Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 143
  1. #76

    Подразбиране

    Срещата беше невероятна,mi6o!С най-голямо удовалствие ще разказвам,само дайте предложение за ден и час.

  2. #77

    Подразбиране

    Диде,
    вземи си снимай ръката с пръстените от Манка - малко стръв да пуснеш на градските

  3. #78

    Подразбиране

    Снимах я,Юра,блестят ми пръстите....Но на срещата ще ги занеса,заслужават си да се видят наживо.

  4. #79

    Подразбиране

    А пък аз се чудех каква е тази ръчичка тук!Еее,разбрах вече ,че се фукаш!И с пълно право!!Сега за срещата-за мен времето не е проблем.В Буда бар ви е харесало? Ако е така можем ли в събота ,в удобен за всички час да се видим ?

  5. #80

    Подразбиране

    Ръчичката не е моята,но много прилича на моята....
    А сега за срещата - в четвъртък ще кажа как съм с времето в събота,но в неделя следобед съм на линия. Нека и другите да си напишат свободните дни.

  6. #81

    Подразбиране

    Ей голямо фукане пада, Диде,как да не би да нямаш снимка и с твоята ръчичка
    Приятна среща ви желая момичета,да пиете по едно
    а може и други работи да пийнете,ако искате

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #82

    Подразбиране

    Манка,имам снимка и на моята ръчичка....Но тази е по-фешън,та зотова ми е такова аватарчето.

  8. #83

    Подразбиране

    Уточнявам за събота - бар Мартини,срещу пощата,14,00 часа.

  9. #84

    Подразбиране

    И на мен ми е удобно в събота. Диде, да донесеш Бистрото

  10. #85

    Подразбиране

    Разбира се,че ще го нося,Роси.
    Надявам се да донесете и вие всичко,което шиете ......
    И имам молба,ако някоя от вас има игла за фъкане,донесете ми я поне да я видя.Да знам какво представлява ,че само из нета на картинка съм виждала.Майка ми имаше навремето такава,но бях малка и спомена ми е блед .

  11. #86

    Подразбиране

    Дами,искате ли утре да пием по едно кафе?Знам,че сте на работа,затова ви предлагам 17,00 или 17,30.Както ви е удобно.Предложете и място ,където ще ни изтърпят.

  12. #87

    Подразбиране кафе

    Аз с удоволствие ще дойда на кафе!Само кажете къде.

  13. #88

    Подразбиране

    Ако ви харесва - ресторант "Петроф ".Намира се до КНСБ.А за часа - 17,00.Пишете дали е добре.
    Кате,къде се изгуби,бе мила?Домъчня ми за теб....

  14. #89

    Подразбиране

    Моля всички , които ще участват в конкурса на "Български гоблен" да ми изпратят на имейла ( s2103@abv.bg ) имената си и с колко гоблена ще участват.

    НЕ ВАЖИ ЗА ТЕЗИ,КОИТО ВЕЧЕ СА ГО НАПРАВИЛИ

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Милички,предлагам да пием по едно кафе в неделя,29.01.2012.Ако Буда работи-беше много приятно там.Ако пък имате предложение за друго заведение,пишете.Аз харесвам навсякъде и всичко.....Мисля си за следобед,но все пак вие кажете.

Страница 6 от 10 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •