Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 27 от 27
  1. #16

  2. #17

    Подразбиране

    За фирма РАН съм абсолютно съгласна - те са хората, които ме запалиха да започна да шия гоблени. Аз си купувах от тях, но от магазина им в Борово до 36-то училище. И двете дами там са страхотни. За съжаление във Варна не се продават техни комплектовки, но пък винаги мога да си поръчам по телефона.

  3. #18

    Подразбиране

    Аз си взимам гоблени, игли и др. шивашки материали, както и рамките се поръчвам от магазина на милена стил, който се намира на колоните на хр.ботев, там има две много любезни момичета, направо съм възхитена от тях.

  4. #19

    Подразбиране

    Не зная дали Elizabet65 говори за същото магазинче, но ако не бъркам точно в това въпросно магазинче, попаднах на една ужасна продавачка. Просто бях изумена от простотията на хората. Влязох в магазинчето и чувам, че вътре има хора и нещо си приказват зад щанда.(Зад рафтовете не се вижда). И най-културно изчаках да си свършат рабзговора, за да не ги прекъсвам. В момента, в който разговорът спря се показа една лелка, която започна да ми крещи, че съм влязла в магазина като крадец, че не съм се била обадила и още какви ли не неща, вече дори не си спомням какво друго наговори. Та във въпросният магазин не бих стъпила повече, и на всичките си познати съм казала да не ходят там. Не зная как изобщо просъществуват магазини с такива сърдити продавачки.

  5. #20

    Подразбиране

    във Русе на Борисова има два магазина за гоблени и във единият продавачката е като тази въпросната бабичка...чувстваш се като натрапник...

  6. #21

    Smile

    Цитат Първоначално написано от vanetor Виж мнение
    във Русе на Борисова има два магазина за гоблени и във единият продавачката е като тази въпросната бабичка...чувстваш се като натрапник...
    съгласна съм става въпрос за магазина в които правят рамки
    скоро ходих и се почувствах точно като натрапница за съжеление
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    здравейте и от мен аз съм от София и живея в кв.Младост,онзи ден ходих специално до пътеките за да си купя поредният гоблен влизам в едно от магазинчетата и започвам да разглеждам като поздравих най-учтиво не получих отговор,а сърдито ми каза какво искаш казах че искам да си избера гоблен.Харесах един и го пипнах(А БЕ ХОРА ПРОСТО ГО ДОКОСНАХ)и тя като започна да крещи,тя направо изпадна в някаква истерия излязох веднага,не знам просто как си изкарва пари и защо се занимава с този бизнес щом не я влече.Не че не си купих гоблен минах една пътека и на втората където има в началото плодове има две такива магазинчета от едното съм си купувала един гоблен и понеже все още се уча да шия жената бе много мила и ми показа как да започна.Тя ме позна и ми сподели че магазинчето си е нейно,а аз и казах за въпросната сърдита бабка, тя изобщо не се учуди може би и преди е чувала за нея.

  8. #23

    Подразбиране

    Здр и от мен да наистина и в Сливен по центъра има такива отвратителни продавачки аз затова си ходя в квартал ДРУЖБА и там наистина жената е много мила и учтива предлага ти най различни гоблени може да ти покаже как се шие ако не знаеш предлага рамки можеш да избираш коя ще ти е най подходящата за твоя гоблен .

  9. #24

    Подразбиране

    Подозирам кои продавачки в центъра на Сливен визираш и относно неучтивото обслужване съм напълно съгласна. По-жалко е, че са и некомпетентни. А най-жалкото е, че не са просто продавачи, а собственици на въпросното магазинче. Преди време се отбих там, за да попитам дали имат бяла панама Аида 14, а отговорът им беше, че такава панама не съществува. Опитах се да ги убедя, че има и тя е с малко по-едра сплитка от обикновената. А те доста грубо ми заявиха: "Госпожо, явно никога не сте шили гоблени, а само разни каренца. Панамите са само два вида - разграфени и неразграфени." Направо онемях от този отговор!

  10. #25

    Подразбиране

    Коментарът е излишен!
    "Човек, чието лице не е усмихнато, не бива да отваря магазин." :-)Китайска поговорка

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanetor Виж мнение
    във Русе на Борисова има два магазина за гоблени и във единият продавачката е като тази въпросната бабичка...чувстваш се като натрапник...
    Аз затова ходя в другото, не където са рамките.Имат и още един магазин в една пряка улица на Петко Д. Петков предполагам всички от Русе го знаят.
    До съда магазина няма да го коментирам, там е един нацупен с огромно самочувствие мъж.
    За съжаление не само в магазините за гоблени има "учтиви продавачи", навсякъде са и на всичкото отгоре не компетентни.

  12. #27

    Thumbs down

    Реклама:
    и аз да споделя.... бабката на Пиротска и на мен ми се е случвала. Скоро попаднах на отегчена девойка в магазина на DMC, благодарение на "адекватната" консултация се сдобих с комплектовка на фирма Румина. : Uhhhh:
    Честно казано от раздразнение дори не погледнах пакетчето с гоблена, може би щях да го откажа.
    Дано не забравя да снимам за да не се лъжат и други хора.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •