Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 30
  1. #1

    Подразбиране Етапи " Етъра"

    Благодарение на venipetgab, която ми дада ключа за Етъра на 11.02 започнах тази красота. Досега съм допъплила до тук. По схема трябва да се шие 1:1, но аз го шия 1:4, така че сега ще трябва да изпълня 24 на 18 квадратчета. Отивам да шия

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря за интереса и милите думи.Не знам кога пак ще кача етап. Сега съм се заровила до ушите в зеленото и позеленявам и аз. Реших да се стегна и да не започвам къщата или скалите, защото накрая ще ми остане тревата и дърветата и направо ще се побъркам. С тези 6 зелени цвята и разхвърляни единични бодове направо А ето какво трябва да се получи- горе долу, защото цветовете ще са малко по-различни.

  3. #3

    Подразбиране

    Мислех да кача етап едва след като избродирам тревата и храстите до реката, но кой знае кога ще е това. Извинете ме за качеството на снимката, но съм снимала с камерата на скайпа.За 4 дни шиене едва това успях да направя.

  4. #4

    Подразбиране

    Да се отчета и тук, не че много съм напреднала, но другия гоблен и децата ми изяждат времето за Етъра. Този етап е по-скоро за кураж и нахъсване

  5. #5

    Подразбиране

    Поздрави!Етъра е мнго хубав пейзаж!Него и Бачковският манастир най-много харесдвам от българските.Кой ти е другия?

  6. #6

    Подразбиране

    Голям прахоляк се е събрал в тази тема. Да взема да се отчета с едно скромно етапче от Етъра. То и качеството на снимката е като напредъка ми - никакво, но горе долу може да се види колко съм пропълзяла в шиене последните 7 месеца
    et1.JPG

  7. #7

    Подразбиране

    Цвети, браво! Това се казва находка. Конците тънки ли са или дебели? И аз си намерих гоблен в подобна рамка, по- точно харесах рамката, но щампата е на едра панама и с дебели конци и много не ми вдъхва доверие, но някой ден може и да се занимая с него.

  8. #8

    Подразбиране

    Малко да изтупам праха от горкият "Етър". Едва ли имам друг гоблен, който толкова дълго да отлежава, но време за бродиране почти нямам - само в събота и неделя и то, ако успея да пошия докато малкият спи.
    Взела съм си седмица отпуск и се надявам да напредна в това време, а ето и докъде съм допъплила

  9. #9

    Подразбиране

    много е красив. лека-полека и ще го завършиш.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  10. #10

    Подразбиране

    Много е красив, пък и доста си напреднала, давай смело напред - заслужава си

  11. #11

    Подразбиране

    Като гледам зеленията е попривършила другото се шие с мерак.Ние ще те посръчкваме и ще стане.

  12. #12

    Подразбиране

    malcheva1984, daniel4i, Лили
    Лили за съжаление в дясната част има още много зеления, но ще я преборя. Проблемът ми е по-скоро в липсата на време. Днес като си погледнах началото на темата и се ококорих - минали са две години откакто съм го започнала, но реално съм шила не повече от 3-4 месеца.

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Хайде , давай, че сега ще се стопли и къде ще си хапваме семидчета .
    Остава, за мен, по-интересната част
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е хубав, браво. И аз така мотах 3 г. един гоблен но в края на януари най-после го завърших. Смело напред, не останало!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •