Показване на 1 до 15 от 71

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Въпросът е какво съдържа файлът - текст или картинка и каква е целта на конвертирането.
    Ако е текст ти трябва Adobe Acrobat Professional, отваряш файла, от менюто File избираш командата Save As и от падащия списък File Type (за типа на файла) си избираш като какво да го запише. Има възможност за doc, html и т.н. В зависимост от големината на файла конвертирането ще отнеме повече или по-малко време.
    Ако файлът съдържа таблица конвертирането се извършва по същия начин, но отнема още повече време и няма кой знае какви гаранции за крайния резултат (в смисъл да може да се редактира коректно всичко).
    Ако обаче е картинка (в случая схема) няма шанс за редакция (или поне не от нормален средностатистически човек). Тогава с графична програма (например Photoshop) може да го редактира мноооооооооого напреднал специалист.
    По принцип може да се извършват редакции във файла и от самия Adobe Acrobat Pro (това е и смисълът на самата програма), освен ако файлът не е защитен срещу копиране, запис или нещо такова.
    От всичко казано дотук би трябвало да ти стане ясно, че много зависи какво искаш да правиш pdf документа, за да ти си каже конкретно коя програма да използваш за конвертиране и как да го извършиш.
    Това е.
    Май не бях много полезна?

  2. #2

    Подразбиране

    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •