Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Подразбиране Моите гоблени

    Малко късно се включвам в темата,но затова пък имам доста за показване!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=343393

  2. #2

    Подразбиране

    наистина са доста Виждам, че преобладават цветята, а последното "цвете" Мартин е страхотно

  3. #3

    Подразбиране

    Доста голяма и интересна колекция. И рамките допълват прекрасно творбите ти.

  4. #4

    Подразбиране

    страхотна колекция, най-много ми харесаха камбанките и Мартинчо предполагам сама си направила схемата, доста е сполучлива, като истинско е бебчето поздравления за огромният труд

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря!
    Схемите и на двата портрета са моя разработка за лични подаръци.В момента шия едни люляци също моя разработка-когато станат,ще се похваля!

  6. #6

    Подразбиране

    Поздравления за колекцията Голяма и хубава Продължавай в същия дух

  7. #7

    Подразбиране

    Красива колекция, мнооого прекрасни цветя и видях два гоблена явно поснимка правени - много сполучливи според мен и цветовата гама много ми допадна!!! Поздравления за всички прекрасни гоблени, които си избродирала!!!

  8. #8

    Подразбиране

    Много цветна колекция.А Марти е прекрасен.На каква програма прави схемата.Доста е сполучлива


  9. #9

    Подразбиране

    Много ми харесаха гоблените ти, особено портретите. Много са сполучливи.

  10. #10

    Подразбиране

    И на мен много ми допаднаха портретите, за първи път виждам толкова сполучливи гоблени по снимка. Все едно гледам снимка, а не гоблен. Браво!

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Благоаря,ви момичета!Наистина човек има нужда да чуе добра дума след като е положил толкова труд и старание!
    Програмата с която работя е Патерн-мейкър,но си играя доста с опциите докато получа резултат който хем да ми харесва,хем да се шие лесно.Освен това после ръчно изчиствам единичните бодове и групирам цветовете така, че като започна да шия с един конец да ушия колкото се може повече бодове,а не след няколко бода да режа конеца.Не е лесна работа,но крайния резултат си заслужава усилията!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •