Показване на 1 до 15 от 71

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Хайде сега и аз да попитам нещо, нали си нямам хал хабер от компютърни програми. Имам доста схеми в PМ, но след преинсталиране на компютъра/ от виста сега сме на уиндоус7/, моите юнаци ми казват, че не могат да ми качат програма за отваряне на PМ. Кажете ми, моля ви, вярно ли е или ме пращат в девета глуха, само и само да им се махна от главите.
    Остава ти да търсиш версия на програмата,работеща под "7"-цата.Доста програми имат указания за кои операционни системи за пригодени.От нашите системни администратори и хакери знам,че ХР-то дава по-големи възможносто за работа с кракнати версии.В смисъл,повечето "пирати"са пригодени за ХР,а "7"-цата е срванително нова и ще трябва да се търсят "пирати",пригодени за нея.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей и от мен keissi и аз съм на 7 и РМ си работи чудесно. Май искат твоите момчета да те пратят за "зелен хайвер", но незнам защо.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •