Страница 11 от 16 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 226
  1. #151

    Подразбиране

    Пускайте ги на воля душите си,няма проблем,нали знаете че едно нещо докато не се изкоментира,не се изяснява,добре сте направили
    Mis_Kapriz абсолютно всеки има право да си изкаже мнението.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #152

    Подразбиране

    Още снощи прочетох поста,но не можах да измисля какво да напиша ,за да не обидя някой.Та за това днес измислих да ви разкажа тръпките по моето първо участие в игра:
    Ще пропусна очакването -Кое ли другарче ще ми се падне ?-и ще премина към проучването.Гледах,гледах и се омотах нацяло.Както и да е реших какво ще е,приготвих го и чаках.Чаках да дойде време за пускането.А дотогава-притеснение ще го хареса ли ,няма ли?С пускането на пакетчето за другарчето настана едно голямо дебнене.Във форума дали го е получила и към улицата дали идва пощальона.Е получих си подаръчето-di-di-b така го беше опаковала,че се борих с него сума време.От зор не можах да намеря ножицатаРадостна,щастлива.Страхотно изживяване.Но то не можа да изхвърли от мен неприятното усещане,че разочаровах другарчето си.
    Това е!Тълкувайте го както искате.За мен това беше първото и последното участие!Всички казват-Важен е жеста!Е за някои е важно и количеството на жеста.Не е редно да слагам всички под един знаменател и за това се извинявам!
    Стана като любовно писмо!
    Приятен празник утре,момичета!

  3. #153

    Подразбиране

    Тази тема я "бистрихме" и преди играта.Имаше и конкретни предложения.Но.....резултат няма.Надявам, че до сега не съм разочаровала другарчетата си от игрите.Гледала съм изработеното от мен с желание и конкретно за човека да не особено голямо, та да не се почувства неудобно отсрещната страна, но и да не е само за отбиване на номера.
    И аз съм на мнение, че тези игри се превърнаха в наддаване - кой повече.
    Ако не се определят точни правила - минимален/максимален размер на изработеното от нас и допълнителните подаръци , то май и за мен това ще е последната игра.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #154

    Подразбиране игрите

    Аз играх в новогодишната игра за първи път.Действително тръпката е огромна,но след това се изплаших,че не съм отговорила на изискванията.
    Аз пуснах само неща ушити от мене,а после видях страшни изработки и допълнителни подаръци и реших,че съм разочаровала другарчето си.Не посмях да започна надпревара в осмомартенската игра.Сега мисля за летната,но вече съм в съмнения.Хайде да играем само с ушитото от нас,а не и с допълнителни подаръци или поне да не ги показваме,а лично да си благодарим на партньорите и приятелите.За мене е достатъчна и една картичка-това е вниманието и обичта и споменът от този човек,който не познавам,но той е помислил за мене и ми показва уменията си.Баба нещо много философски го даде.Отивам да се боря с великденските картички
    за моите малки приятелчета от градинката до нас.
    С обич
    Masha

  5. #155

    Подразбиране

    Мили момичета. Дълго се чудих дали да пиша тук по понятни за всички ви причини, но не мога да остана безразлична. След участието си в последната игра се чувствам просто виновна пред другарчетата, на които съм изпращала моите скромни подаръчета. Мисля, че е време вече да вземем решение какво да се изпраща в игрите и да няма наддавания. Все пак игрите са за радост, а не за притеснения и вместо да се включват повече хора ,за да се радваме всички ще започнем да се отказваме. Можем да почерпим опит от рускините. Те първо изработват и подготвят подаръка, изпращат снимка на организатора, той одобрява подаръка и чак тогава получават адрес за изпращане. Май много писах. Дано някой не ме разбере погрешно- не съм недоволна и не искам никого да засегна, но пък и не искам да се чувствам виновна. Всички подаръци, които съм получила ги пазя и харесвам и като ги погледна ми напомнят за някого и за нещо. Благодаря ви момичета и много ви обичам!
    Редактирано от venipetgab : 10.03.2010 в 20:55.

  6. #156

    Подразбиране

    Момичета съгласна съм с всички вас.Нека има граница на стойността на подаръка,както е предложла Юра 20 лева.След новогодишната игра в която участвах,много се колебах за осмомартенската и се отказах точно защото всички се надпреварват кой повече да изпрати.Затова сега и във Великденската игра ще пропусна да участвам пак по същата причина.Търпката от игрите е невероятна,но вместо да се тревожа и червя,че не съм на ниво,предпочитам да не участвам.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  7. #157

    Smile

    Здравейте момичета.
    Защо в ЛС сте коментирали всички тези проблеми с "наддаването"?
    За втори път участвам в игра и като ви слушам май ще ми е за последно.
    Какво значи наддаване, че не ми е ясно? Аз например няма с кой да се надпреварвам, защото не познавам никого от вас, записвам се в играта, защото съм решила, че мога да си го позволя и то не в последния момент, после колкото мога проучвам другарчето и решавам. Ако забелязвате съм една от първите изпратила подаръка си .
    Нямам нищо против регламента да се промени / това се кометнира и преди осмомартенската игра /, както реши мнозинството, 20 лв, добре, но имайте предвид, че с тези пари на едно място може да купиш малко, но на други повече, нали? Също не желая да знам какво ще получа, предпочитам изненада и когато подготвям подаръка за другарчето, не мисля какво ще получа и дали изобщо ще получа.
    Да не си помисли някой, че съм се засегнала от написано в предните постове. Няма от какво , просто ми стана тягустно като чета кометнарите , незная защо.Толкова е хубава тази идея с игрите, но.....
    Здраве да е.Поздрави на всички

  8. #158

    Подразбиране

    Чета,чета и почвам да се замислям че целия този коментар е по мои адрес.Не знам какво толкова се впечатлихте от тази зима.Не си мислете че е нещо много голямо тя е точно 12/10 квадратчета.Няма значение. Това е последната ми игра така че караите без да се притеснявате.Игрите са чуден начин да изкажеш симпатията си към членовете на форума.
    Макър и някои да не са съгласни с мен аз ви уважавам всички.
    Пожелавам на всички утрешния ден да бъде прекрасен празник,нека всяка от нас се почувства че е истинска жена

  9. #159

    Подразбиране

    Още снощи видях темата,не мислех да пиша,макар,че и аз съм една от тези които се отказаха от игрите точно по финансови причини.Но като прочетох поста на Лили,не се въздържах.
    Мила Лили,не мисля,че ти си причината.Не съм имала контакти с теб,но съм чела твои постове и съм чувала мнения на момичетата и знам колко добър човек си.Знам,че в една от темите имаше коментар за твоя подарък,но повечето неща ги беше направила лично ти,вложила си труд за тях,а не купени от магазина.Мисля,че в тази тема се засяга точно това,допълнителните подаръци,а не ушитото.
    В една от миналите игри имаше например брошка Сваровски изпратена за подарък.Ето за такива неща става въпрос(ако съм разбрала правилно де).
    Малко дългичко писах,но така ми дойде от вътре.

  10. #160

    Подразбиране

    Аз имам особено отношение към подаръците!Обичам да подготвям подарък и честно казано не бих се чувствала добре,ако има ограничение в цената.Едновременно с това - радвам се на всеки подарък.Сигурно много от вас няма да се съгласят с мен ,но аз мисля следното - вярно е,че не хората възможностите са различни ,но не бива да се уеднаквяват.Кой каквото може да си позволи - останалото е късмет.Това също е елемент от изненадата.

  11. #161

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Аз имам особено отношение към подаръците!Обичам да подготвям подарък и честно казано не бих се чувствала добре,ако има ограничение в цената.Едновременно с това - радвам се на всеки подарък.Сигурно много от вас няма да се съгласят с мен ,но аз мисля следното - вярно е,че не хората възможностите са различни ,но не бива да се уеднаквяват.Кой каквото може да си позволи - останалото е късмет.Това също е елемент от изненадата.

  12. #162

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Чета,чета и почвам да се замислям че целия този коментар е по мои адрес.
    Лили, "проблемът" съществува от доста игри насам, въобще няма общо с твоят подарък!!!

    Аз започнах дискусията и искам да уточня - ПРОТИВ СЪМ ИЗПРАЩАНЕТО НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПОДАРЪЦИ!!!!!!!!!! Нямам никакви претенции относно размер, вид, десен и прочие на гоблена!!!
    За мен важно е да изпратя и да получа ГОБЛЕН - нито повече, нито по-малко!!!

    Кора, с течение на времето, всеки един от нас е създал различни контакти с различни хора - общуваме чрез ЛС, скайп, фейсбук, в кварталната градинка, по телефона .... Аз намерих много ИСТИНСКИ приятели, с които вече ни свързват много други неща, не само гоблени. Естествено е в общуването си да засягаме подобни теми - не е важно как и с кого, а какво се е коментирало! Не желая да споменавам имена, защото това са лични разговори!!! Въпросът е, че явно това не е само мое мнение и някой трябваше да го каже пръв ...
    Като гледам коментарите след моя - ЯВНО ТОВА Е МАСОВОТО МНЕНИЕ!
    Оказвам се права, че един ясен регламент с "ограничение" ще позволи на много повече хора да изживеят тръпката от игрите - положителната, а не онази на срам и свян ...

    Мина, а къде остава правото на всеки да участва в игрите, без значение материалното му положение??? Това е замисълът на играта - всеки да може да се включи, без значение соц. статус, пол, възраст ...
    Не си ли заслужава да се "лишим" от допълнителните подаръци за сметка на още една усмивка от гоблен, направен специално за теб ... ?!?
    Редактирано от Denica : 07.03.2010 в 18:04.
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #163

    Подразбиране

    Правото на всеки да участвува ще се гарантира чрез поставяне на минимум.От там нататък -според възможностите и желанието.Разбира се-това си мисля аз и не означава,че ако се установят други правила аз ще ги нарушавам.

  14. #164

    Подразбиране

    Кора, с течение на времето, всеки един от нас е създал различни контакти с различни хора - общуваме чрез ЛС, скайп, фейсбук, в кварталната градинка, по телефона .... Аз намерих много ИСТИНСКИ приятели, с които вече ни свързват много други неща, не само гоблени. Естествено е в общуването си да засягаме подобни теми - не е важно как и с кого, а какво се е коментирало! Не желая да споменавам имена, защото това са лични разговори!!! Въпросът е, че явно това не е само мое мнение и някой трябваше да го каже пръв ...
    Аз наистина съм блондинка, но също си контактувам, като вас тук и там, но в никакъв случай в кварталната градинка.Радвам се , че тук се намират истински приятели, но малко махленско ми прозвуча, може би не съм те разбрала правилно. Обичам откритите дискусии.След края на една игра , която дори още не е завършила може би ще обидиш някой повече отколкото ако получи скромен подарък.А, какво е скромен и нескромен подарък.Много ми е интересно, ако на някой му се падне за другарче истински приятел....
    Така, аз съм до тук , предлагам и моля Манка да измисли някаква анкета, моето мнение изобщо не е важно при положение, че в игрите се записват 50 - 80 момичета и момчета
    Аааааааааа, нещо прекалих май с участието си в тази приятелска дискусия, моля да ме извините

    Припомнете си регламента:
    Регламента за играта е следния-
    1- Задължително бродерия изработена от вас,големината и е по ваш избор.
    2- Добавите към нея-някакво подаръче например-сувенир,картичка,календарче,играчка,панама,конци,и гли,
    или каквото се сетите и имате желание да пратите на другарчето,което ви се падне.
    Редактирано от Кора : 07.03.2010 в 22:42.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Чета си чудя.... има ли значение за колко пари, ще изпратиш и ще получиш? Според мен стойността на подаръка е без значение, важното е да достави радост. Защото може да е нещо за 5лева и да те накара да се усмихнеш и да стопли сърцето ти, а може и да е за 100 и да го подминеш. Игрите са за да си доставим удоволствие, не разбирам дискусията. Истината е, че взех участие само в 2 игри и може би нямам право да мрънкам, но да се откажа от игрите са тези дебати, а не регламентите. И още нещо, всяка от нас е празнувала и е ходила на празници - в тези случаи обявява ли се стойност на подаръка и някой чувства ли се неудобно от това което е подарил?

    Желая ви хубав празник утре и бъде усмихнати!

Страница 11 от 16 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •