Страница 1 от 16 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 236
  1. #1

    Подразбиране моите творби

    Е трябваше ми малко смелост да се включа и да ви покажа моите гоблени.За днес толкова, Ще ви покажа и другите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    , Кора! Браво за куража, но той ще ти трябва само в началото, след което няма да усетиш как ще бързаш да седнеш на компютъра, за да качиш поредния завършен труд. Чудесни гоблени си ушила и с много хубави рамки си ги оформила. Не се притеснявай да показваш труда си, защото тук той ще бъде оценен по достойнство и освен всичко друго ще намериш много съмишленици.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей Кора , всичките гоблени са много хубави .

  4. #4

    Подразбиране

    Смело показвай и другите!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #5

    Подразбиране

    А защо ти е бил нужен кураж-та ти показваш толкова хубави гоблени!Чакам следващите!

  6. #6

    Подразбиране

    Гоблените ти са много хубави,качвай и другите.Най много да се засрамим от красотите ти

  7. #7

    Подразбиране

    Тези са страхотни, чакам с нетърпение да видя и другите!

  8. #8

    Подразбиране Благодаря

    О, момичета, много сте мили, не очаквах толкова бърза и положителна реякция.Благодаря ви.Преди около 8 години ме запали колежка , уж на шега и всичките ми гоблени са ушити 1:1.Моята приятелка е Juliana 231 от форума

  9. #9

    Подразбиране

    Много траен огън е запалила приятелката ти. Толкова красота си сътворила, а не смееш да я покажеш. Поздравления!И да показваш новите си гоблени (сигурна съм, че ще има нови) да им се радваме!

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Давай насам и другите. Тези са прекрасни! Различни стилове, но едно общо помежду им - изработени с любов и много красиви.

  12. #12

    Подразбиране

    Много ми хареса как си рамкирала Жената на Матис - много смел избор на паспарту - поздравления!!! Страхотен резултат!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Чудесни гоблени си ни показала, не се срамувай да покажеш и другите, всеки е почнал от някъде и му се е случвало да има и такива които сам не си харесва, но някога за да го започне го е харесал - всяко нещо с времето си и за да постигнем нещо трябва да извървим пътя. Не се притеснявай всеки труд заслужава уважение, а от показаното до тук мисля, че няма от какво да се притесняваш, всички са прекрасни и в различен стил.

  14. #14

    Подразбиране

    Крайно време беше да покажеш прекрасната си колекция от много, разнообразни и подходящо рамкирани гоблени. Част от тях съм виждала на живо, чудесни миниатюри Признавам си, вземала съм "назаем " от твоите идеи . Показвай и останалите красоти

  15. #15

    Подразбиране привет

    Реклама:
    Кора Имаш прекрасна колекция . Рамките ти са много добре подбрани. Очаквам с нетърпение и другите ти творби

Страница 1 от 16 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •