Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 226
  1. #61

    Подразбиране

    И аз подкрепям идеята за есенна игра, ама не точно Хелоуин, не го възприемам този празник. Иначе - жълъдчета, тикви, падащи листа, ей такива работи
    Sissak, ще се конкурираме ли сега с метлата?

  2. #62

    Подразбиране

    Проверих и Великден 2010 г е на 4 април. не са ли близичко двете игри?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #63

    Подразбиране

    Близко, почвайте отсега да шиете.Светле, ти недей да ревеш, караш ги на конвейр.Гледай колко хора зарадва пак.

    Смешко, искам да ти кажа, че в добрите си дни, когато предиобяд се сърдя на себе си, а следобяд на всички останали, нямам конкуренция

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Светла Петрова Виж мнение
    И аз съм за игрите, но все пак да е с много, ама много точен регламен - да няма "отворена" вратичка , за да няма обидени.
    Примерно - бродерия ,гобленче със съответната тематика (изключая играта за 8-ми март) с приблизителни размери ...... (каквито решим) картичка и толкова.
    И всеки поел някакъв ангажимент да си го изпълнява съвестно.Да си направи точна преценка за възможностите и тогава да се записва.
    Твърдо съм ЗА размера !!! независимо дали трябва да се добавя нещо или не, независимо от стила на гобленчето и начина на оформяне нали точно в бродерията влагаме по частица от себе си

  5. #65

    Подразбиране

    Подкрепям с две ръце Светла Петрова за по-ясен регламент и за приблизителен размер (не че тези правила не са ясни), защото така като гледам все още се намират такива момичета, които ги позаобикалят и им е хубаво, когато тях ги зарадват а не си правят сметката или не искат да я правят че вместо радост носят разочарование за своите другарчета в тези хубави Коледни дни. Наистина е по-добре подаръкът да се състои само от гоблен и картичка - даже и гобленът да не е рамкиран, но такъв който ще зарадва другарчето ни, а не само да отбием номера и да ушием десетина бода, колкото да не е без хич - в крайна сметка сме форум на гобленари.

  6. #66

    Подразбиране

    Изцяло подкрепям Светла Петрова и kara52.За първи път участвувам в игра и затова живо се интересувах от подаръците ,най-вече заради себе си да не разочаровам другарчето си.Видях прекрасни подаръци ,но видях и други -за отбиване на номер.Според мен нека се записват такива които наистина искат да доставят радост на този хубав празник,защото понякога "с много любов и голямо желание "явно не стигат.И ако може да има някакъв срок за изпращането
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  7. #67

    Подразбиране

    Triana` Искаш да кажеш примерно от 01.12 до 10.12 да бъдат изпратени всичките подаръци правилно ли разбрах.

    И щом искате да сложим и размер към регламента,айде сега давайте предложения за осмомартенската,че иде януари,трябва да я пускам.............
    Редактирано от manka : 19.12.2009 в 21:44.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #68

    Подразбиране

    Да,защото мисля че не никой не иска да е на на мястото на не получилите още подарък
    Ами нека да съм първа с предложение Манка то е лично към теб ,всъщност към твоето задължение да теглиш жребия кой на кой да подарява .Та с две думи :записваш се ,но на кой ще изпращаш научаваш ден или два от началния ден за изпращане .Мисля че тръпката ще е по голяма пък и .... знам ли може да е по интересно
    Редактирано от Triana` : 23.04.2010 в 11:59.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Triana` Виж мнение
    Да,защото мисля че не никой не иска да е на на мястото на неполучилите още подарък
    Ок,това предложение ми хареса
    Айде пак корекцийка 8-мартенска-

    Игра с подаръци- 8март
    Начало на записването- 01.01.10г.,
    Краен срок за записване-20.01.10г
    Изпращането на подаръците да започне от 20.02.10г,
    До 28.02.10г. трябва да са изпратени подаръците....задължително
    за да се получат до 08.03.10г
    Редактирано от manka : 19.12.2009 в 22:02.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #70

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Ок,това предложение ми хареса
    Айде пак корекцийка 8-мартенска-

    Игра с подаръци- 8март
    Начало на записването- 01.01.10г.,
    Краен срок за записване-20.01.10г
    Изпращането на подаръците да започне от 25.02.10г,
    До 30.02.10г. трябва да са изпратени подаръците......
    за да се получат до 08.03.10г
    Февруари не е ли с 28 дни???
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #71

    Подразбиране

    Е нищо се,ще го направим 30 ние и без това сме малко лудичкиии...

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #72

    Подразбиране

    Манка, любимата ми дата е 30.02 - ако знаеш колко лесно обещавам за на тази дата дано и участниците в играта не са като мен, а иначе идеята за срока е супер. Криво ми е като знам колко подаръка още пътуват.

  13. #73

    Подразбиране

    Хайде и аз да кажа, нищо че за първи път се включих в играта. Мисля че не е много удачно да се слага размер на ушитото, защото сме хора и освен шиенето имаме и други ангажименти. Някой ще работи до по късно, друг- в командировка ще иде, трети - да не се случва ще се разболее, и т.н. и т.н. все непланирани неща. Размера на ушитото всеки да прецени според силите си в определения период от време.
    Иначе, както си е в регламента да има задължително ушито. Смятам също, че не трябва да се слага ограничение колко да са подаръците, защото тогава темата "подаръци извън играта" ще е доста по дълга, тъй като всеки ще изпраща и втори колет с нещо допълнително.
    Дано издънките да са по малко, но това зависи само и единствено от всеки участник. Колкото и точен да е регламента, има ли хора, които се отнасят несериозно, то издънки ще има.

  14. #74

    Подразбиране

    Моето предложение е за гоблен с размери не по-голям от 120(150)х200 бода и картичка (ръчно изработена или готова) и толкова.Да отпадне т2 от досегашните регламенти “Добавяте към нея-някакво подаръче”.Имам чувството, че става “наддаване” – кой повече ще изпрати на другарчето си.Помислете, че не всеки има финансови възможности за това.
    Напълно съм съгласна с предложението на Triana
    Мисля, че може да се обмисли и предложението (не помня на кого беше) да се процедира както в руските форуми.Записване, определя се дата на която се изпраща снимка на готовия подарък на организатора и само тези, които са изпратили снимки си разменят подаръци.Така няма да има разочаровани
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Нека и аз да споделя нещо, което съм срещала в руските форуми. Има игри, в които всеки се определя като начинаещ с по-малка бродерия или майстор- съответно с по-голяма. Така получаването на подаръци ще е равностойно. Е, работата на manka ще се усложни малко, но тя е мъжко момиче и ще се справи. Пък може и помощник да си вземе. Май много се разбъбрих, manka ще ме погне с метлата.

Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •