Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 34
  1. #1

    Smile Една наистина скромна колекция

    Реших и аз да си открия темичка тук/тя моята работа малко "Барабар Петко с мъжете"/ и да ви покажа моята наистина скромна колекция от гоблени.
    Показвам ги в поредноста в която са шити.

    И "Ковачницата" вече е изпрана и изгладена
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    leti_73,много хубава колекция Пожелавам ти да я умножиш многократно А какво шиеш в момента

  3. #3

    Подразбиране

    Лети,Може да е скромна само бройката,но не и гоблените,които си ушила!Чудесни са,браво!

  4. #4

    Post

    Лети,колекцията ти може да е скромна,но е много стилна и красиваАз съм сигурна,че тук във форума ще ушиеш още много гоблениУспех мила

  5. #5

    Подразбиране

    Лети, може да са малко на брой гоблените ти, но са доста големи и труднички. Поздравявам те за положения труд и скоро да покажеш нови попълнения в колекцията си!

  6. #6

    Подразбиране

    Скромна,но все големи гоблени,които се шият бавно.Много ми харесаха!Продължавай да ни радваш1


  7. #7

    Подразбиране

    Хич не е скромно!!!
    Аз съм ушила 20 мъничето, които се равняват на твоите 3 големи и сложни гоблена!!!
    Браво, продължавай в сящия дух!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  8. #8

    Подразбиране

    Здравей почти съименичке по Ник..Аз съм leti_at , но спокойно бих могла да бъда и leti_73( ако вече не беше заето), защото съм родена през далечната 1973 година..И винаги ми е било интересно ,кое е момичето с този Ник..
    Колекцията ти е разкошна...все големи и трудоемки гоблени, чудно ми е как само си се опазила от "болестите на форума"-да зарязваш и да не довършваш големите работи...и да се хвърляш да боцкаш бръмбъзъци, както правим останалите....
    Сериозно, работите ти са разкошни...продължавай все така...
    Поздрави-Виолета

  9. #9

    Подразбиране

    Прекрасные работы! Молодец

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета
    leti_at ами ние не само сме си съименнички и аз съм Виолета и съм родена в същата далечна 1973 година
    И не си мислете че форума не ме е заразил имам започнати 4 гоблена
    1.Един HAED който за малко съм зарязала
    2."Кармен" на "Златно руно" и той си почива от около два месеца
    3."Край морето" на Казанлък
    и последният "Бягащи коне" на "Милена стил" който до 2-3 дни се надявам да покажа готов тъй като е за подарък и в момента усилено работя над него.Ще ги снимам и ще ги покажа но трябва да си заредя батериите на фотоапарата и тогава

  11. #11

    Подразбиране

    Ето и последното ми творение.Като го сложа в рамка ще сменя снимката.Засега само изпран и изгладен
    Вече и в рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Тези коне са много сполучливи на коя фирма е комплектовката Аз имам "Диви коне"на Милена стил ,които завършвам в момента и са същите като твоите Дали и тези са на тази фирма

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nikol_82 Виж мнение
    Тези коне са много сполучливи на коя фирма е комплектовката Аз имам "Диви коне"на Милена стил ,които завършвам в момента и са същите като твоите Дали и тези са на тази фирма
    На Милена стил са с конци Ариадна.Доволна съм от резултата за разлика от "Ковачницата"/тя затова и стои така дори не съм го изпрала/.

  14. #14

    Подразбиране привет

    Лети , поздравявам те за прекрасните гоблени които си ушила! Не е важна бройката , а удоволствието което ни доставя шиенето на гоблени.

  15. #15

    Post

    Реклама:
    Изпрани и изгладени кончетата са суперА как не, нали са вече изкъпани и изресаниЧУДЕСНИ СА!!!

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •