Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 226
  1. #16

    Подразбиране =

    Добре! Предадох се без бой-ще играя!
    И без това като гледам каква зла зима иде в цялата страна... само си е време за бродерии , АМА + ВЕЛИКДЕН

  2. #17

    Подразбиране

    Кате, и аз отдавна чета за Робините и много ми се иска да пробваме нещо подобно
    Доколкото знам, всеки, който иска да организира подобна игра, си избира тема и разпределя моделчетата, които ще се шият. Подготвя панамата и схемите и изпраща на първи участик, той на следващия и т.н. Накрая ушият вече робин се връща при този, който го е организирал.
    Не би трябвало да се получи безвскусица, защото обикновено се избират някакви самплери или тематично свързани картинки - цветя, животни, букви. Аз съм виждала няколко ушити, един от тях беше този модел на Пермин:


    Ако например се съберат 5 участници, може всеки от тях да си избере гоблен и общо 5 гоблена да се разпращат едновременно между участниците. Но може и да се шият последователно, първо се ушива единия и след това се почва следващия.

  3. #18

    Подразбиране

    И АЗ СЪМ ЗА ВСЯКАКВИ ИГРИ,ВЪПРЕКИ ЧЕ МАЛКО МИ ИДВА НА НАГОРНИЩЕ,АМА НЕ МОГА ДА ПРОПУСНА,ПОНЕЖЕ МИ Е МНОГО ЗАБАВНО,ПЪК И МНОГО ОБИЧАМ ДА ПОДАРЯВАМОТНОСНО ИГРАТА РОБИН-ГОРЕ-ДОЛУ РАЗБРАХ,АМА НАЙ-ВАЖНОТО НЕ РАЗБРАХ НА КОЙ ЩЕ СЕ ПАДНЕ НАКРАЯ ПОДАРЪКА?МОЖЕ ЛИ ДА МЕ СВЕТНЕТЕ?

  4. #19

    Подразбиране

    Аз не обясних много добре играта понеже си мисля, че доста хора са срещали принципа из нет-а.
    Ако искате мога да се опитам да организирам една малка игра - с по-малко хора, че да стане по-бързо. Например с 3,4 или 5 участника.
    А правилата са горе-долу в такава последователност:
    Ако се цели елемента на изненада - човека, който получава готовия "робин" няма да знае какво ще получи до последно. В играта ще има толкова готови ''робини'' (ушити неща), колкото са участниците. Ако искате да сте сигурни в крайния резултат играта може да е без изненадата - всеки си определя/избира малките елементи.
    1. В началото се определя броя на участниците - колкото са те, толкова малки елементи ще има на една обща работа минус 1 (защото се предполага, че всеки участник няма да шие на това което ще получи накрая) и съответно готовите работи ще са колкото са участниците.
    2. Определя се колко голяма ще е всяка малка бродерия (80 на 80 бода - примерно) и всеки си определя желана тема.
    3. Всеки участник си приготвя панамата, като я разделя по свой избор - в зависимост от размера на малките елементи и желаното разтояние между тях. Имайте предвид, да си помислите какво искате като краен резултат. Ако искате да ги отрежете всяко по отделно, си отделете по повече място между елементите.
    Ако играта е без изненада всеки участник си приготвя схеми и конци за моделчетата.
    4. Има един човек, който води играта, той разпределя завъртането на ''робините" и прави таблица с датите за размяна и се определя времето за ушиването на един елемент.
    Важно според мен е и това, че всеки когато завърши малкия елемент си пише ника(може и града, от който е, дата...това по избор)
    Когато мине и последното завъртане, готовите работи се изпращат от получателя си(този които е подготвил панамата)

    Така си спомням правилата. Ако нещо бъркам, по запознатите да ме поправят.
    Манка, мила, ако прецениш отделяй този пост в нова тема, ако ще има скоро игра или пусни тема само с правилата.
    Въх, че дълъг пост се получи

  5. #20

    Подразбиране

    Пускам и Великденската игра,като гледам skorpion,какво желание има да участва не мога да не я уважа

    Всеки да разгледа и прецени в коя игра иска да участва,
    имате вече три избора до тук

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #21

    Подразбиране

    Аз, понеже не мога да ви насмогна на темпото, направо си питам за лятната игра. Искам по-подробничко де и дати ако може

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellli Виж мнение
    Аз, понеже не мога да ви насмогна на темпото, направо си питам за лятната игра. Искам по-подробничко де и дати ако може
    Потърпи малко Нелинце,само да свърши записването на Великденската,и ще сложа дати и подробности,затова съм я оставила така

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #23

    Подразбиране

    ЧАКАМ С НЕТЪРПЕНИЕ ЛЯТНАТА ИГРА НО ТОЗИ ПЪТ ЩЕ СИ НАПРАВЯ ЕДИН МАЛЪК СПИСЪК ТОВА КОЕТО НАЙ МНОГО ИСКАМ НАЛИ ХАРЕСВАТЕ РУСКИНИТЕ, ТЕ ВИНАГИ СИ ИМАТ ТАКВИЗ СПИСЪЦИ КОИТЕ ПОЧВАТ С "ИЩУ" И АЗ "ИЩУ" ТОВА ОНАВА

    ЗА МЕН БЕШЕ МНОГО ПРИЯТНА ОСМО МАРТЕНСКАТА ИГРА.. БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЧКИ.....

  9. #24

    Подразбиране

    Много моля Манка да ме включи от сега за лятната игра - щото аз все разбирам една седмица след датата за записване

    Ако ще се разиграват робини по идея на Ducky - също съм навита да участвам .

  10. #25

    Подразбиране

    Ако желаете да имаме и лятна игра с подаръци,да ми кажете долу горе ориетировъчна дата за която да я пусна играта-
    4.Игра - Лято е...
    Начало на записването г.-

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #26

    Подразбиране

    О-хооо, новата игра се е задала. Нямам претенции кога ще е, вече съм в играта.

  12. #27

    Подразбиране

    С удоволствие ще се включа,стига да е в рамките на следващите 2 месеца.Ама петима Петко не чакат,така че момичета вие решавате,а аз ще преценя дали ме устройва

  13. #28

    Подразбиране

    АЗ С ГОЛЯМО НЕТЪРПEНИЕ ЧАКАХ ЛЯТНАТА ИГРА НО ПОСЛЕ CE ОТКАЗАХ.. ПРИЧИНАТА Е НЯКОИ НЕПРИВИКАТЕЛНИ СПОРОВЕ КОИТО ПРОЧЕТОХ ДО СЕГА В ИГРИТЕ.. ПРОСТО НЕ МИ ХАРЕСА ТОВА И КАКТО МИСЛЯ ТЕЗИ СПОРОВЕ ЩЕ ПРОДЪЛЖАТ.. НИЕ МНОГО ЛЕСНО ЗАБРАВИХМЕ ЧЕ ТОВА Е САМО ИГРА..
    ЧОВЕК МОЖЕ ДА ЗАРАДВА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ И ИЗВЪН НЯКАКВА ИГРА.. И МОЕТО РЕШЕНИЕ Е ТОВА.. ПО ДОБРЕ ДА ЗАРАДВАМ ТЕЗИ ХОРА КОИТО СЕ ВЪЛНУВАТ ДАЖЕ И ЗА ЕДНО КОПЧЕ ОТ КОЛКОТО ДА ЧЕТА ОТРИЦИАЕТЕЛНИ ДУМИ..
    УСПЕХ НА ОСТАНАЛИТЕ В ИГРИТЕ

  14. #29

    Подразбиране

    Аз също се записвам за лятната играВече знам какво ще шия

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се - не знам какво ще бродирам но да ме броите

Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •