Показване на 1 до 7 от 7

Тема: Кога ???

  1. #1

    Angry Кога ???

    Здавейте! Регистрирах се преди една седмица,но все още не са ми одобрили нито снимката,нито гоблените,които съм качила. Кога ще ми ги одобрят?Колко време ще трябва да чакам?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lvelinova Виж мнение
    Здавейте! Регистрирах се преди една седмица,но все още не са ми одобрили нито снимката,нито гоблените,които съм качила. Кога ще ми ги одобрят?Колко време ще трябва да чакам?
    Здравей!
    Какво означава,че не са ти одобрили снимката и гоблените? Кой не ти ги е одобрил? Ти къде си ги показала?
    Аз не знам да има някакви изисквания за това!

  3. #3

    Подразбиране

    Аз също не мога да разбера какво одобрение чакаш?

  4. #4

    Подразбиране

    Явно става въпрос за галериите, които са в началната страница, а не във форума!
    lvelinova, няма проблем тук във Вашите творби да си създадеш собствена темичка и да си публикуваш гоблените! Така или иначе тези галерии май малко хора ги разглеждат вече!

  5. #5

    Подразбиране

    Здравей!Добре дошла!Досега незнзм в нашия форум някой да чака одобрение,за да побликува снимки.Провери в контролния панел настройките си,също така е много важно колко са големи самите изображения.Тук има ограничения в размера,понеже сървъра се раздува и зацикля.Аватар или твоя лична снимка се качва през контролния панел,а ако искаш отделно да качиш снимка има специална тема"Какво ще кажете да се покажем".Снимки на изработени гоблени се качват в раздела "Моите гоблени".Надявам се да съм била полезна.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #6

  7. #7

    Smile

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от lvelinova Виж мнение
    Здавейте! Регистрирах се преди една седмица,но все още не са ми одобрили нито снимката,нито гоблените,които съм качила. Кога ще ми ги одобрят?Колко време ще трябва да чакам?
    За одобрение се чака в Гоблените.ком, а тук сме Гоблените .орг. Тук не се чака

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •