Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 43

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Обръщение към всички Вас!

    Здравейте!

    Предвид създалата се ситуация ще се опитам да съм максимално кратък и ясен, за да не се окаже според някой, че пак нещо не съм се изразил както трябва:

    1.Павилата, към които ще се придържа форума от сега нататък са публикувани тук:
    http://www.goblenite.com/phpBB/viewtopic.php?t=922
    Kакто забелязвате разликата със старите правила е незначителна. Спазването им, и по-специално на правило номер 8 е единствения начин този форум да продължи да съществува.

    2. Дефиниция на "безплатна схема": авторска схема, предоставена от дизайнера и за свободно разпространение и некомерсиални цели. Пример за такива схеми са: http://www.vsccs.com/charts/FreeCharts.html
    Уважихме молбата на г-жа Неделчева и премахнахме "безплатни схеми" от заглавието на форума, щом като такова е желанието не само на нея но и на други участници във форума - така да бъде!

    3. Извиняваме се на всички потребители за създалото се напрежение и повишения стрес във форума. Много текст се изписа за какво ли не. Нямаме лоши чувства към никой в този форум. Уважаваме мнението на всеки един от Вас, моля уважавайте и нашето. Съществува елементарен етикет на общуване, който ако се спазва, атмосферата във форума ще е много по-различна от тази която е в момента.

    И като заключение, искаме да благодарим на всички, които ни подкрепят, които ни разбират и които ни помагат!

    П.П. Пощадете ни малко поне, двама мъже срещу толкова жени, да не мислите, че е лесно...

  2. #2

    Подразбиране Браво

    Браво,Момчета! Това е вече мъжка постъпка!Заравяме томахавка...
    Искам да се обърна заедно с Вас с едно предложение към ГОБЛЕНАРИТЕ!!!
    Моля Ви, за да не стават такива недоразумения,ползвайте повече имейлите си...нека се махнат от форума изрази като"прати и на мен", "искам и аз" и т.н.
    Предполагам, че за сега вече ни стигат недоразуменията,нали
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  3. #3

    Подразбиране

    Поздравления , момченца,
    убихте може би най -хубавото ,което някога сте имали. Не казвам ,че сте го създали вие ,естествено.
    И хайде спрете да ми забранявате достъп .Винаги ,когато трябва да отговоря на някоя отправена ми обида ще го правя . Не нарушавам вашите права ,защитавайки правото ми на отговор
    Жалко наистина.Ако знаете от колко нови схеми лишихте форумците.Но вас това едва ли ви интересува.

  4. #4

    Подразбиране ДОБРЕ ДОШЛА

    Добре дошла на най-новият потребител! Миличка,да не мислиш, че някой от нас ще мълчи?Както казаха админите - С ЖЕНИ НА ГЛАВА НЕ СЕ ИЗЛИЗА!
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  5. #5

    Подразбиране Re: Обръщение към всички Вас!

    Щом се налага да се спазват правила ще ги спазваме. А как ще си разменяме схеми си остава наша работа :wink: но няма да е във форума, обещавам.

    Уважихме молбата на г-жа Неделчева и премахнахме "безплатни схеми" от заглавието на форума, щом като такова е желанието не само на нея но и на други участници във форума - така да бъде!

    Без лоша помисъл искам да попитам - аз ли не разбрах ........
    Не искахте ли Вие да се премахнат безплатните схеми от форума??? Сега излиза че ние сме искали да се премахнат. :?

    П.П. Пощадете ни малко поне, двама мъже срещу толкова жени, да не мислите, че е лесно... [/quote]
    Пощада за мъже - НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  6. #6

    Подразбиране добре дошла

    Я виж ти имаме си нов посетител. Добре дошла и от мен Отивам да омеся една питка за теб :lastrrela@n
    Всичко се случва само един път в живота
    http://snimka.bg/album.php?album_id=2903

  7. #7

    Подразбиране Re: Обръщение към всички Вас!

    Цитат Първоначално написано от Tania
    Без лоша помисъл искам да попитам - аз ли не разбрах ........
    Не искахте ли Вие да се премахнат безплатните схеми от форума??? Сега излиза че ние сме искали да се премахнат. :?
    Никога не сме искали да се премахнат безплатните схеми от форума (и без това са рядкост). Става въпрос за нелегалните копия на оригинални схеми, които се публикуват във форума "Безплатни схеми".

  8. #8

    Подразбиране

    Ама как ,та единствените ,които предлагат легални копия на оригинални схеми са фирмите изброени в началото на темата ви- Солария,Гинокардия,Милена стил и подобните. Но мисля ,че именно тях забранихте.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от astrrela@n
    Ама как ,та единствените ,които предлагат легални копия на оригинални схеми са фирмите изброени в началото на темата ви- Солария,Гинокардия,Милена стил и подобните. Но мисля ,че именно тях забранихте.
    Препоръчвам ви да препрочетете всички дискусии по темата отново. Явно сте изтървала някои основни моменти. Заяждането е излишно - няма да помогне. На мен лично ми стана досадно.

    Приятна вечер!
    flame

  10. #10

    Подразбиране

    Това са факти ,а не е заяждане. Странно ,защо ,когато истината ви е неудобна горите откривателя и на клада.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от astrel@an
    Това са факти ,а не е заяждане. Странно ,защо ,когато истината ви е неудобна горите откривателя и на клада.
    Явно наблюдателноста не ви е от силните черти на характера. Може и да греша разбира се. В случай, че не сте го разбрали ще го напиша най-официално - нямаме нищо общо с произхода и производството на нито един модел на гоблен от българска фирма-производител. Другото нещо, както виждате темите с дискусиите за моделите на фирмите производители не са изтрити.
    Разговора по тази тема с вас за мен е излишен. Правете каквито си искате изводи и предположения, явно това е едно от любимите ви занимания, но трябва да призная, че не ви се отдава особено много.

  12. #12

    Подразбиране

    Аз не искам да се заяждам с никой но не мога да разбера нещо значи Астрелаан е лоша слага схеми на доброволни начила и не взема от никой пари а фирмите могат да си продават гоблени да не плащат на никой авторски права.Ще ви дам един пример аз преди няколкогодини си купих Ангел пазител /Вилеров/ от Гинокардия схемата не искам да я коментирам защото беше ужасна /черно бяла надраскана с червен маркер/ ,а конците които бяха сложили ми стигнаха само до полувината и се наложи да си ги копувам сама и гоблена ми излезе двойно.Та искам да попитам те на кого плащат авторски права или преди на кого са плащали защото сега не зная дали още продават Вилерови гоблени.Това ми беше за първи и последен път покупка от фирма Гинокардия.Не съм имала намерение да пиша това но просто ме ядосаха тяхните претенции за автоство след като те самите не го спазват.
    Администраторите щом са решили да няма безплатни схеми добре според мен те са принудени от някой да затворят този форум и всички занаем кой стои зад това най добре би било да не обвиняваме тях защото няма как да ни го кажат в прав текст.

  13. #13

    Подразбиране

    Ако спора не ми се удаваше вие нямаше да се страхувате от мен и нямаше да ми забраните да споря Опитите ви сега, когато всъщност се оказа, че не мога да бъда току- така изгонена от където и да е,да ме изкарате смешна , са жалки. Вие сте смешни , но помните приказката за голия цар., нали? На повечето им е все тая дали ще настинете.
    Veni_3000,
    те не са принудени от някой да няма тук безплатни схеми ,така както ние ги разбираме. Правят го единствено поради сблъсък на лични интереси. На сайта им ще се продават комплектовки на гоблени - Солария и т.н. С процент за тях.Естествено е ,че не могат да си позволят тук свободно да се разполагат същите схеми ,абсолютно безплатни.
    И от къде знам? Ами преди време, тогава когато още не беше забранено да се предлагат безплатни схеми, им писах ЛС.Исках да сложа във форума линкове към схеми на Солария.Един вид да направя тема. Попитах ,въпреки ,че тази практика до тогава я нямаше. Очаквах 2-3 дни отговор.Стори ми се странно това забавяне.Обикновено ,когато нещо ги засяга реагират на минутата. Както и вчера ,когато постоянно търкаха новите ми регистациите .Каква неделя само
    Принудих се да пиша във форума тема, че не мога да получавам и пращам ЛС.Е,чак тогава получих отговор на въпроса си.


  14. #14

    Подразбиране

    Съжалявам ама в цитирания отговор не виждам връзка между това че те не искат да влизат в конфликт със Солария и твърдението ти че те ще продават нейни комплекти на сайта, затова не искат да влизат в конфликт. Едното не показва автоматически другото

  15. #15

    Подразбиране

    Най добре да изчакаме още малко и тогава ще видим за какво точно" иде реч ":?

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •