Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 226
  1. #46

    Подразбиране

    Мисля, че през 2010 г. Великден се пада на 4 април. Проверете пак.

  2. #47

    Подразбиране

    1.Игра с подаръци- 8март

    Ще може ли срока за записване да се удължи, например до към края на януари..... Много хора по Нова Година почиват, карат ски..... Струва ми се, че ще има доста закъснели и изтървали срока..... А изпращането да е от по-раничка, за да може да се комбинира 8 март с Баба Марта.
    Редактирано от rostso : 08.12.2009 в 11:22.

  3. #48

    Подразбиране

    Ох ,много ми допадат тези игри с подаръците!Не съм допрочела първите странички с игрите ви от тази година ,но съм с две ръце за всичките ! И за 8 март ,Великден ,Нова година ,рожденни дни ....!С една дума за всички,само не искам в робиновците !

  4. #49

    Подразбиране

    Плана още не е готов, тази игра не е минала, ама аз ще се абонирам за всички игри през 2010.Хич не ме питайте- където е играта, там съм и аз.

  5. #50

    Подразбиране

    Корекцията направена за осми март,има време още да оправим датите

    1.Игра с подаръци- 8март
    Начало на записването- 01.01.10г.,
    Краен срок за записване-20.01.10г
    Изпращането на подаръците да започне от 25.02.10г,
    До 30.02.10г. трябва да са изпратени подаръците......
    за да се получат до 08.03.10г
    Редактирано от manka : 19.12.2009 в 21:46.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  6. #51

    Подразбиране

    Мен много ме бива да подстрекавам за разни неща.
    И в тая връзка защо не направим и една игра между лятната и коледната ??? Есента е хубава тема за бродерии Тикви, шарени есенни листа, жъладчета и разни горски животинчета Тъкмо след летните отпуски и почивки ще сме заредени за творене. Есента започва около 22 септември - може там някъде да е срока за започване на изпращането и според тази дата да се направят записването и жребия. Може да започне записване и непосредствено след края на лятната... Не вярвам още една игра да ни е много.
    Аз лично много харесвам тези игри и се старая да участвам, така че се надявам и през 2010 да имам време за такива дейности

  7. #52

    Подразбиране

    И аз съм за игрите, но все пак да е с много, ама много точен регламен - да няма "отворена" вратичка , за да няма обидени.
    Примерно - бродерия ,гобленче със съответната тематика (изключая играта за 8-ми март) с приблизителни размери ...... (каквито решим) картичка и толкова.
    И всеки поел някакъв ангажимент да си го изпълнява съвестно.Да си направи точна преценка за възможностите и тогава да се записва.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #53

    Подразбиране

    Светла Петрова,

    Светле, тия неща от кога ги дъвчим и всеки път има издънки..... Не виждам колко по-ясно може да се каже, че е задължително да има в подаръка собственоръчно изработена бродерийка..... Дори това не се спазва.... В тези игри всичко е на добра воля и най-вече - всичко е до съвест. А и дори да има бродерия..... ето сега, miloto се оплаква, че не са й харесали подаръка... ами, че на кой ще му хареса нещо, на което конците са пуснали боя и са зацапали..... Мисълта ми е, че каквото и да се прави - винаги има издънили се!
    Редактирано от rostso : 08.12.2009 в 16:53.

  9. #54

    Подразбиране

    Наистина сте прави. Нека когато поемеш ангажимент да го изпълниш до край и то така, все едно го правиш за себе си. Не можем да уцелим вкуса на другия но да няма гафове и срока за пускане да се спазва. Сигурна съм и в тази игра ще има хора, които ще си получат подаръците след коледните та и даже новогодишните празници. Като гледам почти всички се похвалиха че са получили подарък но има хора, които отново не спазват сроковете за пускане на подаръците. Ако се отстранят тези негативни неща игрите ще са още по-емоционални.

  10. #55

    Подразбиране

    Игрите не са задължителни!Всеки,който участва знае че поема риск подаръкът му да не се хареса или подаръкът който му подарят да не му послужи за нищо!Според мен не е редно да издребняваме!ВЖНОТО Е ЧЕ НЯКОЙ Е ПОЛОЖИЛ УСИЛИЕ И Е ИЗБРАЛ И ИЗРАБОТИЛ НЕЩО ПО СВОЙ ВКУС(и според възможностите си) С ЦЕЛ ДА ЗАРАДВА ПРИЯТНО НЯКОГО!Стават и гафове но не е редно да си вгорчаваме празниците с дребнавост и обиди!

  11. #56

    Подразбиране

    Изцяло споделям казаното/писаното/ от ralli.Аз лично за първи път участвувах и то с огромна радост.Никога не бих имала претенции за подаръка си.В целия ни живот има хора,които нарушават правилата.Когато става дума за приципи-не бих си мълчала,но когато става дума за удоволствие и доброволност - не си заслужава.

  12. #57

    Подразбиране

    Момичета изглежда моя спор продължава.КРАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!
    Независимо от всички негативи аз съм за игрите и ще продължа да участвам.

  13. #58

    Подразбиране

    Ducky аз още днес щях да пиша че има място между лятната и коледната,но нямах време,ако се оправим и с датите ще я включа играта и нея

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #59

    Подразбиране

    Аз отдавна мрънкам, да вземем да си направим една игра за Heloween с ухилени тикви, духчета, вещици.... А ако няма много фенове точно на тези неща, може да я направим есенна игра - нещо като "даровете на есента" и да си изпращаме бродерийки с плодове - грозде, тикви.....

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз съм за тиквите и есените плодове.Харесвам вещички, ама понеже Хелоуин не е български празник, някак си де да знам....Пък и ще ми е неприятно да разпространявате мой портрет из форума

Страница 4 от 16 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •