Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Аз имам особено отношение към подаръците!Обичам да подготвям подарък и честно казано не бих се чувствала добре,ако има ограничение в цената.Едновременно с това - радвам се на всеки подарък.Сигурно много от вас няма да се съгласят с мен ,но аз мисля следното - вярно е,че не хората възможностите са различни ,но не бива да се уеднаквяват.Кой каквото може да си позволи - останалото е късмет.Това също е елемент от изненадата.

  2. #2

    Подразбиране

    Правото на всеки да участвува ще се гарантира чрез поставяне на минимум.От там нататък -според възможностите и желанието.Разбира се-това си мисля аз и не означава,че ако се установят други правила аз ще ги нарушавам.

  3. #3

    Подразбиране

    Е,аз явно съм покрила всички "нормативи" на Ростсо.Освен,че от километри не си личеше какво желание и старание съм вложила в изработката на подаръка,се постарах и да бъде мъничък!:
    Много държа да напиша,че гобленчето което получих от другарчето си стои на видно/високо/ място до цветята ми.Тя си знае защо.Останалите неща са скрити от сръчните ръчички на Вяра-зВяра.
    Хареса ми идеята на Кора за анкета.Пък в крайна сметка който иска участва,който не иска- гледа подаръците на другите!
    Весел празник, момичета!Да сте много щастливи и обичани жени!Много ми е приятно сред вас!Кокошкарник без кудкудякане не може!Абе-ЖЕНИ!

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    Весел празник, момичета!Да сте много щастливи и обичани жени!Много ми е приятно сред вас!Кокошкарник без кудкудякане не може!Абе-ЖЕНИ!
    Веси - страшна си

  5. #5

    Подразбиране

    rostso, vessito75 , Юра

  6. #6

    Подразбиране

    .Пък в крайна сметка който иска участва,който не иска- гледа подаръците на другите!
    Весел празник, момичета!Да сте много щастливи и обичани жени!Много ми е приятно сред вас!Кокошкарник без кудкудякане не може!Абе-ЖЕНИ!
    [/QUOTE]

    И НА МЕН ТАКА МИ СЕ СТРУВААБСОЛЮТНО СЬМ СЬГЛАСНА

  7. #7

    Подразбиране

    Ех, момичета,

    Вече съжалявам, че си казах мнението!

    Аз мислех, че тази дискусия е да се видят къде са проблемите и евентуално да се намери някакво решение, а не просто да си шечем езиците и да "кудкудякаме"(да се използва този глагол за човек, който искренно си казва мнението за мен е доста обидно). Нали отдавна хората са казали, че в спора се ражда истината! Най-лесно е да се каже "Който не му харесва - да не участва". Но факта е, че все повече хора се чувстват обидени и все по-малко хора се записват за участие в игрите. А идеята е толкова хубава..... Мъчно ми е, че се получава така....
    Редактирано от rostso : 10.03.2010 в 13:24.

  8. #8

    Подразбиране

    rostso, napılno sım sıglasna s tebe, az ne sım u4astvala v takava igra, no sledya podaratsite s inters i im se radvam zaedno s polu4atelite , noooo naistina ima nyakoi momi4eta koito pravyat podaratsi prosto za otbivane na nomera 2 - 3 reda u6ito ne6to i eto ti podarak, naistina ne e spravedlivo takova otno6enie spryamo ostanalite momi4eta

    da se nadyavame da nyma pove4e obideni i vseki sam da pretseni dali 6te moje da u4astva dostoyno v tezi igri

  9. #9

    Подразбиране

    rostso,
    няма защо да съжаляваш - съмсем права си. И Деничка е права. Сигурна съм, че поне 90% от нас мислят като теб, но понеже сме малко лицемерни / нали сме жени/ не всички си признаваме.
    Нека всеки се постави в следната ситуация: записал си се с голямо желания за играта; тръпнеш в очакване да си получиш другарчето; о радост, най-после го получаваш, отделяш няколко дни да го проучиш; после още няколко дни преобръщаш всичките си схеми, сайтове, форуми за да намериш най-подходящата бродерийка за него; след това набавяш необходимите материали; после с много любов и старание отделяш няколко седмици / може и дни, зависи от бродерийката/ да избродираш каквото си избрала и красиво да го оформиш; още няколко дни се чудиш какво да добавиш към подаръка , за да се хареса; накрая тръпнеш в очакване кога ще го получи другарчето и дали ще е доволно - това са почти цял месец емоции и преживявания; накрая умираш от радост, че всичко е идеално и започваш да чакаш своя подарък и да се надяваш, че другарчето отсреща е положило същото старание като теб, и най-накрая подаръкът е пред теб, отваряш го с тръпнещи ръце от вълнението и ....................... изненада - неприятна за съжаление - другарчето отсреща е отбило номер -изобщо не се е потрудило даже и наполовина колкото теб.
    Е извинявайте, но нека някой си сложи ръка на сърцето и да каже - няма значение , на мен пак ми беше много приятно, че получих подарък за отбиване на номер .
    Абе как при рускините няма такива работи - толкова са дисциплинирани, нямат манията за кой е по-по-най. Нашите игри са хубава работа - ама българска.
    Ако нещата се развиват все по този начин май след време няма да има игри за съжаление.

  10. #10

    Подразбиране

    Ростсо,съжалявам ако съм те обидила с "кудкудякането".Ако ме познаваше щеше да разбереш опита ми да се пошегувам.
    Съвсем не ми се ще да се отказвам от игрите-тръпката е невероятна.Но все си мисля,че ако правилата са по-ясни и конкретни ще бъде по-лесно и няма да й се налага на Манка да се наема с още задачи.След като всяка от нас има различни представи за хубав подарък не виждам друг начин.Да кажем примерно някакъв размер за гоблена и да кажем някакви ограничения за допълнителните.Аз не съм подарила гоблен,а уших цвете с ленти.Напоследък съм доста запалена по тази техника,но ако имаше изискване-гоблен с еди -какъв си размер и още еди -колко си аксесоара щях да се съобразя естественно.Така аз нямаше да се притеснявам дали ще удовлетворя другарчето си и то нямаше да има повод да ми се сърди.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    уших цвете с ленти.Напоследък съм доста запалена по тази техника,но ако имаше изискване-гоблен с еди -какъв си размер и още еди -колко си аксесоара щях да се съобразя естественно.Така аз нямаше да се притеснявам дали ще удовлетворя другарчето си и то нямаше да има повод да ми се сърди.
    Не е точно по темата, но нямам идея, мила Веси, как някой няма да хареса прекрасните ти неща "от панделки", както ги кръстих аз.Чудесни са

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tara Виж мнение
    Не е точно по темата, но нямам идея, мила Веси, как някой няма да хареса прекрасните ти неща "от панделки", както ги кръстих аз.Чудесни са
    ..и аз се влюбих в тях.....Даже тия дни ще се снабдя с панделки и ще се пробвам...Преобърнах целия форум, да търся нещо за тази техника,защото една пеперуда и едни хортензии ми влязоха под кожата ...

    Веси,
    ние тук сме събрани толкова различни хора, с различни характери, вкусове...Някой не разбира хумора ни, или взима прекалено навътре думите ни (..на мен това ми се е случвало-без да влагам някаква умисъл..изведнъж се оказва ,че има сърдити..) или пък има вкус различен от нашия..Ами за това форумът е толкова ШАРЕН И ИНТЕРЕСЕН...НЕ ВЗИМАЙ НЕЩАТА НАВЪТРЕ...

    НЕКА ВСИЧКИ НЕ ЗАБРАВЯМЕ,ЧЕ СМЕ ТУК,ЗА ДА СИ ОТПОЧИВАМЕ, ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ И ДА НАУЧИМ НЕЩО ЕДНА ОТ ДРУГА... ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ ВИ! ОБИЧАМ ВИ-ВСИЧКИТЕ!
    Редактирано от leti_at : 11.03.2010 в 11:41.

  13. #13

    Подразбиране

    Благодаря ви ,момичета ама въпроса е принципен!Трябва да го обсъдим,за да се реши проблема,а не само да си чешем езиците!Аз мисля да не взимам отношение повече.Каквото мислех си го казах.Остава да решите нещо.
    Честно казано и без игри си отпочивам с вас,забавлявам се и научих доооста неща.Дано и аз да съм допринесла с нещо за приятното ви прекарване тук!
    Айде лека нощ!Да сънувате само хубави неща!

  14. #14

    Подразбиране

    Съгласна съм с Веси.Правилата са си правила.
    Трябва да са ясни.
    Например: Задължително гоблен, ръчно изработена картичка и сувенирче.
    Според мен това е достатъчно за игра-изненада.

    Иначе, може да отпаднат игрите и да останат само теми с "получени подаръци извън игрите".Тогава нека всеки праща на когото си иска и каквото си иска

    Това е лично мое мнение, не е задължително да се съобразяате с него
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  15. #15

    Подразбиране

    Нели,това което си описала го преживях 100%.И аз като Деница отдавам по-голямо значение на ушитото,а в единственото ми участие в такива игри се оказа че другарчето ми не е прочело първа точка от регламента на играта/макар че е участвало и преди това/,но миналата година достатъчно се писа по въпроса.И съм абссолютно съгласна с вас,но миналата година толкоз упреци отнесох,бях и материалистка,и дребнава,и мънкаща-и накрая се получи така,че сякаш аз бях виновната.Само не разбрах дали причината беше в името,което другарчето ми си е създало във форума.В интерес на истината продължавам да и се възхищавам за колекцията ,която притежава.И сега няма да се очудя ако отнеса някой упрек,но вече свикнах да ме плюят за откровенността ми.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •