Показване на 1 до 15 от 57

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ето някои в които съм участвала:

    Редактирано от wylchin : 20.02.2009 в 22:33.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз отдавна им завиждам на руските ни приятелки за тези Робини! Ако идеята е сериозна - пишете ме и мен! Няма по-голямо удоволствие от това да си закача на стената нещо ушито от мои приятелки! И да знам, че някъде по стените си и те имат нещо от мен! С удоволствие ще се включа!

  3. #3
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Оооо Аз съм и с двете ръце за Робина
    Представяте ли си накрая на играта ще си имаме спомен за цял живот. Изживяването ще е страхотно като знаеш, че ще шиеш за най-верните си приятелки, няма да е толкова скучно да правиш един и същи модел няколко пъти

  4. #4

    Подразбиране

    Радост, май грешиш.Не се прави един и същи модел. Доколкото зная, всеки си избира темата /например - пролетни цветя/ и си разчертава панамата както иска да се разположат отделните бродерии. Друг участник в същата игра може да си избере друга тема - например - птички. И след цялото завъртане крайният резултат - всеки получава това,която тема си е избрал. Изненадата е,че знаеш само темата, но не и кой какво ти е избродирал за спомен.
    Редактирано от NIA : 21.02.2009 в 11:10.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Записвам се ,но имам нужда от леки доуточнения по тази игра.Като цяло ми стана ясно за изненада или за индивидуален избор,в процес все ще си доизясня дребните детайлчета.

  6. #6
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    NIA благодаря ти за разяснението, наистина грешно съм разбрала
    Но така както ми го обясни, е още по-интересно
    Пишете ме в играта! Тема вече съм измислила, панамата и конците са на линия, а и в пощата вече ме познават

  7. #7

    Подразбиране

    Радостче, още малко разяснение - няма нужда да приготвяш конците,защото не знаеш кой какво ще ти бродира и какво ще му трябва. Само разчертаната панама.

    Ама така ме изкушавате с тази игра. Все още мъдрувам дали да се включа. Не ми стига времето, ей. А кога ще си играя с внуците
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, така се радвам, че има желаещи
    Искам само да ви помоля да кажете с колко човека мислите, че ще ви е добре да сте в една игра. Играта може да не е само една, защото ако се съберат много участници, няма да е много удачно да правим големи неща с много малки бродерии. Броят на участниците е удачен да е подходящ за разполагане на панамата - 2,3,4,6,8,9,10,12 - повече от 12 мисля, че става много голямо и работата ще се проточи много във времето. Така, че помислете в каква игра ви се играе, колко време и усилия можете да вложите, за да не ви дотегне
    А за започване на игра, аз нямам нищо против и да е сега, но мисля, че е по-добре да изчакаме поне 8-мо мартенската да мине и ако има Великденска, да видим дали ще имаме време и за Робин. Сега обмислям как може да се казва играта по нашенски

    NIA, мила избери някаква подходяща тема за дечица и после оформи крайния резултат за подарък за тях, така времето ти поне няма да е загубено за тяхна сметка

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •