Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 71
  1. #1

    Подразбиране Конвертиране на PDF-файл към картинка

    Мили гобленарки и гобленари,

    Надявам се, че не откривам за вас топлата вода!
    Открих в Мултито този линк -
    http://convert.neevia.com/
    за конвертиране на PDF-файл към IMAGE и то във всякакви формати!
    Действа, пробвах го!
    Прави го ONLINE и го съхранява 2 дена, за да го изтеглиш!
    За мен винаги това е било проблем!
    Надявам се да ви свърши работа!

  2. #2

    Подразбиране

    Много ти благодаря , супер е
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #3

    Подразбиране

    Има ли някаква друга възможност за конвертиране , че доста се разваля качеството на картинките , и как мога да разделя например един по - голям PDF фойл например на 2 части . Предварително благодаря за помощта Ви
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Има ли някаква друга възможност за конвертиране , че доста се разваля качеството на картинките , и как мога да разделя например един по - голям PDF фойл например на 2 части . Предварително благодаря за помощта Ви
    аз го правя много лесно, просто натискаш Save as и като ти се отвори прозореца има отдолу малко квадратче пише Save as type , отваряш листа и избираш формат JPEG, след това компютара ти превръща всяка страница в отделен фаил jpg,
    след това обаче ще използваш PAINT за да си направиш уголемени страници, т.е. от една страница правиш 4 и после ги слепяваш и работиш по тях, вярно че стават големи листове , но знаците стават големи и ясни и няма проблем

    ако нещо не ти е ясно , питаи
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  5. #5

    Подразбиране

    Пробвах , обаче не ще . Мога да ти пратя файла и ако можеш да опиташ. Има нещо дето или не схващам или не правя като хората . мерси много все пак
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Пробвах , обаче не ще . Мога да ти пратя файла и ако можеш да опиташ. Има нещо дето или не схващам или не правя като хората . мерси много все пак
    ok, prashtai go na :
    nedialka60@hotmail.com
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #7

    Подразбиране

    Със Save as става ако имаш инсталиран пълния Acrobat, обикновенно се разпространява само reader, който е безплатен, аз имам само него. При мен има едно бутонче - Snapshot tool, в групата с ръчичката и това за селектиране. Натискаш го и щракваш на екрана. То копира в clipbord това което е на екрана в момента. После отваряш Paint, или която друга програма за рисуване ползваш, даваш paste там и записваш. Другия начин е да отвориш направо pdf файла с програмата за рисуване, стига да го поддържа като възможност.

  8. #8

    Подразбиране Помощ : Програма за конвертиране на jpg в pdf

    Момичета и момчета да сте срещали някаде или да имате програма за конвертиране ( превръщане ) на *.jpg в *.pdf формат. Бях си намерила една, но се оказа че Trial версия и вече не мога да да я ползвам. Моля Ви помагайте. E-mail djidjo56@dir.bg

  9. #9

    Подразбиране

    заповядайте момичета аз ползвам тази
    http://media-convert.com/convert/

  10. #10

    Подразбиране

    Аз използвам 'виртуален' pdf принтер, ползвала съм pdf 995 и CutePDF и съм доволна от тях, но има и доста други.

  11. #11

    Подразбиране Конвертор

    Трябва ми работеща програма за преобразуване на файлове от PDF в DOC.Много моля ако някой има или знае такава да ми пише.

  12. #12

    Подразбиране

    Много пъти и аз съм се замислял над този проблем , заради обработката на някои схеми , ако знае някой нека го сподели с нас
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Но как става конвертирането , не вдявам , помогни ако обичаш
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Въпросът е какво съдържа файлът - текст или картинка и каква е целта на конвертирането.
    Ако е текст ти трябва Adobe Acrobat Professional, отваряш файла, от менюто File избираш командата Save As и от падащия списък File Type (за типа на файла) си избираш като какво да го запише. Има възможност за doc, html и т.н. В зависимост от големината на файла конвертирането ще отнеме повече или по-малко време.
    Ако файлът съдържа таблица конвертирането се извършва по същия начин, но отнема още повече време и няма кой знае какви гаранции за крайния резултат (в смисъл да може да се редактира коректно всичко).
    Ако обаче е картинка (в случая схема) няма шанс за редакция (или поне не от нормален средностатистически човек). Тогава с графична програма (например Photoshop) може да го редактира мноооооооооого напреднал специалист.
    По принцип може да се извършват редакции във файла и от самия Adobe Acrobat Pro (това е и смисълът на самата програма), освен ако файлът не е защитен срещу копиране, запис или нещо такова.
    От всичко казано дотук би трябвало да ти стане ясно, че много зависи какво искаш да правиш pdf документа, за да ти си каже конкретно коя програма да използваш за конвертиране и как да го извършиш.
    Това е.
    Май не бях много полезна?

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •