Страница 7 от 13 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 226

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    амииии що досаждаш на хората??? пътувай си смело, кажи им в пощата да ти пазят пратките, при нас има такава опция, и се наслаждавай на празниците, то иначе къде е смисъла на цялата работа

  3. #3

    Подразбиране

    Мариянче, не искам да е анонимно, как ще избера бродерийката, ако не знам то какво предпочита да шие. А що се отнася за пътуването естествено, че тръгвам но при нас няма опция да ти запазят подаръка и моето другарче ще бъде разочаровано, ако му върнат подаръчето. Нали се е постарало милото, както всички участници в играта. А нека да не прозвучи, че съм засегната, хора сме всичко се случва, така че, за да не изпрати пратка навреме е имало причина.

  4. #4

    Подразбиране

    ами всичко става да, затова и да ходиш всеки ден в пощата ефект няма, освен да ги изнервиш. ти питала ли си, дали я няма тази опция? някоя съседка или приятелка нямаш ли да ти го вземе тя? пък и аз бих писала в темата, че на дата еди коя си заминавам и е желателно другарчето да отчете този факт.
    за анонимност става дума, че ти знаеш на кого пращаш, но другите не знаят и не ти не знаеш кой ще ти прати на теб
    аз друго си мисля, за провинилитесе. добре ще е да се наказват да не участват в следващата игра, но все пак да им дадем шанс да се поправят още веднъж после. ако и тогава не са разбрали, да ги зачертваме завинаги
    Редактирано от jumper : 21.12.2009 в 20:10.

  5. #5

    Подразбиране

    Май ще си караме по старому,много се омотахме Ще поместя още една две точки които задължително да се спазват и това ще е



    Да,Светле,ако до 31 декември,не си получиш подаръка,момичето което ти се е паднало да ти праща,ще го сложа в списък -да не участва повече в игрите,щом не спазва правилата.





    Разпределям кой на кой ще праща,и правя списък в първия пост ей такъв пример давам-

    Първата колона е този който праща,а срещу него слагам името на получателя
    манка праща на джъмпи
    джъмпи праща на Светла и т.н.

    Това ли искате.
    Или както до сега,да не се знае от кой ще получаватееееееее,а да си знаете естествено на кой ще пращате.



    Айде сега пишетееееееееее.
    Редактирано от manka : 21.12.2009 в 20:12.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #6

    Подразбиране

    И аз подкрепям manka и denica.То винаги ще има недоволни, но ми се струва, че игрите като цяло носят повече радост, отколкото негативи- дано не се лъжа, но поне при мен е така. И нека да не е анонимно- аз например се съобразявам с това, на кого пращам и надявам се да не съм разочаровала другарчетата си. А от кого ще получа- нека това да е тайна. С една дума- по старому.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз съм за анонимност, в смисъл, че ми е по-интересно да не зная кой ще ми праща. Но си мисля, за да не се получава така, че да правим пътеки до пощите, като се пусне колетчето се изчаква 1 ден (по принцип това е срока на БГ пощи за доставка в страната) и се предупреждава другарчето, че трябва да има пратка за него. Дали ще узнаеш един ден по-рано (като получиш ЛС) или по-късно (като си вземеш пакетчето), мисля е без значение.
    А в пощата при нас пратката се пази 20 дни и ако не е потърсена се връща на подателя.

  8. #8

    Подразбиране

    И аз съм за досегашното положение с другарчето. Ти знаеш на кой пращаш, но не и кой ще ти прати. А може и да се пусне ЛС на манка или някой помощник, "нает" специално за тази работа, кога колетчето трябва да е в пощата и той да пише на другарчетата. Ако ви се занимава де...
    Иначе срока е 20 дни за непотърсена пратка, поне 2 известия трябва да се пратят през това време.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veneta_az Виж мнение
    Аз съм за анонимност, в смисъл, че ми е по-интересно да не зная кой ще ми праща. Но си мисля, за да не се получава така, че да правим пътеки до пощите, като се пусне колетчето се изчаква 1 ден (по принцип това е срока на БГ пощи за доставка в страната) и се предупреждава другарчето, че трябва да има пратка за него. Дали ще узнаеш един ден по-рано (като получиш ЛС) или по-късно (като си вземеш пакетчето), мисля е без значение.
    А в пощата при нас пратката се пази 20 дни и ако не е потърсена се връща на подателя.
    И аз съм на това мнение.Даже може да се съобщава как е изпратен подаръка,по пощата ли,или с куриер.
    А за анонимността ,гласувам ЗА.
    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Ей съм чинно "за" предложението на Деничка. Да слагаме точка, че то както е тръгнало утре може друг акъл да ни дойде и хайде пак отначало.....

  11. #11

    Подразбиране

    Сега ще вечерям,и като се върна ще напиша регламента за играта 8-март,който иска да се съгласява,който иска не,не мога да угодя на всички я
    За сега съм на половина раздвоена за другарчето,дали да го обявявам да се знае от всички,или да се знае само от този,който изпраща!
    Иначе всичко друго ще го сложа в условията.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #12

    Подразбиране

    Maнка аз съм съгласна с твоето преджение за другар4ето да не е анонимно. Имам и един въпрос след като записването за новата игра запо4ва на 01.01,2010г това озна4ава ли 4е старата игра е приклю4ила и не изпратилите до този момент няма да имат право да се запи6ат:confuse

    d:

  13. #13

    Подразбиране

    Относно анонимноста - според мен да е както до сега, знаем само на кого ще пращаме , а не знаем от кого ще получаваме. В противен случай се губи ефекта на изненадата. И с едно допълнение - след като мине крайният срок на пращане да се обяви името на този,който не си е изпълнил условията, а не да се премълчава.
    Предлагам и едно допълнение - да има и резервен списък на изпращачи, ако има такива желаещи, които да готвят подарък наистина за анонимно другарче и да изпратят на този,който не е получил от истинското си другарче.
    Допълнението ми нещо не е изпипано, но в момента за това се сещам.
    Хайде и вие помислете за една "застраховка другарче", за да няма разочаровани.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Предлагам и едно допълнение - да има и резервен списък на изпращачи, ако има такива желаещи, които да готвят подарък наистина за анонимно другарче и да изпратят на този,който не е получил от истинското си другарче.
    Допълнението ми нещо не е изпипано, но в момента за това се сещам.
    Хайде и вие помислете за една "застраховка другарче", за да няма разочаровани.
    Аз ще съм резервата изпращач понеже няма да участвам в играта.
    Но с най-голямо удоволстие ще я направя за другите момичета



    Ето регламента,повечето неща са копирани от предната игра-

    Игра с подаръци- 8март
    Начало на записването- 01.01.10г.,
    Краен срок за записване-15.01.10г
    Изпращането на подаръците да започне от 20.02.10г,
    Трябва да са изпратени подаръците....задължително до 28.02.10г.
    за да се получат до 08.03.10г
    Регламента за играта е следния-
    1- Задължително бродерия изработена от вас,големината и е по ваш избор.
    2- Добавите към нея-някакво подаръче например-сувенир,картичка,календарче,играчка,панама,конци,и гли,
    или каквото се сетите и имате желание да пратите на другарчето,което ви се падне.

    Ще се запази в тайна кой на кого ще праща,за да е изненада.Това ще се знае само от мен,и човека който ще праща
    След като се изтегли кой на кой да праща, ще бъде изпратено на всеки записал се ЛС,и ще ви се каже на кой ще пращате подарък.
    Редактирано от manka : 24.12.2009 в 22:19.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #15

    Подразбиране

    Аз вече се замислям дали ще участвам в следваща игра.Като чета постовете май доста хора не са си получили подаръците.
    Ще чакам да решите какъв ще е регламента,но май ще предпочета да зарадвам някого извън игрите.

Страница 7 от 13 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •