Страница 1 от 16 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 226
  1. #1

    Подразбиране План на Игрите-Подаръци за 2010,2011 год.

    1.Игра с подаръци- 8март
    Начало на записването- 01.01...г.,
    Краен срок за записване-15.01...г
    Изпращането на подаръците да започне от 25.02....г,
    за да се получат до 08.03...г



    2.Игра с подаръци- Великден
    Начало за записване -.02...г.
    Краен срок за записване-.02...г.
    Изпращане на подаръците ще започне от .

    3.Игра - Лято е...
    Начало на записването -01.05....г.
    Краен срок за записването-10.05....г.
    Изпращането на подаръци започва от -10.06....г.

    4.Игра-Коледа и Нова година
    Начало на записването - 15.10....г. или 10.10...
    Краен срок за записването -25.10....г.
    Изпращането на подаръци започва от 01.12....г.

    5.Игра с цветовете- Чисто новичка
    Тази игра ще е малко по-различна от предната,ще има изненадка.
    Регламента може да прочетете в темата,която пуснах-
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5881

    Ако някой иска нещо да обсъдим за игрите-подаръци за тази година,
    ще оставя темата отворена за сега

    Между игрите с подаръците ще има и Игра със смяна на цветовете.
    Идеи за нови игри са винаги добре дошли
    Редактирано от manka : 02.09.2010 в 20:36.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте момичетаОтносно игрите-мислех си да има и за рожденните дниНа случаен принцип да се определят другарчетата и всяка от нас да изненада друга за рожденния и ден.Мисля го това още от месец.Верно,че вече мина и февруари,но тези 2 месеца не сме имали много рожденници.А и те могат и по-натам да си получат подаръците.Как ви се струва?Точно ще си намерим повече поводи за разменяне на подаръци

  3. #3

    Подразбиране

    Казвах ви аз да си имаме месечна игра , ама вие не , та не, много щяло да ви дойде ... Аз сега как да чакам чак да 8 март, пък после до 1 юни, пък после чак до Коледа ...

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    Казвах ви аз да си имаме месечна игра , ама вие не , та не, много щяло да ви дойде ... Аз сега как да чакам чак да 8 март, пък после до 1 юни, пък после чак до Коледа ...
    Чакането е част от удоволствието! А пък месечната наистина ще ни дойде в повечко,поне на мен.

  5. #5

    Подразбиране

    Аз имам една друга идея, не знам дали ще я одобрите, но ще я споделя. Тъй като повечето съфорумки имаме дечица ( макар и някои попораснали), не е лошо да ги изненадаме с подаръчета за 1 юни. Само, че ако се одобри ще трябва да се уточни пола и възрастта на децата. Така ще се забавляваме не само ние, ами и децата ни. Иначе и предложението за рожденните дни ми харесва, и аз съм си го мислила. А най-важното е игри да има. Доставят невероятно удоволствие.

  6. #6

    Подразбиране

    Аз пък предлагам да си имаме и Великденска игра-все пак това е голям празник и има много подходящи мотиви за бродиране, защото може да се обедини с Цветница-който иска подарява цветна бродерия, който иска-"яйчна"

  7. #7

    Подразбиране предложения

    Аз много отдавна се каня да споделя няколко идеи.
    На софийските срещи вече сме обсъждали да си направим една игра Робин. За нея хубавото е, че се дават по широки срокове и в крайна сметка се получават големи неща - е, вярно съставени от по малки моделчета. Но идеята все пак е, че един човек си определя тема и останалите участници шият малки мотиви на обща основа, която е предварително разделена и определена къде и кой ще шие. Може като за начало да си направим такава игра по градовете, където се правят срещи, така по-лесно ще стават размяните, защото ще се шие по толкова неща колкото са участниците и ще се разменят толкова пъти. Идеята е, че през цялото време участника не знае какво му се шие и ще си го получи накрая за изненада

    Другата ми идея е малко трудно осъществима, защото предложението е благотворително насочено. Аз лично имам много комплекти, които мисля, че няма да ги шия. Мога да ги предложа, ако някои иска да ушие нещо за благотворителни цели - ще го подаря на драго сърце. Може просто, които има време и желание да каже и да се съберат и повече хора и да се ушие един по-голям гоблен. Тук идва и проблема с това, че всеки шие различно, но това може все пак да се обмисля.

    За Робина обаче много държа да се обсъди. И да кажа още нещо за тази игра. Моделчетата които се шият не трябва да са големи. В началото се определя размер на мотивите. Например: 80 на 80 бода.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Аз пък предлагам да си имаме и Великденска игра-все пак това е голям празник и има много подходящи мотиви за бродиране, защото може да се обедини с Цветница-който иска подарява цветна бродерия, който иска-"яйчна"
    Ако искате и великденска игра,включвайте на турбо дизел шиенето
    и да слагам тема за записвания,че много игри-подаръци,много нещо тая година,отидоха ми моите планове
    Аз съм за всякаква подаръчна игра,която се почне


    Ducky Постоянно чета за тези Робини,при рускините и все не мога да разбера принципа на който се шие,и подарява,добре че го напиша и обясни ти ,благодаря ти

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #9

    Подразбиране

    Ducky,

    Честни казано, аз не си представям как ще изглежда крайният резултат. Да ти се намира снимка на направен такъв гоблен от друга игра?

    Дали накрая не се получава някаква безвкусица?

  10. #10

    Подразбиране

    АЗ СЪМ ЗА ИГРИТЕ 1-4-5
    Редактирано от gunnys : 04.03.2009 в 10:23.

  11. #11

    Подразбиране

    Аз съм за всеки тип игра,която се зададе.Все съм в кюпа с двата крака.

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Ducky,

    Честни казано, аз не си представям как ще изглежда крайният резултат. Да ти се намира снимка на направен такъв гоблен от друга игра?

    Дали накрая не се получава някаква безвкусица?

    Роси, разира се че има риск от безвкусица. Много неща имат значение. Избора на тема, разпределението на панамата, изпълнението на участниците и избора им на моделче, но общо взето се получават сладки неща. Спокойно може да се определи повече място на панамата за моделчетата от колкото е необходимо - после да се изрежат и оформят по някакъв различен и особен начин.
    Ето няколко готови в суров вид:

  13. #13

    Подразбиране

    Хайде и аз да се запиша за всички игри. Ако има и за Великден- ще участвам.

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    и аз ще се включа във всяка игра , която се появи на хоризонта.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 1 от 16 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •