Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране некоректност от страна на "Златен гоблен"

    Купих си гоблен комплектовка на Златен гоблен София и се оказа че конците са недостатъчни като количество.
    Някой може ли да сподели имал ли е същия проблем
    Шила съм икономично но ...

  2. #2

    Подразбиране

    ако си го купила директно от фирмата на бул. Хр. Ботев отиди пак там и им кажи ,би трябвало да ти дадат,преди време имаха техни печати и по схемите и на кутията,за да се знае че гоблена е взет от там,взимаш всичко и отиваш на място,или просто им звънни по телефона и попитай

  3. #3

    Post

    и на панамата и на кутията имам техен печат, а гоблена е купен от техен фирмен магазин в халите в софия
    ще се обадя по телефона за да видя какъв отговор ще ми дадат

  4. #4

    Подразбиране

    Аз имам подобен проблем с "Гинокардия",но гоблена ми е закупен преди години.Току що им писах имейл и искренно се надявам да могат да ми помогнат.Остава ми толкова малко че да го довърша и много ще ме яд ако не успея......

  5. #5

    Подразбиране златен гоблен

    аз направо съм разочарована
    3 от конците ми свършиха,а толкова много има още за шиене от тях
    все още не съм се обадила на фирмата изчаквам поне да видя все пак дали ще ми хартиса от някой конец

  6. #6

    Подразбиране

    Моят проблем се разреши.От фирмата бяха много коректни и бързи в отговора си.Пожелавам и на вас момичета да се разрешат проблемите ви по най-бързият начин

  7. #7

    Post

    и моя проблем почти се разреши обадих се на фирмата и ми казаха номерата на конците

  8. #8

    Smile

    Цитат Първоначално написано от jordanova_l Виж мнение
    и моя проблем почти се разреши обадих се на фирмата и ми казаха номерата на конците
    Би било по-коректно от тяхна страна не само да ти кажат номерата, а и да ти изпратят допълнително!

  9. #9

    Подразбиране

    и според мен трябва да ти дадат конци да си довършиш гоблена,аз лично също не съм очарована от тях,ама относно рамките,спрях да ходя изобщо там,а познавах и собственика някога,защото само при тях ходех но..ме разочароваха и от години не съм ги посещавала

  10. #10

    Post

    Реклама:
    те ми предложиха да направя рекламация - да занеса гоблена там но на толкова километри струва ли си? като в същото време ми казват че винаги слагат повече конци от колкото трябва - което не е така
    аз като фирма и комплектовка също не ги одобрявам, но все пак гоблена ми е подарък и нямам избор

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •