Показване на 1 до 6 от 6

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Като допълнение към ценният съвет на Ния,искам да добавя следното:
    Картон за опъване може да се поръча или купи от всяка ведомствена книжарница във всеки град.(Около 7-8 лева е квадратния метър или стандартния А0).Изрязваме необходимият размер за гоблена и следваме инструкциите на Ния.След това,ако може да добавя,правим едно от двете:
    1.Или залепваме панамата с качествено двойнозалепващо се тиксо за картона(това е идея на Стойка)
    2.Или зашиваме панамата по класическия начин(по-долу съм прикрепила рисункка).
    След като използваме единият от двата начина,най-накрая "запечатваме" слепката или шевовете със стикер.(Също се продават в книжарниците,размер А4;представляват обикновен лист,който може да се лепи изцяло).В зависимост от големината на гоблена се използва необходимото количество.
    И най-накрая според размера си поръчваме каквато си искаме рамка.По този начин излиза по-евтино.(това пак го знам от Стойка),тъй като не се налага да плащаме за опъване и да слушаме мърморенията на продавачите колко панама ме оставили за опъване и колко допълнително трябва да платим.
    Редактирано от tdm13 : 18.12.2009 в 23:28.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •