Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 71
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Трябва ми работеща програма за преобразуване на файлове от PDF в DOC.Много моля ако някой има или знае такава да ми пише.
    Между другото заради кой гоблен е целият шум?

    Много съм любопитна...


  2. #32

    Подразбиране

    Благодарности , всичко стана като игра , благодаря за професионализма , сега цветните сартинки мога са ги направя черно - бели и принт и шев
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  3. #33

    Подразбиране

    О, моля!

    Нали тук всички си помагаме!

    Успех с шиенето!


  4. #34

    Подразбиране

    Сани, имаш поща!

    Подробни инструкции за колонцифрите и печата.


  5. #35

    Подразбиране

    Конвентиране от pdf в doc става с ABBY Fine Reader.
    Може да си е изтеглите от: http://www.data.bg/f.php?fid=16109957 . Успех.

  6. #36

    Подразбиране КОНВЕРТИРАНЕ НА ФАЙЛОВЕ

    В тази нова тема са обединени следните теми:

    - Конвертор
    - Конвертиране на PDF-файл към картинка
    - Помощ : Програма за конвертиране на jpg в pdf

    модератор
    Редактирано от TDK : 17.03.2009 в 10:42.

  7. #37

    Подразбиране

    получих схема на един гоблен от една рускиня във два варианта единият в pgf а другият- xls, като като схемите бяха разделени във 2 файла pgf (защото са много предполагам) и всеки от тях бе конвертиран във файл в ехсел -как става това много ме интересува този въпрос ,защото в последно време шия не от хартиен носител а направо от компа и ако схемите са отделни листове си играя да ги вмъквам в ексел но стоят като отделни картинкови изобрежение а това което получих е като едино цяло отделните листове не са картинкови изображения а отделни страници на един документ в ексел
    дано съм се изразила достатъчно ясно ,компютърните ми познания са на средно ниво и се надявам да получа нужната помощ

  8. #38

    Подразбиране

    http://dox.bg/files/dw?a=87a2134d61
    тук съм качила двата файла за които става въпрос в предният пост-може би съм била не достатъчно ясна за какво става въпрос че няма никакъв коментар на моето питане затова отново се обръщам с молба към ком.специялисти да ми кажат как да направя запис във ексел на схеми от гоблен ,че да получа файл като този който съм качила във линка?
    дано този път се включи някой ще почерпя този въпрос ме интересува много разгледах различни конвертори на pdf в ексел но не се получава това което е в посоченият файл -тези които разгледах конвертират но не запазват стр.и символите -помогнете ми много ви моля да реша този казус

  9. #39

    Подразбиране MDI2PDF Converter 2.6

    здравейте, някой може ли да ми каже от къде мога да сваля MDI2PDF Converter 2.6 и съответния крак или лицензен номер
    Благодаря ви предварително
    asia_v_b@yahoo.com


  10. #40

  11. #41

    Подразбиране

    Благодаря ти много, само че ми казва че лицензията е изтекла
    asia_v_b@yahoo.com


  12. #42

    Подразбиране

    Моля ви,кажете ми как схема,която е в PM формат да си я запаметя в pdf.формат?
    rossyemilova@mail.bg
    "Остави на времето да уреди нещата, които искаш."
    http://rosicaemilova.snimka.bg/tapes...gobleni.534348

  13. #43

    Подразбиране

    чрез виртуален принтер doPDF от форума го научих и става лесно

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    чрез виртуален принтер doPDF от форума го научих и става лесно
    Благодаря ти много!Направих го.
    rossyemilova@mail.bg
    "Остави на времето да уреди нещата, които искаш."
    http://rosicaemilova.snimka.bg/tapes...gobleni.534348

  15. #45

    Cool файл в pdf формат

    Реклама:
    Реших да шия гоблен на HAED и схемата ми е в pdf формат.Схемата е четлива, но и тук идва проблема, че при принтиране е доста ситна.
    Моля за помощ - как да си настроя страниците, че при печат да са ми достатъчно едри знаците?

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •