Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Goblenite i magiata

    4etoh vav foruma, za goblena Efigenia, koito nosi neshtaastie...
    Ne znam kak izglejda toi i zashto se nosi takakv sluh, kakva e istoriata?

    Ako niakoi znae neka da pishe...

    Az sega shia "momi4eto s knigata", dali i toi ne e svarzan s niakva magia ili poveria?

  2. #2

    Подразбиране

    Итересно не се сещам за този гоблен,но за конете на водопой съм чула,че те носят късмет на този ,който ги е ушил ,и че всеки себе уважаващ се гобленар трябва да го има Нека по-опитните да споделят

  3. #3

    Подразбиране

    Първо искам да отбележа,че в поверия ,магии и т.н. не вярвам! За Ифигенията съм чувала ,че носи нещастие,защото чакала любим човек а той не се завърнал .А ето как изглежда гоблена http://www.wiehler-gobelin.com/iphig...ml?language=en
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  4. #4

    Подразбиране

    Искам да отбележа, че всеки уважаващ себе си българин използва магията Кирилица, за да се изрази в писмена форма!
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  5. #5

    Подразбиране

    И тази тема не е за този раздел!
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  6. #6

    Подразбиране

    За пореден път се открива нова тема, при вече съществуваща стара подобна. Ето тук

    http://goblenite.org/showthread.php?t=302


    Моля съответните модератори да слеят двете теми и да я направят като съобщение,така,че винаги да е на първа страница и да не се налага пак някой да открие нова тема със същото съдържание.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #7

    Подразбиране

    Всяка картина носи настроение и влияе с излъчването си. Мисля, че ако ти харесва и е поставена на подходящото място ще ти е комфортно с нея. Всичко друго е поверие.

  8. #8
    Активност Аватара на sonya_t
    Селановци, обл. Враца
     
    43 Мнения
     

    Подразбиране

    Тук бе споменат гоблена "Коне на водопой". Може ли някой да каже каква е грешката на художника?Въпросът ми е по-скоро за да поразведрим малко настроението си.

    C'est la vie...
    sonya_t.s@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sonya_t Виж мнение
    Тук бе споменат гоблена "Коне на водопой". Може ли някой да каже каква е грешката на художника?Въпросът ми е по-скоро за да поразведрим малко настроението си.
    Аз шия в момента Коне на водопой и съм почти на финала, но не съм чувала за грешка на художника
    Каква ли е тя

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •