Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 179
  1. #91

    Подразбиране

    Аз не можах да дойда Нямаше на кой да оставя децата, а с тях... щеше да е лудница и нямаше да съм спокойна.

  2. #92

    Подразбиране

    mandol затова пък следващия път ще си първа и надявам се времето вече да се е стоплило и може и с децата. А това което държим е кодекса на гобленарите той е подарък на декор от втората национална среща.

  3. #93

  4. #94

    Подразбиране

    Дано да успея да дойда на втората среща и ще Ви подаря на всички по един такъв Кодекс, ще ксерокопирам моя.

  5. #95

    Подразбиране

    СЛЕДВАЩА СРЕЩА НА 27.03.201 1 Г./ НЕДЕЛЯ/ ОТ 11.00 ЧАСА РЕСТОРАНТ "ЕЛБРУС"

  6. #96

  7. #97

    Подразбиране

    И аз стига да не излезе нещо непредвидено.

  8. #98

  9. #99

    Подразбиране

    ХЕЙ МОМИЧЕТА НАЛИ РАЗБРАХТЕ ЗА СРЕЩАТА? ЩЕ ЧАКАМ ДА ПОТВЪРДИТЕ

  10. #100

    Подразбиране

    НЯМЯ НАЧИН ДА МИНЕ СРЕЩАТА БЕЗ МЕН!
    ТАМ СЪМ!

  11. #101

  12. #102

    Подразбиране

    Надявам се да ви доведа още една колежка от града,която случайно попаднала на мое произведение/измишльотина/,подарено на стоматолога ми

  13. #103

    Подразбиране

    Ако имам възможност ще дойда, мога да доведа и няколко колежки, които също шият.

  14. #104

    Подразбиране

    Така,мен не ме чакайте на срещата.Ще дойда в работен ден,за да мога да си купя мъниста.Съжалявам!Очаквах съдействие за тези мъниста,но няма никакъв резултат.

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    За мое съжаление, аз също няма да мога да дойда на тази среща. Взеха ме за един месец на работа- на изпитателен срок.Работя на смени и тогава се падам на работа. Но искрено се надявам да ме оставят на работа, преди всичко, за да мога да си купувам конци, разбира се, а и да имам време да шия.На следващата дата, ако не съм на работа, ще дойда. А как се бях засилила, че ще съм при вас, ле-леееее, броех дните до срещата.
    Жужете и заради мен пчелички!

Страница 7 от 12 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •