Страница 8 от 16 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 226
  1. #106

  2. #107

    Подразбиране

    Просто напишете съгласни ли сте с моя пост
    Кратко и ясно-Да или Не
    Който има възражение,да го пише сега,или както се казва-да замълчи

    Аз и до сега се чудя защо пък трябваше да е анонимно другарчето,което ни се пада,и без това повечето не се познаваме,беше ми чудно,даже понякога и смешно

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #108

    Подразбиране

    И аз съм за така поставения регламент
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  4. #109

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Просто напишете съгласни ли сте с моя пост
    Кратко и ясно-Да или Не
    Който има възражение,да го пише сега,или както се казва-да замълчи

    Аз и до сега се чудя защо пък трябваше да е анонимно другарчето,което ни се пада,и без това повечето не се познаваме,беше ми чудно,даже понякога и смешно
    И аз съм за твърдо с твоето мнение.

  5. #110

    Подразбиране

    Аааа взе да мърда работата

    Ако някой иска другарчето да му е анонимно,да каже
    В руските форуми,където участвах миналата година,след като рускинята разпредели кой на кой ще праща,сложи имената ни в първия си пост,и срещу всяко име,написа на кой ще пращаш.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #111

    Подразбиране

    еее нека има малко тръпка, като не знаеш от край на бг или друга държава ще чакаш

  7. #112

    Подразбиране

    Добре,един За анонимност,права си.


    Аз,приемам всякакви предложение,хич не се притеснявайте,пишете си смело.Накрая нали аз пиша регламента шегувам сееее

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #113

    Подразбиране

    Манка,
    твърдо съм "за" всичко предложено от Деница и теб.Написано е кратко, ясно и точно. Едва ли на някой от коректните потребители на форума ще протестира-напротив!
    Ние сме над 2000 форумци-ти не можеш на всички да угодиш и без това на луда калинка те направихме-то не бяха игри, то не бяха поръчки...
    Решавай, без да се допитваш повече...
    ТОВА Е РЕГЛАМЕНТА НА ИГРИТЕ, КОЙТО ГО УСТРОЙВА-ДА СЕ ВКЛЮЧИ, КОЙТО-НЕ-ПРОСТО ДА НЕ УЧАСТВА !
    Това е моето мнение по темата...

  9. #114

  10. #115

    Подразбиране

    Аз също съм ЗА, както Деница, но не и за анонимност на другарчето. А за тръпката, честно казано при мене вече я няма, не може да досаждаш всеки ден в пощата, понеже празника наближава, а ти ще пътуваш за празниците...... и къде е тръпката???

  11. #116

    Подразбиране

    Ради,не разбрах искаш да е анонимно ли другарчето

    Туй "другарче" ако не го измислим,ще прасна една анкета горе,и ще го решим...дали да е анонимно,или да си го знаем.....

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #117

    Подразбиране

    амииии що досаждаш на хората??? пътувай си смело, кажи им в пощата да ти пазят пратките, при нас има такава опция, и се наслаждавай на празниците, то иначе къде е смисъла на цялата работа

  13. #118

    Подразбиране

    Мариянче, не искам да е анонимно, как ще избера бродерийката, ако не знам то какво предпочита да шие. А що се отнася за пътуването естествено, че тръгвам но при нас няма опция да ти запазят подаръка и моето другарче ще бъде разочаровано, ако му върнат подаръчето. Нали се е постарало милото, както всички участници в играта. А нека да не прозвучи, че съм засегната, хора сме всичко се случва, така че, за да не изпрати пратка навреме е имало причина.

  14. #119

    Подразбиране

    ами всичко става да, затова и да ходиш всеки ден в пощата ефект няма, освен да ги изнервиш. ти питала ли си, дали я няма тази опция? някоя съседка или приятелка нямаш ли да ти го вземе тя? пък и аз бих писала в темата, че на дата еди коя си заминавам и е желателно другарчето да отчете този факт.
    за анонимност става дума, че ти знаеш на кого пращаш, но другите не знаят и не ти не знаеш кой ще ти прати на теб
    аз друго си мисля, за провинилитесе. добре ще е да се наказват да не участват в следващата игра, но все пак да им дадем шанс да се поправят още веднъж после. ако и тогава не са разбрали, да ги зачертваме завинаги
    Редактирано от jumper : 21.12.2009 в 20:10.

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Maнка аз съм съгласна с твоето преджение за другар4ето да не е анонимно. Имам и един въпрос след като записването за новата игра запо4ва на 01.01,2010г това озна4ава ли 4е старата игра е приклю4ила и не изпратилите до този момент няма да имат право да се запи6ат:confuse

    d:

Страница 8 от 16 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •