Ако спора не ми се удаваше вие нямаше да се страхувате от мен и нямаше да ми забраните да споря Опитите ви сега, когато всъщност се оказа, че не мога да бъда току- така изгонена от където и да е,да ме изкарате смешна , са жалки. Вие сте смешни , но помните приказката за голия цар., нали? На повечето им е все тая дали ще настинете.
Veni_3000,
те не са принудени от някой да няма тук безплатни схеми ,така както ние ги разбираме. Правят го единствено поради сблъсък на лични интереси. На сайта им ще се продават комплектовки на гоблени - Солария и т.н. С процент за тях.Естествено е ,че не могат да си позволят тук свободно да се разполагат същите схеми ,абсолютно безплатни.
И от къде знам? Ами преди време, тогава когато още не беше забранено да се предлагат безплатни схеми, им писах ЛС.Исках да сложа във форума линкове към схеми на Солария.Един вид да направя тема. Попитах ,въпреки ,че тази практика до тогава я нямаше. Очаквах 2-3 дни отговор.Стори ми се странно това забавяне.Обикновено ,когато нещо ги засяга реагират на минутата. Както и вчера ,когато постоянно търкаха новите ми регистациите .Каква неделя само
Принудих се да пиша във форума тема, че не мога да получавам и пращам ЛС.Е,чак тогава получих отговор на въпроса си.