Показване на 1 до 15 от 184

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета , искам да ви питам как се започва когато трябва да се шие с 1,3,4,5 нишки конеца. Досега съм шила само класически гобленов бод с 2 нишки и сега си харесах един гоблен който е различни бодове и различен брой нишки. Много ще се радвам ако ми погнете.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз започвам както се завършва - подмушвам конеца под няколо шева отзад, малко наляво, малко ндаясно... конеца се застопорява и започваш да шиеш.... Дано съм обяснила що-годе добре....

    Цитат Първоначално написано от galle74 Виж мнение
    Момичета , искам да ви питам как се започва когато трябва да се шие с 1,3,4,5 нишки конеца. Досега съм шила само класически гобленов бод с 2 нишки и сега си харесах един гоблен който е различни бодове и различен брой нишки. Много ще се радвам ако ми погнете.

  3. #3
    desi_angelova
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте, искам да ви попитам, тъй като не съм шила кръстчета, с колко нишки се шие? Притеснява ме да не стане по-рехаво от бода зад игла.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от desi_angelova Виж мнение
    Здравейте, искам да ви попитам, тъй като не съм шила кръстчета, с колко нишки се шие? Притеснява ме да не стане по-рехаво от бода зад игла.
    шие се според указания от дизайнера за конкретния модел, но ако не разполагаш с указанията
    потърси и из темите, може някой да е написал колко нишки се ползват според каунта на Аидата
    Това, което аз зная (пръв път ми е да шия кръстчета, ама и аз акъл да дам хахахахахаха) е за Аида 14, 16, 18 каунт - 2 нишки, за Аида 11 - 3 нишки


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •