Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 143
  1. #61

    Подразбиране

    Оппа тук са всичките ми снимки Ама като съм с този компютър.Другия път по добреПак приятно гледане!

  2. #62

    Подразбиране

    Кате, за снимките на мен ми иска парола

  3. #63

    Подразбиране

    Браво момичета, много сте бързи, но и на мен Кате ми иска парола

  4. #64

    Подразбиране

    Иска парола,отключи го,Кате....

  5. #65

    Подразбиране

    Хей, пишете кой кой е.Познавам само Дида, а в страничката на Катето иска регистрация
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #66

    Подразбиране

    http://img13.imageshack.us/gal.php?g=alim0724.jpg

    Момичета пробвайте тук би трябвало вече да стане

  7. #67

    Подразбиране

    Хей момичета много хубава среща сте си спретнали и както се казва "празно нема". Браво, много ви се радвам, а най-много умиление в мен предизвика най-младата гобленарка, моите поздравления на детето.

  8. #68

    Подразбиране

    Ехооооооооо силистренки!!!Празниците минаха.Хайде на с преди да са дошли следващите

  9. #69

    Подразбиране

    Кате,нищо не обещавам,лудницата е пълна у дома.Но почивам в неделя и ако уточните часа - ще се измъкна за час да се порадвам на вашите неща,че аз почти не шия.

  10. #70

    Подразбиране

    Аз предлагам на същото място по същото време.За тези които не са идвали бар Буда 14 часа.Ако има желаещи ще се радвам да се водим отново.А деня неделя.

  11. #71

    Подразбиране

    Явно няма да е тази седмицаПриятна почивка и до нови срещи.Другия път по отрано,че да се организираме навреме.

  12. #72

    Подразбиране

    Здравейте,момичета.Има отворена тема за Втора Нац.среща във Варна. Моля,ако имате въпроси ,на които мога да отговоря ,питайте.Надявам се да сме повечко,не е толкова далеч Варна.
    Само да кажа - почти не сме спали на първата среща,много красота видях и пипнах, а за приятелствата - думи нямам!!!
    Две поредни недели няма да ме има,но вие спокойно пишете в нашата течичка,а може и на кафе да се видите.С каквото мога ще помогна.За сега няма определен срок за записване,ще следя темичката и ще пиша тук,в нашата.

  13. #73

    Подразбиране

    Здравейте,дами.....
    Никой ли не влиза тук? В неделя съм свободна,предложете час и място,на линия съм.Много е топло в 14,00,но ако ви харесва - аз нямам нищо против.

  14. #74

    Подразбиране

    Дами и господа от Силистра,
    Моля ви,драснете по едно редче за Националната среща,може и на ЛС.Нека поне да знам дали ще има желаещи или не.Не е задължително да сте много активни във форума,просто общото хоби ни събира.
    Надявам се за отговор........

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Дида,как мина срещата във Варна? Кога ще ни разкажеш за впечатленията си от нея?Пиша тук, защото се надявам да надникнеш!

Страница 5 от 10 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •