Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 179
  1. #136

    Подразбиране

    Здравейте, от скоро съм регистрирана в този форум.
    Работя в магазин за гоблени и отвреме на време се опитвам да побродирвам по нещичко. Много ще се раздвам да присъствам на вашата среща на 30 или 1 май

  2. #137

    Подразбиране

    Искам да ви информирам за идеята която в момента плануваме да направим изложба на готови гоблени на Ланарте, Риолис и Орхидея. Все още на сме определили точната дата, но ще бъде около 3 май и ще продължи 2 седмици. Ще се радваме да присъствате и да разгледате красивите неща на тези 3 марки. Допълнително ще информирам за точната дата и час на изложбата.
    Надявам се да предизвикам интереса ви

  3. #138

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Красето е права, разбрахме се всяка последна неделя от месеца. Причината да уговорим среща миналата неделя беше, че zezata от Панагюрище беше в Пазарджик и затова стана така инцидентно. Но пък за сметка на тове беше изключително приятно. Ще се радвам да се видим отново в най-скоро време и естествена да се видим и с другите момичета, че нещо все по три се събираме.
    Последната неделя този месец е Великден, така че ако искате можем да се съберем на 1 май, ако обаче решите да празнувате, тогава предлагам на 30 април-събота.
    Мили дами, ако срещата е нао 30 април или 1 май аз пак не мога да дойда. Тази година се навършват 135 години от Априлското въстание и всички тържества са с център Панагюрище. На 30 април трупата на Нешка Робева ще представи свое представление в центъра на града, на 1 май има много тържества, а на 2 май е на местността Оборище ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!

  4. #139

    Подразбиране

    Аз много харесвам Оборище. Имам прекрасни спомени от една разходка там. Бих отишла отново с удоволствие, но обикновено избягвам такива масови сбирки.

    Аз за 30 съм на работа със сигурност, а за май още не е известно, но ако сме пак само 3 ......... какъв е смисъла?

  5. #140

    Подразбиране

    Аз също много искам да ви видя,но в почивните дни трудно ще смогна.Обикновено съм извън града.Може би трябва да се помисли сега като се оправи времето за срещи през седмицата.

  6. #141

    Подразбиране

    Хайде да видим кой може да дойде в събота-30 април или -1 май от 11.00 часа и къде ? Чакам

  7. #142

    Подразбиране

    Аз на 1 май почивам, така че мога да дойда навсякъде по всяко време.

  8. #143

    Подразбиране

    С риск да ви обидя пазарджиклийки отново казвам,че сте несериозни.

  9. #144

    Подразбиране

    При мен е най-удобно работен ден следобед. За тогава ме бройте, другите дни съм под голям въпрос

  10. #145

    Подразбиране

    Момичета в петък 13 с Красето ще пием кафе обедната почивка от 13 до 14 часа, която има възможност да заповяда, в р-т Елбрус на терасата

  11. #146

  12. #147

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви за прекрасния 1ч., който мина като миг!
    Благодаря и на dekor за подаръка-изненада!
    Срещата беше непланувана, но затова пък мина СТРАХОТНО!

  13. #148

    Подразбиране

    Малко снимки!Момичета благодаря за приятното изкарване

  14. #149

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Ей, много сте хубави и е видно,че срещата е била приятна! Такива са си нашенки-усмихнати.

Страница 10 от 12 ПърваПърва ... 89101112 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •