Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 57
  1. #31

    Подразбиране

    Ама разбира се, че ще са от цялата страна - нали в това е смисъла на въртележката ... Кой е споменавал само София?

  2. #32

    Подразбиране

    Люси, как точно го каза, въртележка...
    Какво по-хубаво име от това да си наречем играта "Въртележка".
    Съгласни ли сте, момичета?
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #33

    Подразбиране

    Супер е името!

  4. #34

    Подразбиране

    Нийче, обичам те! И кръстница ме направи!

  5. #35

    Подразбиране

    "Въртележка" -направо залепна като заглавие!
    Wylchin,Ти си права,за превода,не съм се изразила подходящо.Трябваше да кажа"според мен"и да поясня,че приключението идва с една асоциация от Робинзон-Робин.Явно името няма нищо общо,но така или иначе тази "Вътрележка" поне за мен ще си бъде приключение,да не казвам "Руска рулетка"Вече си мисля каква темичка да си избера,защото ми се въртят доста неща в главата.
    Редактирано от fantaziq : 22.02.2009 в 10:44.

  6. #36

    Подразбиране

    wylchin, не си ме разбрала правилно. Не искам да организирам игра само за София. Идеята ми беше за проба да направим малки игри там където се правят срещи, за да става бързо размяната. Защото шиенето ще е толкова дни, колкото и пътуването на семплерите Обаче, като гледам ентусиазма на дамите, направо да скачаме в дълбокото
    А за организирането, аз нямам никакви претенции, защото нямам никакъв опит. Като гледам няма да е само една игра, така че няма да мога да се справя сама в никакъв случай. Аз предлагам да обявим едно записване и всеки да си каже в какъв тип игра иска да участва. Моята идея е да има поне 2 игри - едната за тези, които искат точно определени моделчета да им се шият и друга за тези, които искат да има изненада.

  7. #37

    Подразбиране

    И двата, в които участвах бяха изненади, но те малко се разминаваха с моите представи, затова този път предпочитам да не е изненада.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  8. #38

    Подразбиране

    Ducky,щом ще има две игри-едната с изненада ,а другата по избор ,ще се запиша и за двете.Пък каквото сабя покаже.

  9. #39

    Подразбиране

    Познайте пък аз ако се включа какво ще ми шиете

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Познайте пък аз ако се включа какво ще ми шиете

    Я да видим дали ще позная

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #41

    Подразбиране

    Моля всички, които следят темата и се интересуват сериозно от играта да прочетат първия пост в темата. Току-що го промених и написах правилата за подвидовете Робин и правилата за записване. До утре ще оформя в по-угледен вид правилата, а Манка ще ги отдели в тема-съобщение.
    После мисля да се започне записване по интереси в тази тема и да се оформят групите, което пак ще добавям и променям в първия пост или ще се оформят в отделни теми за всяка една игра.
    Даже си мисля, че може би е удачно вече играта да се отдели най-отгоре, както са Авантюрата и Втория шанс, за да може лесно и удобно да се обсъждат правила, изисквания и отделните игри в отделни теми.

  12. #42

    Подразбиране

    ЕТО И АЗ ПОПАДНАХ НА ЕДНА КРАСОТА И ИСКАМ ДА Я СПОДЕЛЯ КАТО ИДЕЙКА
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #43
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Поради проявения голям интерес към вече започналия Мини Робин,
    ЗАПОЧВА ЗАПИСВАНЕТО ЗА ВТОРИЯ РОБИН
    Информация относно правилата на играта е дадена от Дъки в пост1 на тази тема
    Успех момичета
    За съжаление няма да имам възможност лично да участвам, но ви пожелавам приятно шиене
    Редактирано от радрод : 05.03.2009 в 16:19.

  14. #44

    Подразбиране

    АЗ СЪМ НАВИТА ДА СЕ ВКЛЮЧА,НО ПРЕДПОЧИТАМ ДА СИ ИЗБЕРА САМО ТЕМАТА С КОЯТО ИСКАМ ДА СЕ ВКЛЮЧА-А ТЯ ЩЕ Е КАКТУСИ,А МОДЕЛЧЕТАТА ДА СИ ГИ ИЗБИРАТ ДРУГИТЕ УЧАСТНИЦИОТСЕГА СИ ЗАПЛЮВАМ КАКТУСИТЕ,ЧЕ ДА НЕ МЕ ИЗПРЕВАРИ НЯКОЙИ ДА ДОБАВЯ САМО,ЧЕ ПРЕДПОЧИТАМ МИНИРОБИН,НО И ГОЛЯМ ДА Е НЯМА ДА СЕ ОТКАЖААКО Е ГОЛЯМ ЩЕ СИ ИЗМИСЛЯ МОЖЕ БИ ДРУГА ТЕМА

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, и аз се записвам за втория Робин, за сега съм нацелила ето тези животинки от Китайския хороскоп!
    Но нямам нищо против да си сменя темата, ако се наложи!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •