Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 25
  1. #1

    Подразбиране "Ладийки" от тиквички,пълнени с кайма

    Продукти:
    2-3 тиквички

    За плънката:
    1/2кг. кайма
    кашкавал
    лук,копър,магданоз,сол
    1-2с.л. домати(или1 домат)

    Приготвяне:
    Тиквичките се разрязват по дължина.Издълбават се.Попарват се във вряща вода с малко сол,за около 1-2 мин.

    Издълбаното от тиквичките се нарязва на ситно.
    В тиган се слага олио.Прибавя се нарязания лук,каймата и тиквичките.Прибавяме подправките и домата(ако не е консервиран,трябва да се обели и настърже на ренде).Зпържва се всичко за около 2-3мин.
    Пълним тиквичките с плънката,поставяме ги в тава с малко вода вътре.Опгоре ги поръсваме с кашкавал.Запичаме в силна фурана.

  2. #2

    Подразбиране

    А как не съм прочел тази рецепта до сега :?
    Е сега я пускам по факса на скъпата точно ме питаше сутринта какво да готви за вечеря

    Много благодаря Скарлет знаеш много фкусотии

  3. #3

    Подразбиране

    Jovany,това е разкошна,изпитана рецепта.Да ти е сладко
    ..::Gobelin World::..

  4. #4

    Подразбиране

    Мерси вече я изпратих и довечера с една бутилка бяло вино ще....

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jovany
    Мерси вече я изпратих и довечера с една бутилка бяло вино ще....
    Jovany, идвам ти на гости довечера, да не вземеш пък да изядеш всичко Влака може да има закъснение

  6. #6

    Подразбиране

    Jovany, забравих да ти кажа че ще носу една бутилка Сливенска перла, предполагам че няма да откажеш

  7. #7

    Подразбиране

    Няма да изям всичко споко скъпата ще наготви достатъчно. А щом ще има и Сл. перла ще направим и салатка достатъчно

  8. #8

    Подразбиране

    Ама само не хващайте гоблените след това, че след ракиики, салатки, винце и тиквички ще объркате знаците
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Jovany
    А как не съм прочел тази рецепта до сега :?
    Е сега я пускам по факса на скъпата точно ме питаше сутринта какво да готви за вечеря

    Много благодаря Скарлет знаеш много фкусотии
    Jovany,моля ти се,само не казвай на жена си откъде взимаш рецептите,че ще ме намрази.......
    Или,поне през седмица-две я карай да прави новите неща.....

  10. #10

    Подразбиране

    Мале ма вие май въобще не мислите за фигури :?, а само за ядене :wink:

  11. #11

    Подразбиране

    Не се тревожи няма да те намрази тя обича да експериментира с нови рецепти. Няма проблем

  12. #12

    Подразбиране

    Мили,за съжаление килограмите са ми станали фобия.Постоянно мисля как и с какво да отслабна.От всичко,което предлагам във форума нищо не хапвам .Сега съм на Златно чудо №14,отслабнах с 5кг. ,много съм щастлива и ям само плодове,стомаха ми е заприличал на овощна градина.........

  13. #13

    Подразбиране

    Може да ни се разсърдят че темата тръгна във друга посока, но за това Златно чудо № 14 не съм чувала, аз също имам да свалям едни 4-5 кг. и нещо не се справям

  14. #14

    Подразбиране

    Златно чудо №14-избрани билкови екстракти с пчелен мед.
    -тотално изчистване на организма от шлаки,токсини и други отпадни продукти от жизнената му дейност
    -намаляване нивото на вредния холестерол
    -за регулиране телесното тегло
    -след употреба на синтетични лекарства

    Благодарение на това Ути Бъчваров свали многото килограми,ако се спазва посочената схема(която не е трудна за спазване),има много добър ефект.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Скарлет рецептата ти е страхотна .
    Снощи я изпробвахме на практика и как добре хапнах, пиинах малко вино и като ме домързя един бод не съм направил не ми се ставаше от масата
    А какво стана с Котаранка влака ли закъса някъде :? линията ли беше наводнена кой знае :?

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •