Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 27
  1. #1

    Подразбиране Неучтиви продавачки

    Мисля че на всички нас ни се е случвало, но при мен има една госпожа която определено води класацията по гаднярство
    На Пиротска на ъгъла има базар, като се влезе точно до хода отляво има гоблени. Определено има доста добри работи, но до сега не съм си взимала нищо по простата причина че държанието на продавачката е отвратително тя е вечно сърдита и намусена, никога не отговаря учтиво, абе нямам думи. Когато съм питала нещо винаги ми е отговорено троснато.
    Ако питате мен НИКОГА не бих си купила гоблен от там - аз не го и правя
    Споделете и вие дали имате такива случки, може разбира се да кажете и от къде сти доволни при мен това е Шивашки център Шехерезада и магазина на Стамболов- там определено съм дволна от обслужването

  2. #2

    Подразбиране

    Тази бабка на Пиротска я знам. Кво да кажа, има и такива хора...както казва един мой приятел, "Всеки си има право на лична трагедия"
    Аз си купувам конци от едно магазинче в Надежда и си ходя все там защото имат всички номера. За други неща, нямам време да отида до центъра Но където и да съм ходила, с изключение на бабето продавачките са били с нормално отношение.

  3. #3

    Подразбиране za babkata

    а, и аз то4но един път съм си купувала от таз баби4ка.
    Ина4е си купувам от магазина на Ади, на Христо Ботев.Моми4етата са любезни, ма може щото съм си поръ4вала няколко големи гоблена оттам, а и 4есто ходя за конци
    Последния път дори ми подариха някакво каталог4е със схеми на сърца, на DMC
    А къде е тоз шивашки център Шехерезада?

  4. #4

    Подразбиране

    Преди известно имах работа в София и аз попаднах при сърдитата бабичка, харесах си някакво гобленче и исках да ми го покаже а пък тя започна да мърмори че само сме гледали и нищо не сме купували аз си излязох и се съмнявам че бих влязла повече в това магазинче.

  5. #5

    Подразбиране

    veni_3000 и със пълно право, ако питаш мен. Би могла да е малко по-нормална при условие все пак че тя си прави и комплектовките и от това си изкарва хляба, но всеки си знае
    svetleto шивашки център Шехерезада се намира на Христо Ботев, във момента не се сещам за номера :? но като тръгнеш от колоните надолу се пада малко по-надолу от Златен гоблен но от другата страна - мале как обясних дано сте ме разбрали. Като се сетя за номера ще го напиша :wink:
    Renny къде е този магазин във Надежда, определено ще ми е по-близко от центъра стига да го знам къде е

  6. #6

    Подразбиране

    То е срещу последната спирка на трамвай 7, тоест в пазарчето малко приличащо на лабиринт (поне аз всеки път се замотавам там Всички магазинчета там изглеждат еднакво и нямат табели, затова трябва да се вглеждаш внимателно. Имат всички номера на ДМЦ, но цената е 85ст, да знаеш.

    Има още едно, на Връбница близо до спирката на трамваите 1 и 6 за към Обеля. Там има и някакъв ресторант, доколкото си спомням. Като продължиш нататък след ресторанта успоредно на трамвая, има много будки и магазини - там е. Има ДМЦ, Анхор и български. Но не винаги имат всички номера на ДМЦ, а и не бързат да доставят ако нещо липсва.

    Надявам се че обясних добре, ако не съм прати ми бележка, ще се доуточняваме

  7. #7

    Подразбиране

    :wink: Да Renny обясни го много добре, разбрах. За това дето е във лабиринта съм ходила преди много време и имаше само български конци тогава говорих със продавачката и тя ми обясни че за да продава DMC трябвало голяма инвестиция пък и те самите дистрибутори предпочитали центъра, а не крайните квартали което ми се стори странна политика, но.....Явно нещата са се оправили, но при тази цена предпочитам да си ги взимам от центъра

  8. #8

    Подразбиране

    Като отидете на Пиротска от въпросния магазин слезта малко по надолу по улицата 50-100 метра в един безистен от същята страна има много симпатично магазинче, много добре заредено и ви давам гаранция че ще ви обърнат внимание и ще сте много добре обслужени. Там също има бабка но е много мила и любезна.
    Бабката има и авторски модели които не отстъпват по нищо на моделите на големите фирми.

  9. #9

    Подразбиране

    :wink: и този го знам там е фирма "РАН" аз съм си взимала техни комплектовки и съм доволна както от качеството така и от обслужването,също така съм попадала и на един продавач, също много любезен.
    Абе хората като цяло си знаят интересите, обази бабка от ъгъла явно не и е приятно да се занимава със това, но да я пита чавек защо го прави тогава :?

  10. #10

    Подразбиране

    Да за същия става въпрос

  11. #11

    Подразбиране

    Aз един път съм влизал в магазина който е на попа до спирката и най-вероятно няма да повторя. Много лошо впечатление ми направи продавачката. Не стига че се даржа така сякаш тя ще ми дава пари ами на всичко отгоре почна да ме иронизира просто ме вбеси идваше ми да и тегля една майна и да остане доволна за доста време напред

  12. #12

    Подразбиране

    Е защо не го направи - то някой просто си го просят
    Аз не съм влизала във този магазин, но определено няма да и вляза

  13. #13

    Подразбиране

    Защото не изкам да падам до нейното ниво на интелект.
    Както ми казваше дядо с простия не ставай прос.

  14. #14

    Подразбиране

    Ние си нямаме толкова магазини , но понякога и един стига ако там намираш всичко включително и добро обслужване А що се отнася до въпросната сърдита бабичка тя как въопще успява да задържи този магазин като там май втори път никой не влиза
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Ако е в по малък град няма да успее да го задържи. Тук просто са много хора и не я бърка че няма да повторят разчита на преминаващи защото е на главно кръстовище. Тя не че е навървяла много...

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •