Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    Е това е живота едни ще ядат до насита ,а пък другите само ще гледат.

  2. #17

    Подразбиране

    А това златно чудо в аптеките намира ли се или се поръчва отнякъде,че тези 4-5 кг. май всички ни мъчат Работата ми е свързана със стоене на един стол от 9 до 17.30ч. и това хич не ми се отразява добре.От година и половина ходя пеша до работа, но няма да е лошо да включа и други оръжия в борбата с килограмите :? .Скарлет, направо ти се възхищавам за такива вкуснотии пишеш без да хапваш от тях.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  3. #18

    Подразбиране

    Ох,то писането е лесно,проблема е,като замирише хубаво в кухнята.......
    Що се отнася до "чудото",има го в аптеките.За отслабване е №14.
    Сега съм решила и на децата да взема,за подсилване на имунната система,само,че за тях се взима Златно чудо №10.

  4. #19

    Подразбиране

    derairirali vagonite po j.p.liniqta Jovany, zapazvam si pravoto za drug put ))))))))))

  5. #20

    Подразбиране

    А добре ама виж измисли по сигурен транспорт

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря, Скарлет и за хубавите рецепти и за "чудото", а ние вече ще си решим ще ядем ли, ще слабеем ли или май само ще готвим, а други ще ядат....
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  7. #22

    Подразбиране

    :wink:благодаря ти за обяснението Скарлет ще се замисля и може да го използвам :wink:
    darri че то като не ям нямам желание и да готвя знаеш ли колко е лошо така

  8. #23

    Подразбиране

    а като готвя ми се яде, абе нашта въопще не е лесна.Ееееех, Jovany как да не ти каже човек че си за завиждане - хем хапваш, хем не готвиш, че на всичко отгоре и не пълнееш

  9. #24

    Подразбиране

    И то не е лесно хем хапвам хен съм гладен перманентно
    Ако съм едно прасе на третия ден ще ме убият с лопатата

  10. #25

    Подразбиране

    Реклама:
    това с прасето и моя мъж ми го е казвал същото между другото госта по-горе пак съм аз.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •