Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 179
  1. #76

    Подразбиране

    Няма страшно и сам воинът е воин. Аз съм там със сигурност, предполагам и Златка,така че идвай, не бой се!

  2. #77

    Подразбиране

    Момичета, екипът ни ще нарасне с още един член.
    На срещата с мен ще дойде и една приятелка, която не е гобленарка, но ще й бъде интересно с нас, а защо не и мъжът ми- той ще ни кара, а и не му е за първи път да ме придружава на гобленарска среща- слуша с интерес, е поне така изглежда. Така, че от моя страна сме трима и ще ви чакаме .

  3. #78

    Подразбиране

    Много благодаря за поканата, но ще пътувам в неделя и няма как да дойда.
    Пожелавам ви весела среща и много хубави емоции с надеждата срещите да станат традиция за да дойда следващия път. на всички.

  4. #79

    Подразбиране

    Ами със сигурност аз съм там, и съм поканила още три приятелки които съм" зарибила".

  5. #80

    Подразбиране

    Момичета, и от мене весело и приятно изкарване и да покажете снимки, а се надявам със съпруга ми всичко да премине и този път, за да мога да дойда на следващата среща!

  6. #81

  7. #82

    Подразбиране

    иска парола линка...

    папальона

  8. #83

    Подразбиране

    Аз успях да ги разгледам но декор не видях твоя трептих и шахматната дъска! Уговорката за следващата среща е края на всеки месец /важи и за останалите момичета които на успяха да дойдат/

  9. #84

    Подразбиране

    И при мен не се отваря

  10. #85

    Подразбиране ...

    Срещата беше СУПЕР! Благодаря още веднъж на нашия любезен домакин и нов член на нашта общност didibek!
    Диди, добре дошла сред нас!

  11. #86

  12. #87

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ТОПЛОТО ПРИЕМАНЕ В ОТБОРА НА ПЧЕЛИЧКИТЕ

  13. #88

    Подразбиране

    Добре дошла на didibek , кошера започва да набъбва

  14. #89

    Подразбиране

    Лелее, завидях ви ама благородно за прекрасната среща. Само дано всичко се стабилизира при съпруга ми, че все още не знам къде се намирам и обещавам да се видим с вас. Невероятни сте!!!

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Хубави снимки и си личи че атмосферата е приятна.
    Имам въпрос- Какво е това което държите?
    http://decor.snimka.bg/other/vtora-s...73953.22547359

Страница 6 от 12 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •