Показване на 1 до 15 от 17

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Елипсовидни рамки

    Здравейте,

    търся къде в София да направят елипсовидни рамки (с такива орнаменти като дърворезба) за 4 гоблена на майка ми - по точно за четирите сезона.
    Правоъгълни рамки с много хубави орнаменти правят на много места, но тя иска точно елипсовидни. Моля ако някой има някаква информация ще съм ви много благодарен.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от danieldd Виж мнение
    Здравейте,

    търся къде в София да направят елипсовидни рамки (с такива орнаменти като дърворезба) за 4 гоблена на майка ми - по точно за четирите сезона.
    Правоъгълни рамки с много хубави орнаменти правят на много места, но тя иска точно елипсовидни. Моля ако някой има някаква информация ще съм ви много благодарен.

    Здравей, до колкото аз знам, много рядко и трудно се намират елипсовидни рамки. Продавачи на рамки са ми казвали, че ги вземат от чужбина и излиза доста скъпо, ето защо хората не купуват. Разбира се има и по-евтини елипси в кафяво например, но лично на мен не ми харесват. Простеят ми и гоблена не стои добре в тях, още повече пък ако са без орнаменти, просто изглеждат като гергеф. И пак се стига до констатацията, че всяко хубаво нещо е скъпо. Дори и да намериш елипсовидни златни рамки с орнаменти, цената ще е доста солена за жалост. Като гледам сега елипсовидните гоблени ги слагат в правоъгълна рамка с овално паспарту. Излиза по-евтино, донякъде е по интересно и разчупено, избора е твой.

  3. #3

    Подразбиране

    Мерси за отговора. И колко долу-горе би струвала една такава рамка?
    И въпреки цената все пак насочете ме някъде къде да питам някой които биха я свършили тази работа, дори и да се чака поръчка от чужбина.

  4. #4

    Подразбиране овални рамки

    Здравейте! Овални рамки прави един заядлив дядка на спирката на трамвай 20 на жинския пазар.Има един безистен, пише корнизи и рамки и той е там.Не знам колко струват.Той много приказва и трудно казва цена,ако не носиш гоблена. Успех!

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте,написано е много отдавна, но все още ли търсите елипсовидна рамка?.Ако да -обадете се на 0886810708. Според мен по-правилно е да се говори за овална рамка,която геометрически погледнато може да бъде разновидност от овалите на Касини.Повече на тази тема ще пиша в блога си "Декоративни рамки".
    Редактирано от niksat : 25.03.2014 в 17:39.

  6. #6

    Подразбиране

    Ако желаете може да се свържете с мен.
    0899 013 012 Константин

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •