Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 226
  1. #76

    Подразбиране

    И аз да споделя.
    Много сериозно се относох към играта /нали ми беше за първи път/. Регламента го изпълних, но когато си получих подаръка се оказа, че "Добавяте към нея-някакво подаръче" е много широко понятие. Аз получих доста скъп подарък /на всичко отгоре и по мой вкус/ и сега хем си умирам от щастие, хем чувствам някаква гузност. Дори да направя реванш, то вече ще бъде след дъжд качулка.

  2. #77

    Подразбиране

    Много взехме да усложняваме играта,не мислете ли
    Това с размерите,ми се струва малко не добре обмислено,представяте ли си,някой който не е много по изчисленията,и кво правим,почва да брои дали това което иска да шие е примерно 20,30 или 50 бода.
    Някои шият на кръстчета,и пак почва лудо броене,не тая идея иска
    определено дискусия

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #78

    Подразбиране

    Моето мнение е :
    1.Подаръкът да съдържа бродерия с определен размер100/150/ на 200бода ориентировъчно,картичка и сувенирче да речем ,но само едно-наистина в тази игра се получи "изхвърляне",от което някои се почувстваха неудобно.
    2.Участващите да изпратят снимка с готовите подаръци на организатора и само те да участват в играта,за да няма изненадки и чакащи до последния момент.
    3.Организатора да определи дата на изпращане и два дни преди датата всеки участващ да получи на ЛС адреса на другарчето си.Това няма да е проблем,защото тематиката на играта е предварително обявена.

    Манкееее,хич не ти завиждам,но мисля,че е справедливо това ,което предлагам.

  4. #79

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Много взехме да усложняваме играта,не мислете ли
    Това с размерите,ми се струва малко не добре обмислено,представяте ли си,някой който не е много по изчисленията,и кво правим,почва да брои дали това което иска да шие е примерно 20,30 или 50 бода.
    Някои шият на кръстчета,и пак почва лудо броене,не тая идея иска
    определено дискусия
    Какво чак толкова сложно има ... Като си харесаш модел нали му виждаш размера ....Никакво значение няма какъв е бода - кръсчета или гобленов.
    Поне в тази игра се получиха такива неравностойни подаръци, че чак се чувствам неудобно.заради другите.
    Мислите ли колко неудобно се чувства човекът получил комплектовка на Дименшън ,например.Всички знаем какви са им цените...И после започва да мисли как да се отблагодари по подобаващ начин, а какво му коства....
    Според мен игрите ги правим за да се забавляваме и да доставим радост на другарчето си, а не да показваме кой какви , даже и финансови възможности има.
    Това е от мен.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #80

    Подразбиране

    Както решите тогава,ще ви изслушам мненията и каквото решите накрая,ще го напишем после като регламент за следващата игра

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #81

    Подразбиране

    не смятам, че се е получило изхвърляне, нали идеята е да зарадваш другарчето си. В регламента пише - сувенир или конци...ей такива неща и всеки преценява според възможностите си. Едва ли някой е правил сметка колко той е дал, и колко едало другарчето му. Сега остава да се сложи и стойност не по голяма от..... Относно големината на бродерията пак ще кажа - в тази игра бях в отпуск и можех да шия повече, обаче за играта за 8ми март няма да мога, защото на 13ти януари отивам в ковандировка за 28 дни, там няма да мога да шия, остава ми времето когато съм тук, а то не е много и за това няма как да направя 150/200 бода. Това означава, че автоматично отпадам от играта, а не ми се иска.
    И друго се сещам, 150/200 бода - добре, ама един ще избере да шие оригинална окомплектова на гоблен /lanarte примерно/, която както знаем е скъпа, а друг според възможностите си ще избере схема от нета и пак ще има сърдити.
    После помислете за Манка и тя е човек и тя си има ангажименти, цялото и време ще се запълни с нас... не е редно.
    Сегашния регламент си е добър според мен, само да се добави срока за изпращане.

  7. #82

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Моето мнение е :
    1.Подаръкът да съдържа бродерия с определен размер100/150/ на 200бода ориентировъчно,картичка и сувенирче да речем ,но само едно-наистина в тази игра се получи "изхвърляне",от което някои се почувстваха неудобно.
    2.Участващите да изпратят снимка с готовите подаръци на организатора и само те да участват в играта,за да няма изненадки и чакащи до последния момент.
    3.Организатора да определи дата на изпращане и два дни преди датата всеки участващ да получи на ЛС адреса на другарчето си.Това няма да е проблем,защото тематиката на играта е предварително обявена.

    Манкееее,хич не ти завиждам,но мисля,че е справедливо това ,което предлагам.
    Съгласна съм със санита,само по 1 точка имам възражение не за друго ами не съм от тези който ще тръгнат да броят бодовете.ТА ако в регламента има такова условие и ушия нещо с повече бода надявам се че няма да има проблеми.Аз участвах в КОледната игра за 1 път и гобленчето което уших за другарчето ми беше избрано не по големината,а по това че на мен ми хареса това което изобразява.И манка беше писалав някоя тема че провинилите се в играта няма да бъдат допускани в другите игри.Съгласна съм с това усаловие и го подкрепям на 100 %.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #83

    Подразбиране

    Аз също шия това,което на мен ми харесва.Само да отбележа,че и пък няма да е честно да направиш и нещо много дребно,ей така да отбиеш номера,понеже видях и такава бродерия в коледната игра,и се възмутих макар че не беше за мен подаръка.Долу горе да му мяса,дето викат хората,ушила 20-30 бода,колкото да е без хич,това не го одобрявам
    Провинилите се,отбелязвам със червено и няма да бъдат допускани до следваща игра,това поне е твърдо решение.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #84

  10. #85

    Подразбиране

    Аз понеже си нямам на идея каква е големината на 150/200 бода искам само ориентировъчно да има гоблен който е с тези размери,за да знам каква схема да си търся.То е ясно че няма да се ушие някакъв мъник и да се отбие номера с него.
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  11. #86

    Подразбиране

    Аз тази година също се забавих с изпращането, защото не си прецених силите и се записах да участвам в 8 игри на различни форуми.

    Ами нека се записват тези които могат да си преценят силите.
    Мисля че на никой няма да му се иска да тръпне в очакване 15,20 и не дай боже и 30 дена Тогава цялата магия ще е изчезнала
    Това е лично мое мнение
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #87

    Подразбиране

    1-Задължително бродерия изработена от вас на тема-Коледа,може да си го оформите,кой както иска,като картичка,гоблен,въобще кой каквото се сети и хареса.Големината и е по ваш избор.
    Добре, след като и големината е по наш избор, защо се възмущавате на малки бродерийки? Това условие си е направо пожелателно. А ако се въведе някаква точна мярка от Х бода, всеки трябва да търси точно такава схема, по-добре да от Y до X на брой бода, за да има малко свобода на избора и да не се чудим "Ох, ама тази е с 5 бодчета по-голяма от границата, дали може или не?".
    Пък за чакането - на мен ми се стори ненормално рано, че подаръците започнаха да пристигат още през ноември. Коледна тематика е все пак, каква Коледа края на ноември? По-скоро към 15 декември щеше да е по-добре, хем по-дълго време за подготовка, хем по-навреме за празника. Аз си чакам подаръка все още и не ми е "минало" коледното настроение, напротив - точно сега идва.
    П.С. Някъде ще го има ли списъка на провинилите се? И как се определя кой се е "провинил"?

  13. #88

    Подразбиране

    Даже е показан

  14. #89

    Подразбиране

    Ама,че дебат се е развихрил тука!
    Аз не участвах в последната игра,защото нямах физическата възможност за това, но бих искала да изразя своето мнение.
    Струва ми се,че тези игри с подаръците много се комерсиализираха.Наистина, като че ли се получи едно наддаване кой повече ще изпрати.
    По принцип съм против всякакви ограничения, но все пак се налага да се поставят някои условия за спазване.
    Първо искам да отбележа главното - когато се включваш в дадена игра с размяна трябва да си наясно за това,че можеш да изпратиш повече, а да получиш по-малко. Това си е риска и ти трябва да си готов да го поемеш , дори и това - да изпратиш и да не получиш.
    Относно големината на бродерията - понякога една миниатюрка изработена и оформена много красиво, оригинално, нестандартно носи повече радост от един голям , но стандартен гоблен не отличаващ се с нищо от множеството свои подобни освен по самата картинка.
    Що се отнася до самите подаръци - ами да се определи освен бродерията оформена по желание и картичка, без да е задължително да е бродирана,да се сложи още нещо свързано с хобито ни, но само един вид / напр- конци, панама, ножичка, комплект игли, списание,маркери,мъниста и т.н., но само едно от изброените. Който иска да прави и по-големи подаръци,но да не се показват тези,които са извън условието на играта.Всеки получил може да намери начин, по който да се отблагодари за този жест /за допълнителните неща/.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    моето мнение е такова-бродерия задължителна а от там на сетне кой каквото прецени и е по възможностите му.мисля че не изпращаме подаръци за да се наддаваме а да си доставим малко емоции.всеки би трябвало да е наясно че може да получи по-малък подарък.важното е че всички го правим от сърце.това с размера май няма да е от значение.

Страница 6 от 16 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •