Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 226

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    1.Игра с подаръци- 8март

    Ще може ли срока за записване да се удължи, например до към края на януари..... Много хора по Нова Година почиват, карат ски..... Струва ми се, че ще има доста закъснели и изтървали срока..... А изпращането да е от по-раничка, за да може да се комбинира 8 март с Баба Марта.
    Редактирано от rostso : 08.12.2009 в 11:22.

  2. #2

    Подразбиране

    Ох ,много ми допадат тези игри с подаръците!Не съм допрочела първите странички с игрите ви от тази година ,но съм с две ръце за всичките ! И за 8 март ,Великден ,Нова година ,рожденни дни ....!С една дума за всички,само не искам в робиновците !

  3. #3

    Подразбиране

    Плана още не е готов, тази игра не е минала, ама аз ще се абонирам за всички игри през 2010.Хич не ме питайте- където е играта, там съм и аз.

  4. #4

    Подразбиране

    Игрите не са задължителни!Всеки,който участва знае че поема риск подаръкът му да не се хареса или подаръкът който му подарят да не му послужи за нищо!Според мен не е редно да издребняваме!ВЖНОТО Е ЧЕ НЯКОЙ Е ПОЛОЖИЛ УСИЛИЕ И Е ИЗБРАЛ И ИЗРАБОТИЛ НЕЩО ПО СВОЙ ВКУС(и според възможностите си) С ЦЕЛ ДА ЗАРАДВА ПРИЯТНО НЯКОГО!Стават и гафове но не е редно да си вгорчаваме празниците с дребнавост и обиди!

  5. #5

    Подразбиране

    Изцяло споделям казаното/писаното/ от ralli.Аз лично за първи път участвувах и то с огромна радост.Никога не бих имала претенции за подаръка си.В целия ни живот има хора,които нарушават правилата.Когато става дума за приципи-не бих си мълчала,но когато става дума за удоволствие и доброволност - не си заслужава.

  6. #6

    Подразбиране

    Момичета изглежда моя спор продължава.КРАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!
    Независимо от всички негативи аз съм за игрите и ще продължа да участвам.

  7. #7

    Подразбиране

    Ducky аз още днес щях да пиша че има място между лятната и коледната,но нямах време,ако се оправим и с датите ще я включа играта и нея

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #8

    Подразбиране

    Аз отдавна мрънкам, да вземем да си направим една игра за Heloween с ухилени тикви, духчета, вещици.... А ако няма много фенове точно на тези неща, може да я направим есенна игра - нещо като "даровете на есента" и да си изпращаме бродерийки с плодове - грозде, тикви.....

  9. #9

    Подразбиране

    Аз съм за тиквите и есените плодове.Харесвам вещички, ама понеже Хелоуин не е български празник, някак си де да знам....Пък и ще ми е неприятно да разпространявате мой портрет из форума

  10. #10

    Подразбиране

    Подкрепям с две ръце Светла Петрова за по-ясен регламент и за приблизителен размер (не че тези правила не са ясни), защото така като гледам все още се намират такива момичета, които ги позаобикалят и им е хубаво, когато тях ги зарадват а не си правят сметката или не искат да я правят че вместо радост носят разочарование за своите другарчета в тези хубави Коледни дни. Наистина е по-добре подаръкът да се състои само от гоблен и картичка - даже и гобленът да не е рамкиран, но такъв който ще зарадва другарчето ни, а не само да отбием номера и да ушием десетина бода, колкото да не е без хич - в крайна сметка сме форум на гобленари.

  11. #11

    Подразбиране

    Изцяло подкрепям Светла Петрова и kara52.За първи път участвувам в игра и затова живо се интересувах от подаръците ,най-вече заради себе си да не разочаровам другарчето си.Видях прекрасни подаръци ,но видях и други -за отбиване на номер.Според мен нека се записват такива които наистина искат да доставят радост на този хубав празник,защото понякога "с много любов и голямо желание "явно не стигат.И ако може да има някакъв срок за изпращането
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Triana` Искаш да кажеш примерно от 01.12 до 10.12 да бъдат изпратени всичките подаръци правилно ли разбрах.

    И щом искате да сложим и размер към регламента,айде сега давайте предложения за осмомартенската,че иде януари,трябва да я пускам.............
    Редактирано от manka : 19.12.2009 в 21:44.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #13

    Подразбиране

    Да,защото мисля че не никой не иска да е на на мястото на не получилите още подарък
    Ами нека да съм първа с предложение Манка то е лично към теб ,всъщност към твоето задължение да теглиш жребия кой на кой да подарява .Та с две думи :записваш се ,но на кой ще изпращаш научаваш ден или два от началния ден за изпращане .Мисля че тръпката ще е по голяма пък и .... знам ли може да е по интересно
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 11:59.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Triana` Виж мнение
    Да,защото мисля че не никой не иска да е на на мястото на неполучилите още подарък
    Ок,това предложение ми хареса
    Айде пак корекцийка 8-мартенска-

    Игра с подаръци- 8март
    Начало на записването- 01.01.10г.,
    Краен срок за записване-20.01.10г
    Изпращането на подаръците да започне от 20.02.10г,
    До 28.02.10г. трябва да са изпратени подаръците....задължително
    за да се получат до 08.03.10г
    Редактирано от manka : 19.12.2009 в 22:02.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #15

    Подразбиране

    Аз понеже си нямам на идея каква е големината на 150/200 бода искам само ориентировъчно да има гоблен който е с тези размери,за да знам каква схема да си търся.То е ясно че няма да се ушие някакъв мъник и да се отбие номера с него.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 4 от 13 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •