Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 226
  1. #136

    Подразбиране

    И аз съм ЗА с този регламент.
    И да добавя, че се надявам в следващите игри да няма разочаровани.
    А къде ще е този списък с отпадналите от игрите?
    Весели празници на всички!

  2. #137

  3. #138

    Подразбиране

    Аз се включвам в играта за 8 март - въпреки притесненията ми покрай Коледната игра, аз получих страхотен подарък и искам пак..... Сега ще се подготвя по-отрано и се надявам да зарадвам някого. В моето семейство не се празнува 8 март и ще ми е приятно да го отбележа по този начин - с НЯКОЯ НЕПОЗНАТА. Да знаете, че ще ползвам куриер този път, за да няма закъснения и счупени стъкла.....

  4. #139

    Подразбиране

    Момичета,тъй като Великден тази година е с по-ранна дата,кажете си мнението искате ли да правим игра
    Ако е да,ще трябва да се започне записването за нея,за да има после време и за подготовка.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #140

    Подразбиране

    Пишете ме Аз съм за

  6. #141

    Подразбиране

    Аз съм ЗА играта
    Смисълът на живота е човек цял живот да търси смисъла на живота. Така поне мисля аз.
    моите гоблени

  7. #142

  8. #143

  9. #144

    Подразбиране

    Момичета,малко времето притиска за тази игра,мисля че няма много време за приготвяне но ако все пак кажете,още утре ще пусна тема за записванията. Ето датите как ги направих,дали ви устройва не знаммм....
    Великден се пада на 04.04 нали така......

    Записване за играта- начало- 20.02.10 до 28.02.10
    Изпращане ще започне от 25.03.10г.

    Твърде малък е срока за приготвяне,само 25 дни,така че добре мислете,чакам да пишете до утре сутрин,какво да правя

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #145

    Подразбиране

    Мен срока ме устройва

  11. #146

    Подразбиране

    Трябват ми още мнения,айде де отпуснете си душичките и попишете
    малко

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #147

    Подразбиране

    Ами нека тръгне играта, а пък всеки ще си прецени колко голяма бродерия да ушие, така че да му стигне времето. Така си мисля аз. А може в регламента за тази година да се укаже да са само с размер като за картички или бродирани яйца, без по-големи гоблени (въпреки че аз не съм фен на регламентирането на размера).

  13. #148

    Подразбиране

    Момичета, след приключването на поредната игра, искам да споделя с вас общото си впечатление и да поясня отказа си от участие занапред!

    Игрите ни излизат извън всякакъв "контрол" с огромния брой подаръци, придружаващи гобленчето, което някога беше от първостепенна важност, а в момента се губи в т.н. "рог на изобилие" ... Не ми харесва "надпреварата" кой ще подари повече и повече готови комплектовки, конци, шоколади и прочие!
    С този си пост не искам да обидя никого - просто споделям мнение, което се оказа не само мое - в лични разговори и чрез ЛС със съфорумки относно играта, рано или късно се прокрадваше един и същ въпрос с един и същ коментар "достатъчно ли е това, което съм приготвила - по-добре да изчакам с изпращането, за да видя другите какво са подготвили, че да не се изложа" ...
    Слагайки си ръка на сърцето, много от вас знаят, че подобен подарък + транспортните разходи отива над 20-30 лв, че и повече - сума, която не всеки може да си позволи. Освен това повечето от нас изпращат на 2-3-5 ..... човека, в което няма нищо лошо ... Замисълът на тези игри е да подарим на другарчето си нещо, направено от нашите ръце, нещо, УШИТО специално за него!
    Според мен голяма част от съфорумките не се записват в игрите, защото се притесняват, че няма да са на "нужното ниво"!

    Разбрахте ме какво имам предвид!

    Според мен от тук нататък трябва да има ЯСНИ правила за вида на подаръка, иначе винаги ще има разочаровани, недоволни, притеснени, засрамени, сърдити ... и получаващи, и изпращащи ...

    Искам да благодаря още веднъж на всички, които са ми изпращали подаръци в тези игри - всеки един от тях е бил НАИСТИНА направен СПЕЦИАЛНО за мен, всеки един от тях ми е МНОГО скъп!!! Благодаря ви МОМИЧЕТА!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #149

    Подразбиране

    Това което казва Деница е абсолютно вярно.Почти винаги го коментираме а тя набра смелост да го каже
    Не знам защо не искате да се сложи една горна граница за стойност - примерно 20 лв - и подаръците да са около нея.
    За мен е важно че си направил нещо специално за някой и си вложил цялото си старание, мисъл и любов в направата му.
    Слава Богу до ден днешен от моите дружки не съм разбрала да има обидени. И благодаря че ги имам - за всички тях

    Та Манка - пуснахме си душите.....

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте и от мен Може да не съм модератор, но сигурно имам право да се изкажа и аз тук... с дре ръце съм за границата, която предлага Юра. Или пък да се спрем на гоблен4е, малко сувенир4е, карти4ка и евентуално бонбони..то пак става така около 20 лв. Това вече ми се се струва в рамките на нормалното.. Ина4е май много съфорумки ще се откажат от игрите занапред, като Дени и мен

Страница 10 от 16 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •