Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 179
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zezata Виж мнение
    Ами в събота сме цял ден. Но пък в неделя сме до 12 часа и после съм ваша, но незная къде се намира Явора.
    Зеза, става въпрос за магазин Явор- мебелния на околовръсното срещу Технополис-а.
    Дано стана ясно

  2. #122

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Radi Виж мнение
    Петя, гоблените ти са невероятни, а и котето е супер, момче или момиче??? Аз имам едно момче като твоето но е почти бебе на 1 годинка е.

    Eeeeee, не съм си и мечтала да й намеря мъж във форум за гоблени. Жена е и на 11 май става на годинка

    Благодаря ви за похвалите за труда ми!

  3. #123

    Подразбиране Среща

    В такъв случай, да се видим в неделя, в кафето на магазин Явор.

  4. #124

    Подразбиране

    Момичета в колко чеса в неделя?
    zeza_v@abv.bg

  5. #125

    Подразбиране

    Еми щом си заета до 12, значи около 12.30.
    Ако нямаш транспорт аз мога да те взема от Икономиката

  6. #126

    Подразбиране

    Колкото и да ми се иска в неделя няма начин,но се надявам в понеделник да съм при вас!То май много начесто станаха срещите

  7. #127

    Подразбиране Среща

    Момичета, с Цецка от Панагюрище се разбрахме, че ще я взема от Икономиката и около 12.15- 12.30 ще сме в кафето на магазин Явор.
    И така срещата е на 10.04 2011 от 12.30 в кафето на магазин Явор

  8. #128

    Подразбиране

    Там имаше и играчки за децата нали?
    Защото скоро не съм ходила. А ще съм със зверчето

  9. #129

    Подразбиране

    Има люлки и къщичка за игра, и пързалки, и пясъчник, спокойно може да дойдете и с деца.

  10. #130

    Подразбиране

    Петя, аз също харесах много твоите гоблени!!!! при първа възможност, макар и да не е на среща на гобленарктите, ще ти се обадя, за да си побъбрим.

  11. #131

    Подразбиране

    Днес си заформихме една прекрасна срещичка. Бяхме само три, но пък беше много весело и забавно и зареждещо ни с положителна енергия. Поне на мен де, като се прибрах, па като се разших за малко да ме изгонят от вкъщи. Но момичета благодаря ви, че се видяхме и ме накарахте да се почувствам прекрасно. За petjah и decor.
    zeza_v@abv.bg

  12. #132

    Подразбиране

    И аз се радвам, че се запознах с Цецето най-накрая. Честно казано очаквах повече момичета да дойдат

  13. #133

    Подразбиране

    Момичета,моето мнение е да се определи точна дата на срещите и който има възможност да дойде.Все някога ще се съберем всички и всеки ще прецени да присъства или не.

  14. #134

    Подразбиране

    На първата среща се бяхме разбрали всяка последна неделя на месеца!

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Красето е права, разбрахме се всяка последна неделя от месеца. Причината да уговорим среща миналата неделя беше, че zezata от Панагюрище беше в Пазарджик и затова стана така инцидентно. Но пък за сметка на тове беше изключително приятно. Ще се радвам да се видим отново в най-скоро време и естествена да се видим и с другите момичета, че нещо все по три се събираме.
    Последната неделя този месец е Великден, така че ако искате можем да се съберем на 1 май, ако обаче решите да празнувате, тогава предлагам на 30 април-събота.

Страница 9 от 12 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •