Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 179
  1. #106

    Подразбиране

    Ох,безпокоя се ,че няма да мога да дойда,но ще има и други......

  2. #107

    Подразбиране

    И аз за съжаления няма да мога да дойда на срещата пипнал ме е някакъв много гаден грип желая Ви приятно изкарване и да покажете снимки.

  3. #108

    Подразбиране

    Здравейте!
    Казвам се Петя, регистрирана съм от сума време, но не влизах тук, не знаех, че в Пазарджик има толкова много гобленарки. Познавам само Теодора и Цецето от Панагюрище. Получих съобщение за срещата, но съм на работа. Единственото място, на което мога да дойда е кафето на Явора, ако сте съгласни да смените мястото на срещата. Но като гледам то май не останаха много за срещата..............
    Редактирано от petjah : 25.03.2011 в 07:23.

  4. #109

    Подразбиране

    Мисля, че е късно за промяна на мястото на срещата но за следващия път защо не!

  5. #110

    Подразбиране

    Вчера имаше ли среща? Защото аз ходих с една колежка, която също шие, почакахме до 11.20, но никой не дойде и си тръгнахме.

  6. #111

    Подразбиране

    "СРЕЩА" имаше бяхме аз и Дианчето.Поради смяна на часа аз закъснях, отидох в 11.30 ч. за което много се извинявам но персонала беше предупреден и трябваше да изчакате малко.

  7. #112

    Подразбиране

    Днес си направихме една импровизирана среща , пихме кафе аз, Декор и Петя, бьхме в меб. къща Явор и Петя ни показа нейните гоблени- превъзходни са. Предлагам и да ги снима и да ги качи във вашите творби за да може всички да ги видят.

  8. #113

    Подразбиране

    Момичета аз в събота и неделя съм в Пазарджик на курс в Икономическият техникум. Ако решите да зафирмите срещичка имайте и мен в предвид. Ще се радвам да се запознаем лично!
    zeza_v@abv.bg

  9. #114

    Подразбиране

    Срещичката беше супер!
    Цеце, и аз ще се радвам да се видим, а и с другите, разбира се, но и двата дни съм на работа. Ако можете в Явора, там съм, но по-далече не мога да мръдна. А гоблените ми ги имам снимани тук
    http://petjahristova.snimka.bg/tapes...gobleni.300166, който има желание да ги разгледа всички.

  10. #115

    Подразбиране

    Zezata /Цеце/ кажи в колко часа ще имаш време за кафе?

  11. #116

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от petjah Виж мнение
    Срещичката беше супер!
    Цеце, и аз ще се радвам да се видим, а и с другите, разбира се, но и двата дни съм на работа. Ако можете в Явора, там съм, но по-далече не мога да мръдна. А гоблените ми ги имам снимани тук
    http://petjahristova.snimka.bg/tapes...gobleni.300166, който има желание да ги разгледа всички.

    Гоблените ти са прекрасни!!!!

  12. #117

    Подразбиране

    Цеце, кажи кога ти е удобно да се видим и ще се отнесем до Явора, за да се видим и с Петя. Вчера се запознах с нея и беше истинско удоволствие. Пиши ми на лични, за да ти дам телефона си и да се разберем за деня и часа.

  13. #118

    Подразбиране

    ехехеее, по телефоните
    и аз мога да отида до явора стига да ме устройва времето и да искате и моето присъствие , през седмицата ми е най-удобно

  14. #119

    Подразбиране

    Ами в събота сме цял ден. Но пък в неделя сме до 12 часа и после съм ваша, но незная къде се намира Явора.
    zeza_v@abv.bg

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от petjah Виж мнение
    Срещичката беше супер!
    Цеце, и аз ще се радвам да се видим, а и с другите, разбира се, но и двата дни съм на работа. Ако можете в Явора, там съм, но по-далече не мога да мръдна. А гоблените ми ги имам снимани тук
    http://petjahristova.snimka.bg/tapes...gobleni.300166, който има желание да ги разгледа всички.
    Петя, гоблените ти са невероятни, а и котето е супер, момче или момиче??? Аз имам едно момче като твоето но е почти бебе на 1 годинка е.

Страница 8 от 12 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •