Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 37
  1. #16

    Подразбиране

    Мили дами утре е новолуние ,хайде да си направим една диетка.Днес от 20.00 4аса до утре до 20.00 4аса само на течности.От личен опит ви казвам,4е свалените килца не се връщат.
    Има ли желаещи
    Лек и усмихнат ден

  2. #17

    Подразбиране

    аз искам!От днес-до утре на течности,а утре вечер на какво?

  3. #18

    Подразбиране

    от днес 20.00 часа до утре 20.00часа само на течности,после се храниш както преди ,но не да се тъпчеш разбира се.
    А при пълнолуниа ако искаш си направи детоксикация с соковете

  4. #19

    Подразбиране

    ,съгласна съм!Започваме ли!?!

  5. #20

    Подразбиране

    Внимавайте момичета, не при всички се отслабва, а точно обратно качваш. При мен се получи точно така.

  6. #21

    Подразбиране

    Разбира се,4е запо4вамеи да кажаш утре вечер какво е станало
    Аз както вече съм писала в пердните постове свалих 3 килограма по вереме на пълнолунието и не съм си го върнала още.Ebn нямам идея защо при теб е имало обратен ефект,ти каква диета си спaзвала
    Редактирано от jivi : 25.03.2009 в 16:42.

  7. #22

    Подразбиране

    Утре вечер ще докладвам дали изобщо е имало ефект при мен!

  8. #23

    Подразбиране

    Сигурна ли си,че е от днес?В лунен календар за м. март е дадена като дата26.03.09!Ако искаш провери и ти!

  9. #24

    Подразбиране

    точно така новолунието е на 26 но както при детоксикацията се започва преди това.Няма грешка споко
    детоксикацията започва 2 дни преди пълнолуние,но ние няма да правим детоксикация а само малко разтоварваща диетка ако мога така да я нарека

  10. #25

    Подразбиране

    Аха!Вече съм по информирана!Така е като не чета постовете от началото!До утре вечер!

  11. #26

    Подразбиране

    Аз все още се колебая дали да се пробвам,но имам и въпрос.. Има ли ограничение какви течности да се приемат?

  12. #27

    Подразбиране

    Не се колебай ,може да се пият всякакви течности вода,чай,прясно ицедени сокове ако пиеш кафе не е нужно да се лишаваш от него,но да е без захар.Става въпрос само за 24 часа.аз издържах 3 дни само на фрешове

  13. #28

    Подразбиране

    Кафето без захар не ми е проблем, пия го така от години.. Миналото лято се пробвах с една диета, която включваше само течности и плодове и още от първия ден и не се чувствах много добре с нея, затова се колебая още...

  14. #29

    Подразбиране

    Ти си знаеш най- добре,но ако все пак се реши да се пробваш ще се радвам.
    Аз всеки път когато спазвам някаква определена диета мисля само за ядене и никога не съм я завършвала,но когато пробвах с детоксикацията при пълнолуние беше различно ,чувствах се много добре жизнена а и въобще не съм изпитвала глад.Ето защо реших и при новолунието да направя само един разтоварващ ден.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз се отчитам-1кг.
    малко по-раничко си хапнах не дочаках 20.00часа.
    но се радвам и на това килограмче

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •