Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 226
  1. #166

    Подразбиране

    Дълго мислих преди да се включа в дискусията
    И все още не съм сигурна , че трябва да го правя, но да си кажа....
    И аз смятам че единственото ограничение за подаръците, би трябвало да е минимума, който и сега си имаме в правилата. Не може да се сложи горна граница и не е редно защото всеки сам преценява поподаръка според възможностите и другарчето, което му се е паднало. Не може, поне според мен да ти се падне да изпращаш на майка с две малки деца и да няма нищо за тях в пакета. Поне аз като съм участвала и като знам как и моя врабец проверява пощата вместо майка си , не мога да си го позволя. А като сложиш нещо за децата.....ето ти ги 20 лв..... И с какво да зарадваш майката тогава ?????
    Не съм от хората, които могат да си позволят да изпращат огромни подаръци, но винаги съм се старала да компенсирам с останалата част от подаръка недостатъчно голямата бродерия, която избирам заради тоталната липса на време.
    Е, това беше .... и дано съм била достатъчно ясна и да не съм обидила никой!
    Обичам ви !Хубав празник на всички!
    И благодаря , че ви има!

  2. #167

    Подразбиране

    Моля нека заровим кутията на Пандора поне за днес
    Явно до решение няма да стигнем, а който иска да участва в игрите ще участва.Днес е нашият празник!Честито!

  3. #168

    Smile

    Хубав снежен празник и от мен

  4. #169

    Подразбиране

    не прочетох тази дискусия от нейното начало, но искам да се включа. аз не съм чест участник във форума и за първи път се включих в игрите. моето другарче от осмомартенската игра или както искате я наречете не ме познава, но ми изпрати прекрасен подарък, за който постоянно си мисля как точно да вложа в домът си. гордо си сложих картичката с нежна бродерия на бюрото и се похвалих на колегите, че това е подарък от приятелка, надявам се да е така. този форум ми дава много идеи, които се опитвам да влагам в живота си. не разваляйте всичко с негативи. всеки си има свое мнение, мисля, че и тук е мястото да ги изказва, но поне с по-малко "кривинки", моля ви. смятам, че всички са щастливи, когато могат да си послужат с мнение от форума и да благодарят на някого за услугата. аз благодаря на всяко едно момиче, момче, което ми е изпратило схема или снимка на това, което съм търсила и винаги очаквам една усмивка от всеки, ако съм помогнала на някого, дано да има такива. пожелавам прекрасен ден на всички, въпреки виелицата на баба марта.
    Редактирано от dianka : 08.03.2010 в 14:13.

  5. #170

    Подразбиране

    Чудих се, чудих се.... ами да взема и аз да си кажа.....

    В игрите, в които съм участвала до сега съм имала луд късмет! Подаръците, който получих са правени с такова голямо желание и старание! И всичко е така добре оформено.... Ако щете вярвайте, но аз все още си разнасям подаръка от Нова Година и го разглеждам и му се радвам...

    Същевременно винаги съм съпреживявала и разочарованията на другите... Както погледна някой що за подарък е получил и ми става болно.... То направено нещо на две на три, грозно, раздърпано, мръсно и изключително зле оформено. Точно за отбиване на номера. Никога не съм поглеждала кой колко купени неща е получил... Гледам само ушитото..... Точно заради ушитите подаръци се отказах от последните две игри.... Наистина има ужасно грозни неща! Именно ушитите работи разочароват съфорумките и заради тях им става болно! А за този проблем не виждам решение. Няма как да се сложи такъв регламент като "Не претупвай шитото гобленче! Оформи го добре!" (а видях, че в тази игра има и незавършени гоблени!!!! Е, това ме шокира....) Защото тук не става въпрос за много или малко ушито, много или малко пари са вложени..... Става въпрос за старание и желание.... По тази причина, за сега мисля да се въздържа от участие в игрите, но пък знам ли... Тръпката е страхотна и някой ден току-виж не издържа и се запиша.......

    P.S. Странно, аз с дружки от форума съм коментирала само ушитите подаръци..... Сега за първи път разбирам, че и цената на купеното прави впечатление..... Лично аз - никога не съм поглеждала купената част от подаръка....
    Редактирано от rostso : 09.03.2010 в 14:07.

  6. #171

    Подразбиране

    Е,аз явно съм покрила всички "нормативи" на Ростсо.Освен,че от километри не си личеше какво желание и старание съм вложила в изработката на подаръка,се постарах и да бъде мъничък!:
    Много държа да напиша,че гобленчето което получих от другарчето си стои на видно/високо/ място до цветята ми.Тя си знае защо.Останалите неща са скрити от сръчните ръчички на Вяра-зВяра.
    Хареса ми идеята на Кора за анкета.Пък в крайна сметка който иска участва,който не иска- гледа подаръците на другите!
    Весел празник, момичета!Да сте много щастливи и обичани жени!Много ми е приятно сред вас!Кокошкарник без кудкудякане не може!Абе-ЖЕНИ!

  7. #172

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    Весел празник, момичета!Да сте много щастливи и обичани жени!Много ми е приятно сред вас!Кокошкарник без кудкудякане не може!Абе-ЖЕНИ!
    Веси - страшна си

  8. #173

    Подразбиране

    rostso, vessito75 , Юра

  9. #174

    Подразбиране

    .Пък в крайна сметка който иска участва,който не иска- гледа подаръците на другите!
    Весел празник, момичета!Да сте много щастливи и обичани жени!Много ми е приятно сред вас!Кокошкарник без кудкудякане не може!Абе-ЖЕНИ!
    [/QUOTE]

    И НА МЕН ТАКА МИ СЕ СТРУВААБСОЛЮТНО СЬМ СЬГЛАСНА

  10. #175

    Подразбиране

    Ех, момичета,

    Вече съжалявам, че си казах мнението!

    Аз мислех, че тази дискусия е да се видят къде са проблемите и евентуално да се намери някакво решение, а не просто да си шечем езиците и да "кудкудякаме"(да се използва този глагол за човек, който искренно си казва мнението за мен е доста обидно). Нали отдавна хората са казали, че в спора се ражда истината! Най-лесно е да се каже "Който не му харесва - да не участва". Но факта е, че все повече хора се чувстват обидени и все по-малко хора се записват за участие в игрите. А идеята е толкова хубава..... Мъчно ми е, че се получава така....
    Редактирано от rostso : 10.03.2010 в 13:24.

  11. #176

    Подразбиране

    rostso, napılno sım sıglasna s tebe, az ne sım u4astvala v takava igra, no sledya podaratsite s inters i im se radvam zaedno s polu4atelite , noooo naistina ima nyakoi momi4eta koito pravyat podaratsi prosto za otbivane na nomera 2 - 3 reda u6ito ne6to i eto ti podarak, naistina ne e spravedlivo takova otno6enie spryamo ostanalite momi4eta

    da se nadyavame da nyma pove4e obideni i vseki sam da pretseni dali 6te moje da u4astva dostoyno v tezi igri

  12. #177

    Подразбиране

    rostso,
    няма защо да съжаляваш - съмсем права си. И Деничка е права. Сигурна съм, че поне 90% от нас мислят като теб, но понеже сме малко лицемерни / нали сме жени/ не всички си признаваме.
    Нека всеки се постави в следната ситуация: записал си се с голямо желания за играта; тръпнеш в очакване да си получиш другарчето; о радост, най-после го получаваш, отделяш няколко дни да го проучиш; после още няколко дни преобръщаш всичките си схеми, сайтове, форуми за да намериш най-подходящата бродерийка за него; след това набавяш необходимите материали; после с много любов и старание отделяш няколко седмици / може и дни, зависи от бродерийката/ да избродираш каквото си избрала и красиво да го оформиш; още няколко дни се чудиш какво да добавиш към подаръка , за да се хареса; накрая тръпнеш в очакване кога ще го получи другарчето и дали ще е доволно - това са почти цял месец емоции и преживявания; накрая умираш от радост, че всичко е идеално и започваш да чакаш своя подарък и да се надяваш, че другарчето отсреща е положило същото старание като теб, и най-накрая подаръкът е пред теб, отваряш го с тръпнещи ръце от вълнението и ....................... изненада - неприятна за съжаление - другарчето отсреща е отбило номер -изобщо не се е потрудило даже и наполовина колкото теб.
    Е извинявайте, но нека някой си сложи ръка на сърцето и да каже - няма значение , на мен пак ми беше много приятно, че получих подарък за отбиване на номер .
    Абе как при рускините няма такива работи - толкова са дисциплинирани, нямат манията за кой е по-по-най. Нашите игри са хубава работа - ама българска.
    Ако нещата се развиват все по този начин май след време няма да има игри за съжаление.

  13. #178

    Подразбиране

    Навремето бях много против едно предложение, но вече си промених мнението.

    А именно.... Всеки да прави подарък, да снима ушитото (каквото и да е то), да изпраща снимка на организатора на играта. И после да се тегли жребий кой на кого да изпрати подарък, но само измежду удобрените. Вярно е, че се създава много повече работа на manka. Вярно е, че шиеш и не знаеш за кого. Но всеки заел се с това ще се потруди доста повече, най-малкото за да го удобрят за участие. А и няма да има закъснели със срока, замотали се, все още не започнали и т.н. Смятам, че така разочарованията ще са доста по-малко. Може да се направи анкета по този въпрос и да гласуваме (ако manka се съгласи да се нагърби и с това да го играе "качествен контрол", но както се вижда.... има нужда и от това).

    Какво мислите за тази идея?
    Да спретнем ли анкета?
    Редактирано от rostso : 10.03.2010 в 17:49.

  14. #179

    Подразбиране

    И с това мога да се справя rostso,поне така си мисля де което си предложила,но за качествен контрол май не ставам много,много.Аз малко съм по взискателна,като става въпрос да се праща нещо на друг човек.Не всичко харесвам,а и оформянето на самата бродерия,много държа да е изрядна Доста хора ще ме намразят покрай тия игри да знаете ако аз се захвана с одобряването на ушитото.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    И с това мога да се справя rostso,поне така си мисля де което си предложила,но за качествен контрол май не ставам много,много.Аз малко съм по взискателна,като става въпрос да се праща нещо на друг човек.Не всичко харесвам,а и оформянето на самата бродерия,много държа да е изрядна Доста хора ще ме намразят покрай тия игри да знаете ако аз се захвана с одобряването на ушитото.
    Е да, ама недоволните ще са по-малко. То това си е вид цензура, обаче при рускините работи и не знам дали има недоволни, но скандали няма ( поне аз не съм срещала). И общо взето се забавляват яко. А който рещи да нарушава правилата, бива санкциониран още преди да се е включил.

Страница 12 от 16 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •