Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28
  1. #16

    Подразбиране

    Стискам палци!Бъди силна и вярвай,че всичко ще бъде наред!Ще се справиш!

  2. #17

    Подразбиране

    Подкрепям те от сърце и ти стискам палци. Бъди силна, вярвай силно и всичко ще бъде наред. Ще ти изпратя всичката си положителна енергия.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  3. #18

    Подразбиране

    Мари не се страхуваи! Когато трагва6 За секунди си помисли 4е ние вси4ки от форума сме с теб и те оби4аме! Даваме ти на6ата сила и те падкрепяме!

  4. #19

    Подразбиране

    Мила Мари, с теб съм и съм убедена, че при толкова положителна енергия, насочена към теб от мен и всички момичета, всичко ще мине благополучно

  5. #20

    Подразбиране

    Ние сме мислено с теб-изпращаме ти всичката положителна енергия на света!
    Всичко ще мине успешно-сигурна съм!
    Успех миличка,скоро да ни пишеш хубави новини тук!

  6. #21

    Подразбиране

    Не умея да се моля!Но съм до теб!Бъди силна и вярвай в успеха на лечението!Най-много от теб самата зависи всичко да мине благополучно!С теб съм като всички останали момичета!

  7. #22

    Подразбиране

    Мари, едва сега влизам във форума. Всичко е наред, нали, скъпа?

  8. #23

    Подразбиране

    Мили момичета, нямам думи да изразя огромната си благодарност към всички, които бяха съпричастни на моите болки и тревоги!!!
    Вече съм в къщи, но за съжаление операцията не премина по моите очаквания. Оказа се, че в костта има киста и там не може да зарасне и затова не ми махнаха планката и пироните, а само един пирон, за да се стимулира калцирането на това място. Предложиха ми остеопластика, но аз не се съгласих. Надявам се, че след няколко месеца всичко ще калцира напълно и най-накрая да свърши всичко това, но пак предстои операция, тревоги , но какво да се прави...
    Още веднъж благодаря на всички, които ме подкрепихте

    Искам да попитам дали някоя от вас взема лекарството Осеор против остеопороза или друго подобно?

  9. #24

    Подразбиране

    Мари, радвам се, че поне първата стъпка е направена.От опит зная, че остеопорозата се е засилия от гипсовата имобилизация.Аз пиех някакви разтворими за тази цел.Предполагам,че при нас има много момичета, които ще ти кажат професионално за тези илачи.
    На теб бързо възстановяване

  10. #25

    Подразбиране

    Дано всичко се нареди и да се възстановиш колкото е възможно по бързо

  11. #26

    Подразбиране

    Мила Мари, радвам се, че вече си си в къщи и отново си с нас и продължавам да стискам палци за бързото ти възстановяване!

  12. #27

    Подразбиране

    Мари,радвам се,че си сред нас отново.Все пак е напредък ,нали?
    Желая ти скорошно възстановяване.

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:

    http://makeyour.net/ecards/great_day...ecard-736.html
    Желая бързо възстановяване !

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •