1-Задължително бродерия изработена от вас на тема-Коледа,може да си го оформите,кой както иска,като картичка,гоблен,въобще кой каквото се сети и хареса.Големината и е по ваш избор.
Добре, след като и големината е по наш избор, защо се възмущавате на малки бродерийки? Това условие си е направо пожелателно. А ако се въведе някаква точна мярка от Х бода, всеки трябва да търси точно такава схема, по-добре да от Y до X на брой бода, за да има малко свобода на избора и да не се чудим "Ох, ама тази е с 5 бодчета по-голяма от границата, дали може или не?".
Пък за чакането - на мен ми се стори ненормално рано, че подаръците започнаха да пристигат още през ноември. Коледна тематика е все пак, каква Коледа края на ноември? По-скоро към 15 декември щеше да е по-добре, хем по-дълго време за подготовка, хем по-навреме за празника. Аз си чакам подаръка все още и не ми е "минало" коледното настроение, напротив - точно сега идва.
П.С. Някъде ще го има ли списъка на провинилите се? И как се определя кой се е "провинил"?