Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 71
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от slasch Виж мнение
    Реших да шия гоблен на HAED и схемата ми е в pdf формат.Схемата е четлива, но и тук идва проблема, че при принтиране е доста ситна.
    Моля за помощ - как да си настроя страниците, че при печат да са ми достатъчно едри знаците?
    Разпечатай на А3.Поне аз така правя,защото нямам време да си "играя".Няколко схеми съм разпечатала на А3,понеже са ситни до безобразие на А4.Иначе ще трябва да експортираш pdf в jpeg и оттам да да променяш през Picture menager.Или някой с фотошоп да ти помогне.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #47

    Подразбиране

    с каква програма се отваря файл с разширение mpeg или да се конвертира към формат pdf ?

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    с каква програма се отваря файл с разширение mpeg или да се конвертира към формат pdf ?
    За конвертиране към pdf се използва виртуален принтер.
    Вземи този,който аз използвам.Програмата е безплатна.

    Активиран е линк за публичен достъп:
    http://dox.bg/files/dw?a=53845f90d5
    Редактирано от tdm13 : 06.11.2010 в 19:17.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  4. #49

    Подразбиране

    Хайде сега и аз да попитам нещо, нали си нямам хал хабер от компютърни програми. Имам доста схеми в PМ, но след преинсталиране на компютъра/ от виста сега сме на уиндоус7/, моите юнаци ми казват, че не могат да ми качат програма за отваряне на PМ. Кажете ми, моля ви, вярно ли е или ме пращат в девета глуха, само и само да им се махна от главите.
    ..::Gobelin World::..

  5. #50

    Подразбиране

    Понякога е възможно, но не е сигурно, дали при теб е този случай, т.е дали проблема е в ПМ. Просто една камара програми не работят на Уин 7 (работят на ХР, но не и на седмицата) - инсталират се, но не тръгват изобщо или им липсват част от функциите. Твоите хора могат да ти покажат, че инсталират, но не работи програмата, така ще си сигурна.
    Аз затова умишлено си карам на ХР.

  6. #51

    Подразбиране

    аз съм на ундос 7 след като бях на виста и няма проблем с РМ така, че те пращат за зелен хайвер

  7. #52

    Подразбиране

    Аз бях на Виста и там наистина не вървеше ПМ, откакто излезе Уиндоус 7 си го инсталирах и до скоро ПМ също не вървеше. Преди месец в един форум си изтеглих ПМ и една съфорумка го провери и сега работи, но не съм работила с него. Така, че децата ти имат право , но само до някъде. В най-новите версии на уиндоус няма версия на ПМ.

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Хайде сега и аз да попитам нещо, нали си нямам хал хабер от компютърни програми. Имам доста схеми в PМ, но след преинсталиране на компютъра/ от виста сега сме на уиндоус7/, моите юнаци ми казват, че не могат да ми качат програма за отваряне на PМ. Кажете ми, моля ви, вярно ли е или ме пращат в девета глуха, само и само да им се махна от главите.
    Остава ти да търсиш версия на програмата,работеща под "7"-цата.Доста програми имат указания за кои операционни системи за пригодени.От нашите системни администратори и хакери знам,че ХР-то дава по-големи възможносто за работа с кракнати версии.В смисъл,повечето "пирати"са пригодени за ХР,а "7"-цата е срванително нова и ще трябва да се търсят "пирати",пригодени за нея.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #54

    Подразбиране

    Здравей и от мен keissi и аз съм на 7 и РМ си работи чудесно. Май искат твоите момчета да те пратят за "зелен хайвер", но незнам защо.

  10. #55

    Подразбиране

    Здравей keissi, аз също сам със 7, и нямам проблем, но незнам как са ти преинсталирали твоя компютър, аз на моя само му зададох да смени(онови) вистата със 7, и всичко което имах като програми, снимки и музика се запазиха.Може би са форматирали и за това им дава, че не става...ако е така наистина ще трябва да потърсиш друга версия на ПМ.
    asia_v_b@yahoo.com


  11. #56

    Подразбиране

    Информация до всички момичета с windows 7, ако е с 64 битова система НЕ САТАВА ПОСМЪРТНО до момента, но ако е с 32 или 86(за 86 не съм мн сигурна) ПМ се инсталира правилно, но иска специфична настроика.
    PS: Това дали е 32,64,86 се проверчва с десен бутон на моят компютър/своиства(properties) и там е инфото
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #57

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за помощта, с големи мъки успяхме да инсталираме PM. А сега имам друг въпрос - с каква програма се отваря DJVU файл/ някъде беше писано, но така и не го намерих/. Благодаря предварително.
    ..::Gobelin World::..

  13. #58

    Подразбиране

    keissi отварят се с WinDjView-0.5. аз съм с нея

    Може и с тази- http://dump.ru/file/2455275

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  14. #59

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    И с тази версия става:
    WinDjView1.0.3.0
    http://dump.ru/file/4951286
    A пък с това обръщаш в DjView
    http://dump.ru/file/4951287

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •