Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 74 от 74
  1. #61

    Подразбиране

    Малееееее разкошен е! Това трябва да го видя наживо-няма начин!
    Браво Вери, сигурно се чувстваш удовлетворена от крайния резултат...представям си как те радва

  2. #62

    Подразбиране

    Многокрасив гоблен

  3. #63

    Подразбиране

    Вероника прекрасна е.Да ти е честита да краси дома ти.

  4. #64

    Подразбиране Браво !!!!

    Вероника супер гоблен е станал . Отдавна не си се показвала но то имало защо ...Е сега казвай какво шиеш бързо Пак нещо красиво може би ...?

  5. #65

    Подразбиране

    Благодаря ти Лили, ти твоя кога беше като го показа ,но това е друга тема.
    Bole какво ще шия ли, предстои ми дипломиране и няма да мога да шия, няколко месеца, но плана ми е да привърша започнатите. Имам започнат един Хаед, който хич не ми харесва как се получава, но пък и не искам да го оставя, все пак съм го комплектовала и струва мн пари. Та малко по малко мисля да го финализирам

    ето го, преди време му бях пуснала етапи, но реших спра темата, защото нямаше никакво развитие
    Редактирано от _Veronika : 27.03.2013 в 13:24.

  6. #66

  7. #67

  8. #68

    Подразбиране

    Здравейте мили дами и тук таме господа,
    чудих се дали да показвам какво шия, тък като едва ли ще са редовни етапите, но нали си ми е стимул форума реших да покажа с какво съм се захванала.
    Стария ХАЕД така си седи, но нали съм си твърдоглава, пак се захванах с ХАЕД. Казах си имам толкова много цветове на DMC, ще почна някой друг ХАЕД и ще си използвам чилетата, да ама друг път. Излезе че имам около 7-8 цвята. Та пак си купих около 50 чилета, но този път Розаче (та ако го зарежа, да не ме боли толкова сърцето).
    Ето го и гоблена HAED "Her special place"

    Шия по изискванията: на бяла неразграфена панама, 25 ct, кръстче във всяка дупка.

    И да се похваля с придобивката, която ми стъкна моят баща, един инпровизиран стан. Сега за съжаление използвам само рамката, но и тя е достатъчна, много е удобно и съжалявам как до сега не съм се сдобила с такова нещо.

  9. #69

    Подразбиране

    Рони,много нежна феичка.а с еднорога докъде стигна,възхищавам се на начина по който шиеш и трудността на гоблените ,които подхващаш.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  10. #70

    Подразбиране

    ANIMONI начина ми на шиене е според гоблена, защото аз преди не шиех така, но с ХАЕД за да имаш успех няма друг начин и това си го доказах точно с еднорога. Него го ших гобленов бод и по цветове с дупки, с много повече подпъхване и е толкова неравномерен, че не мога да го гледам, ако реша да го шия 100% ще го почна отново мен това ми е запазена марка да шия гоблените по минимум два пъти.
    Но нищо, важното е ние самите да изпитваме удоволствие от това което създаваме

  11. #71

    Подразбиране

    Мале колко си ушила за отрицателно време...Много хубаво става!

  12. #72

    Подразбиране

    Вики, за разлика от предния Хаед и аз съм доволна от резултата, колкото и нескромно да звучи

  13. #73

    Подразбиране

    stiskam ti palci za zap4natiat goblen i toi e trodni4ak no pad e mnogo mnogo krasiv az si kopix stand po4ti kato tvoia no ne mi e odoben i go zariazax dali triabva da probvam pove4e vreme da mo svikna v momenta polzvam gergef i mi e odoben kakvo me savetva6

  14. #74

    Подразбиране

    Реклама:
    Ами какво да те посъветвам, аз в момента ползвам само рамката, т.е. като голям гергеф, защото в момента не съм си у дома и разполагам само с нея. Но традиционния гергеф не мога да си го представя за ХАЕД защото мн конци ми се събират и на как ще се сглоби. Много съм доволна от това което ползвам сега, защото не трябва да местя нищо и няма никаква деформация на ушития бод. Дай му още един шанс

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •