Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 226
  1. #181

    Подразбиране

    Ростсо,съжалявам ако съм те обидила с "кудкудякането".Ако ме познаваше щеше да разбереш опита ми да се пошегувам.
    Съвсем не ми се ще да се отказвам от игрите-тръпката е невероятна.Но все си мисля,че ако правилата са по-ясни и конкретни ще бъде по-лесно и няма да й се налага на Манка да се наема с още задачи.След като всяка от нас има различни представи за хубав подарък не виждам друг начин.Да кажем примерно някакъв размер за гоблена и да кажем някакви ограничения за допълнителните.Аз не съм подарила гоблен,а уших цвете с ленти.Напоследък съм доста запалена по тази техника,но ако имаше изискване-гоблен с еди -какъв си размер и още еди -колко си аксесоара щях да се съобразя естественно.Така аз нямаше да се притеснявам дали ще удовлетворя другарчето си и то нямаше да има повод да ми се сърди.

  2. #182

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    уших цвете с ленти.Напоследък съм доста запалена по тази техника,но ако имаше изискване-гоблен с еди -какъв си размер и още еди -колко си аксесоара щях да се съобразя естественно.Така аз нямаше да се притеснявам дали ще удовлетворя другарчето си и то нямаше да има повод да ми се сърди.
    Не е точно по темата, но нямам идея, мила Веси, как някой няма да хареса прекрасните ти неща "от панделки", както ги кръстих аз.Чудесни са

  3. #183

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tara Виж мнение
    Не е точно по темата, но нямам идея, мила Веси, как някой няма да хареса прекрасните ти неща "от панделки", както ги кръстих аз.Чудесни са
    ..и аз се влюбих в тях.....Даже тия дни ще се снабдя с панделки и ще се пробвам...Преобърнах целия форум, да търся нещо за тази техника,защото една пеперуда и едни хортензии ми влязоха под кожата ...

    Веси,
    ние тук сме събрани толкова различни хора, с различни характери, вкусове...Някой не разбира хумора ни, или взима прекалено навътре думите ни (..на мен това ми се е случвало-без да влагам някаква умисъл..изведнъж се оказва ,че има сърдити..) или пък има вкус различен от нашия..Ами за това форумът е толкова ШАРЕН И ИНТЕРЕСЕН...НЕ ВЗИМАЙ НЕЩАТА НАВЪТРЕ...

    НЕКА ВСИЧКИ НЕ ЗАБРАВЯМЕ,ЧЕ СМЕ ТУК,ЗА ДА СИ ОТПОЧИВАМЕ, ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ И ДА НАУЧИМ НЕЩО ЕДНА ОТ ДРУГА... ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ ВИ! ОБИЧАМ ВИ-ВСИЧКИТЕ!
    Редактирано от leti_at : 11.03.2010 в 11:41.

  4. #184

    Подразбиране

    Благодаря ви ,момичета ама въпроса е принципен!Трябва да го обсъдим,за да се реши проблема,а не само да си чешем езиците!Аз мисля да не взимам отношение повече.Каквото мислех си го казах.Остава да решите нещо.
    Честно казано и без игри си отпочивам с вас,забавлявам се и научих доооста неща.Дано и аз да съм допринесла с нещо за приятното ви прекарване тук!
    Айде лека нощ!Да сънувате само хубави неща!

  5. #185

    Подразбиране

    Съгласна съм с Веси.Правилата са си правила.
    Трябва да са ясни.
    Например: Задължително гоблен, ръчно изработена картичка и сувенирче.
    Според мен това е достатъчно за игра-изненада.

    Иначе, може да отпаднат игрите и да останат само теми с "получени подаръци извън игрите".Тогава нека всеки праща на когото си иска и каквото си иска

    Това е лично мое мнение, не е задължително да се съобразяате с него
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #186

    Подразбиране

    Нели,това което си описала го преживях 100%.И аз като Деница отдавам по-голямо значение на ушитото,а в единственото ми участие в такива игри се оказа че другарчето ми не е прочело първа точка от регламента на играта/макар че е участвало и преди това/,но миналата година достатъчно се писа по въпроса.И съм абссолютно съгласна с вас,но миналата година толкоз упреци отнесох,бях и материалистка,и дребнава,и мънкаща-и накрая се получи така,че сякаш аз бях виновната.Само не разбрах дали причината беше в името,което другарчето ми си е създало във форума.В интерес на истината продължавам да и се възхищавам за колекцията ,която притежава.И сега няма да се очудя ако отнеса някой упрек,но вече свикнах да ме плюят за откровенността ми.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  7. #187

    Подразбиране

    искам и аз да се включа в мненията. моето становище относно подаръците е, че е хубаво да се включиш в тези игри. аз участвах за първи път в играта за осми март и се постарах доста да изработя подаръче за моето другарче. ако не трябваше да изработвам фон на картинката, щях да имам време за още нещо в добавка към подаръчето, но моя бе грешката, че работих на разграфената панама. зарадвах се, че другарчето ми е харесало подаръчето, поне от мнението й това ми се изясни. установих, че от тези игри са се "побъркали" в добрия смисъл и семействата ни, защото и те очакват с любопитство мама какво боде там, жената какво е получила и специално моите си хорица - мъжът и момиченцето ми бяха очаровани от малкото-голямо подаръче, което взехме от пощата. смятам, че всичко изработено от ръцете ни е прекрасно. само дето не всеки има възможност да добави комплектовка като подарък, например гобленче на Дименшънс или нещо такова, защото например аз не съм виждала да се продават такива по нашите магазини, а може и да има. затова мнението ми е, че изработено от нас, в подходящ размер е най-добрата възможност. извинете за дългото обяснение. всичко е прекрасно, излязло от ръцете и сърцето ни. приятен ден. всички сте прекрасни.

  8. #188

    Подразбиране

    Не се включих във последната игра по финансови причини. Но искам да изразя и аз мнението си по темата.
    Не съм от тези който имат възможност да правят големи подаръци. Аз мисля , че е достатъчно да направиш нещо със твойте две ръце: някой шият гобленчета,други правят нещо от мъниста или ушити с ленти бродерий,топки за елхата и какво ли още не. Ами то това е най-важното , да е направено от човека ,а не размера му.
    Няма нужда да се правят такива големи подаръци ,готови скъпи комплектовки и други.
    Направи нещо от сърце ,добави още нещо скромно по темата -новогодишна ,великденска или осмомартенска. Смятам ,че така няма да има разочаровани и обидени.
    И за финал на моята тирада смятам ,че ще най-добре подаръците да имат таван от 20,00лв.Кой как ще се вмества в тях си решава той.

  9. #189

    Подразбиране нова игра

    Ще има ли игра "Лято е...."

  10. #190

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Славова Виж мнение
    Ще има ли игра "Лято е...."



    Незнам дали има желаещи?
    Искате ли лятна игра момичетаааааааа

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #191

    Подразбиране

    Аз съм ЗА - ще участвам ако е към август, че много проекти ме чакат....
    Може да организираме играта, ако има и други желаещи?

  12. #192

    Подразбиране

    Пишете и мен!!!!!!!!!!!!

  13. #193

  14. #194

    Подразбиране

    Май няма много ентусиасти...

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    И какво ще рече това безмълвие.Край на игрите ли?Я да се вземем в ръце и да съживим прекрасния си форум.Съгласни ли сте.Форума не е място където само да искаме схеми а и да общуваме,да спорим,но без злобни мисли.Съгласни ли сте момичета и момчета.

Страница 13 от 16 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •