Уф, момичета, много ми е мъчно за това в което се превърна нашето местенце.
Искам да ви кажа как ги разбирам аз нещата от всичко прочетено до този момент.
Значи- фирмите, когато ползват дадена картинка за да създадат схема, те не претендират за авторски права върху картината (ако не е наистина тяхна), а претендират за права върху схемата и съгласете се, че в крайна сметка след като първоизточника, в смисъл ползваната картинка е една и съща, то няма как и схемите да са кой знае колко различни (плюс-минус някой друг цвят и толкова), нали все пак крайния резултат трябва да е един и същ, кокичето си е кокиче, няма как да стане на минзухар и съответно схемите ще си приличат. Друг е въпроса, че поне на мен ми е писнало да гледам едно и също в различни вариации. Защо тези дизайнери не се поръзмърдат малко и не направят нещо наистина оригинално и когато го види човек да каже "Това е на еди коя си фирма", а не като например "Коне в реката" (и тем подобни повтарящи се)-иди, че разбери на кого са. Пък и същите тези фирми вместо да ни хващат за гушите (нали знаете- бий магаре, по-магаре), защо не направят нещо, с което хората да предпочетат да си поръчат от тях комплектовка, а не да си я свалят от нета (там винаги ще има- неизбежно е) и да си купуват конците сами. Ами измислете нещо бе хора, създайте някаква интрига, бонуси,конкурси, че и томбули ако щете за вашите клиенти.
Не знам и аз вече какво да мисля, загубих ума и дума, едно обаче със сигурност знам, че си искам старото уютно местенце.