Милички, ами нали това казвам и аз. Авторските права се доказват с документи не с приказките на / няма да казвам кой - звуча като Хари Потър ,а/, че била публикувала нещо си един кога си.. и преди еди кого си. Жанет пусна един поздрав в заключената тема и по този повод искам да попитам: Ако си направя козметична пластика и ме разкрасят от тук от там , дали ще стана друг човек или ще съм си пак същия, ама пипнат за по-хубаво /имаше една поговорка за пременената Мара, като се погледнала , пак същата или нещо от този род/. Та и гоблените на Жанет - Градинарката и Гроздоберачката с малко козметични промени и разкрасяване са станали автоматично гоблени с "авторски права" на друга фирма. Ние всички сме слепи, глухи и будали - май така излиза.
Същото е и с гоблена "Неразделни" .Сменят знаците, вкарват допълнително цветове, опашките на единия гоблен са бежави, на другата фирма друг цвят и хоп нов гоблен. Както и да я пременят Мара все си е Мара
А иначе фирма Коутс и Аксиома си пращат нещата с вси цялата документация. Казвам го от личен опит.