Показване на 1 до 15 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    и аз ще се включа във всяка игра , която се появи на хоризонта.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #2

    Подразбиране

    Кате, и аз отдавна чета за Робините и много ми се иска да пробваме нещо подобно
    Доколкото знам, всеки, който иска да организира подобна игра, си избира тема и разпределя моделчетата, които ще се шият. Подготвя панамата и схемите и изпраща на първи участик, той на следващия и т.н. Накрая ушият вече робин се връща при този, който го е организирал.
    Не би трябвало да се получи безвскусица, защото обикновено се избират някакви самплери или тематично свързани картинки - цветя, животни, букви. Аз съм виждала няколко ушити, един от тях беше този модел на Пермин:


    Ако например се съберат 5 участници, може всеки от тях да си избере гоблен и общо 5 гоблена да се разпращат едновременно между участниците. Но може и да се шият последователно, първо се ушива единия и след това се почва следващия.

  3. #3

    Подразбиране

    Проверих и Великден 2010 г е на 4 април. не са ли близичко двете игри?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Близко, почвайте отсега да шиете.Светле, ти недей да ревеш, караш ги на конвейр.Гледай колко хора зарадва пак.

    Смешко, искам да ти кажа, че в добрите си дни, когато предиобяд се сърдя на себе си, а следобяд на всички останали, нямам конкуренция

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •